Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

keirashara, odpowiem za anai, na zawodach u nas jest nie raz okazja sobie trochę markowego sprzętu pomierzyć 🙂
xxagaxx - ja właśnie wpadłam na to, że jestem na tyle genialna, żeby nie pomyśleć, że w grudniu cavaliada, gdzie będę miała idealny wybór, a tak czy tak jestem  😂 Do tego czasu stary frak mi przetrzyma. No nic, póki co oglądam i mniej więcej wiem, gdzie i z jakich firm w ogóle poszukać 🙂
keirashara, miałam dziś okazję pomacać fraki animo, kingsland i equiline. Polecam equiline! Materiał cieniutki i pięknie przylega, a nie jest to softshell. 
BTW animo ma wersję z dłuższymi rękawami? We frakach, które na mnie pasowały rękawy okazały się sporo za krótkie 🙁


a mi sie zawsze wydawało ze fraki animo mają dlugie rekawy  🤔

Dramka, xxagaxx mi świadkiem 😉 Wiem, że mam długie ręce, ale bez przesady, jakoś normalnie się ubieram i nie mam na co dzień z ciuchami takich problemów 😉 A tu na serio, przy frakach, które były na mnie dobre, rękawki kuse (bardzo). