Islamizacja Europy?

halonieaktualne, maz sie uniezaleznia i rozwija firme.
Umieją się chłopaki zabawić . Ciekawe czy będą tak driftować na naszych ulicach ???


Jakże "górnolotny i wiele wnoszący do dyskusji" filmik. Radzę nie oglądać osobom wrażliwym
 Wrzucanie treści +18
tunrida, o! Trzymam kciuki za pełen sukces! Ale powiedz, jak teraz rozwiązujecie "sprawy domowe"? Pomoc "z zewnątrz"?

Chciałam, częściowo wracając do tematu, wkleić pewien mem z fb, i ciekawe bardzo, ale go teraz nie ma  🤔 Przeszukałam, nie ma.

podczytuję wątek, mam ciocię we Francji dosyć leciwą, która wojnę przeżyła...cztery miesiące temu w rozmowie z moim Tatą powiedziała mu,że boi się wyjść samotnie na ulicę, że teraz zawsze wychodzi ze swoim również leciwym mężem...powiedziała,że teraz wszyscy schodzą z chodnika muzułmanom tak jak kiedyś w Polsce przez hitlerowcami
.powiedziała,że teraz wszyscy schodzą z chodnika muzułmanom tak jak kiedyś w Polsce przez hitlerowcami


Mam nadzieję że nasi lokalni patrioci ( np , kibice piłki nożnej i fani  np Basebola ) do tego nie dopuszczą  😎
Umieją się chłopaki zabawić . Ciekawe czy będą tak driftować na naszych ulicach ???


po kiego to linkujesz ?? To jakiś absurd ten film w tym temacie !
Bawi Cię to ????
Koniecznie chcesz linki do podobnych wypadków w Europie ?
O czym to ma niby świadczyć ??
[quote author=Bogdan link=topic=91143.msg2433805#msg2433805 date=1444767321]
.powiedziała,że teraz wszyscy schodzą z chodnika muzułmanom tak jak kiedyś w Polsce przez hitlerowcami


Mam nadzieję że nasi lokalni patrioci ( np , kibice piłki nożnej i fani  np Basebola ) do tego nie dopuszczą  😎
[/quote]
chciałabym mieć nadzieję ale nie sądzę, bo kary będą pewnie dotkliwe....
O czym to ma niby świadczyć ??


O tym że umieją się chłopaki ekstremalnie bawić . To ich sport narodowy na drogach . https://www.youtube.com/results?search_query=arab+drift+2015

chciałabym mieć nadzieję ale nie sądzę, bo kary będą pewnie dotkliwe....


A od kiedy nasi fani piłki nożnej  się tym przejmują .

chciałabym mieć nadzieję ale nie sądzę, bo kary będą pewnie dotkliwe....


A od kiedy nasi fani piłki nożnej  się tym przejmują .
[/quote]

od zawsze?
Polecam ciekawy wywiad z Wojciechem Cejrowskim w nowym numerze "Do Rzeczy".
trza przeczytać, choć W.C. nie widzi nic złego w islamie. W sumie religia jak religia ale nasze nawiedzone mocherki nikomu głów nie ścinają. Mało tego muzułmanie mieszkający już dłuższy czas też nie chcą przyjęcia ''swoich''.

a kibole wymiękną przy pierwszym odwecie, a do tego zaraz milion organizacji broniących praw człowieka będą w mawiać że to problem z adaptacją.

Pani Kopacz podpisała umowę o przyjęciu po wyborach 100 tys. muzułmanów(źródło z tv republika i w sieci).
Frans możesz podlinkować jakąś informację o tym?  :kwiatek:
Swoją drogą bardzo prężnie działa w tej kwestii system utrzymywania społeczeństwa w stanie totalnej dezinformacji. Najpierw była mowa o dwóch tysiącach, potem kolejno o pięciu, ośmiu, dziesięciu, "niby finalnie" miało być dwanaście, teraz nagle pojawia się sto... Jednym słowem jeżeli ktokolwiek wie, ile naprawdę, to na pewno nie żaden zwykły Kowalski.
halo- powiem tak..
- gdybym od niego odeszła, dostałby pewno ze 3 tyś alimentów (całkiem fajna pensja "za nic" więc chyba by nie płakał)
- był moment w naszym życiu, kiedy było niezbędne by ktoś ogarniał sprawy domowe ( a że zarobiłby wtedy grosze, a ja szmal, to on robił za Pana Domu)
- po czasie oceniamy, że to było złe na dłuższą metę. Uważamy, że jednak każdy w małżeństwie powinien mieć swoje niezależne dochody, albo możliwość pracy sensownej, albo coś, co spowoduje, że "jakby co" to jest niezależny i samodzielny i pewny siebie. U nas zbyt długo trwało niepracowanie męża i to jednak nie jest dobre
- stawia warsztat, wszedł w systemy internetowo, więc na razie jest nadal w domu i dom ogarnia.
- Ale zmienilśmy już podział obowiązków. Jak sobie radzimy? Ja więcej sprzątam, robię pranie. On nadal gotuje, sprząta. Dziecko nam na tyle podrosło, że jest bardziej samodzielne. Na korki wozi go mąż, lub teść, czasami ja jak jestem w domu. Jak Waldek postawi warsztat i wyjdzie z domu...cóż.. albo będziemy mieszkać w burdelu, albo się jakoś nauczymy to ogarniać. Tak, czy inaczej priorytetem teraz jest jego usamodzielnienie się. Młody jest już duży.
Murat proszę:
http://www.wsieci.pl/aktualne-wydanie-sieci/kopacz-zgodzila-sie-na-100-tys-islamskich-imigrantow-ujawnia-tygodnik-wsieci-pmagazinenews-778.html


edit.
osobiście kiedyś poznałam (w szkółce jeździeckiej) rodzinę muzułmańską, która uciekła od swoich bo chłopak studiował w europie potem wrócił poznał dziewczynę i założył rodzinę. Niestety nie miał zamiaru bić żony gdy ojciec mu kazał i chciał aby córka się uczyła. uciekli do naszego kraju bo mało kto wie gdzie to jest.

szwagier ma w klasie muzułmankę i nie są szczęśliwi z imigracji na taką skalę, biorąc pod uwagę że ubierają się zupełnie jak my.
a jak ktoś zobaczy że muzułmanka chodzi tak po mieście jeszcze w towarzystwie chłopców- nie przejdzie to bez echa.
Frans dzięki. Tam mnie nie chciało wpuścić, ale znalazłam inny artykuł: http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/10/100-tysiecy-imigrantow-w-polsce-pani-premier-zdecydowala-decyzja-juz-zapadla-00602313.html
Oby to była zwykła polityczna kaczka dziennikarska.
obawiam się że nie bo polityczne kaczki to rozprowadza Polsat i TVN
a tu cisza ... 
zwłaszcza, że te info były podawane w niezależnej tv republika.
Właśnie niestety też się obawiam, że nie. Republika rzeczywiście raczej hodowlą kaczek się nie zajmuje.
Cóż...
ja akurat oglądam wiadomości z różnych źródeł i wyrabiam własne zdanie. edit. czytanie ze zrozumieniem się kłania [s]republiki tak nie[/s] [s]odebrałam[/s]..., zwłaszcza że jadą po wszystkim, zwrócę uwagę bo lubię obiektywizm.

przyczynek do obiektywizmu i zadaję sobie pytanie abstrakcyjne. gdyby eksodus był w odwrotnym kierunku jak przyjętoby Europejczyków w świecie mułzumańskim?
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/islam-dla-poczatkujacych-a-b-d-k/kh1vw2
ganasz myślę, że postawiono by jeden zasadniczy warunek - obowiązkowa konwersja na islam  😉 Albo dżizja w takiej wysokości, że szybko by poumierali z głodu.
Murat-Gazon i to jest właśnie dla mnie przyczynek do końca dyskusji na ten temat.  🙁
Przeczytalam co nieco pobieznie i az mnie skreca ile jadu tu wylewacie i ile krzywdzacych bzdur tu napisano. Polecam opierac swoje opinie na innych zrodlach niz tvn i onet bo to ma naprawde niewiele wspolnego z rzeczywistoscia.
Pracuje dla syryjskiego teamu, jezdze na zawody do arabskich krajow, otaczaja mnie w 90% wyznawcy islamu i moge stwierdzic, ze oni sa calkowicie normalni, to tacy sami ludzie jak w europie ; ) ok, maja inna kulture, zwyczaje i obyczaje, bujaja sie na tych swoich dywanikach, ale to zupelnie nie ma wplywu na ludzi obok. panika jaka sieja teraz kraje europejskie no i ten typowy polski lament jest dla mnie calkowicie bezsensowny. zyj i daj zyc innym. duzo, duzo latwiej zyje sie kiedy nauczymy sie, ze rzeczy ktorych nie mozemy zmenic wystarczy zaakceptowac.
rewir aha, czyli jeśli nie mogę zmienić tego, że przedstawiciele jakiejś kultury uważają, że można uprawiać seks z dziewięciolatkami, to mam to zaakceptować?
Nie, dziękuję.
nie, mozesz sie pieklic, wsciekac i pisac ciagle to samo w internecie. to na pewno duzo zmieni.
nie, mozesz sie pieklic, wsciekac i pisac ciagle to samo w internecie. to na pewno duzo zmieni.


Jeżeli będzie jedna to nic nie zmieni ,ale jeżeli tych głosów będzie dużo , to zmieni.  😁 Politycy patrzą tylko na to ilu głosuje za czym i w ten sposób elastycznie dopasowują swoje programy do sytuacji.  😁
rewir, tylko weź pod uwagę, że końmi to się zajmują raczej ludzie bogaci i jakoś tam wykształceni w związku z tym. I jest to jednak dość wąska grupa ludzi (za to posiadająca pieniądze).
Dava   kiss kiss bang bang
15 października 2015 09:12
Rewir to jest Twoje zdanie i masz do tego prawo.
Zdanie luzaczek, które znam (i zawodniczek) jeźdzących na najważniejsze imprezy w Europie jest zgoła inne na temat 'tych panów'.
I tak, należy pamiętać, że to 'nasi', bo tu mieszkają, studiują itd. a mimo to różnice kulturowe ( w podejściu do kobiet przede wszystkim) są odczuwalne i są KOLOSALNE.

Ja mam czasami do czynienia, moi znajomi mają (typowo biznesowo) i za każdym razem jako kobiety zostałyśmy potraktowane jak g. łącznie z brakiem kontaktu wzrokowego itd. podczas rozmów biznesowych. Tylko owszem to były biznesy gdzie my jesteśmy w imieniu swojej firmy, a oni swojej. Nie na szczeblu korpo i wielkich koncernów (tam może inaczej to wygląda).
Koleżance ostatnio jeden powiedział, że chce rozmawiać z 'mężem' (jakoś mu się w głowie nie mieściło, ze kobieta może posiadać jakąś wiedzę, decyzyjność w sprawie SWOJEGO biznesu)  😉

Także, ten  😉 Niech każdy ma swoje zdanie. Ja różnice kulturową widzę ogromną i nie-do-przeskoczenia w niektórych kwestiach.
  to nie tylko inna kultura to inne przesłanie czym jest życie.
To jeszcze tak wrzucę:
Wiele osób boi się, że przyjadą do nas mężczyźni z innych kultur i będą mówić kobietom, jak mają się zachowywać, dyktować im swoje prawa oraz narzucać styl życia. Dajcie spokój. Koty i Chodakowska już to zrobiły.
autor: Karol Mroziński
Dobre 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się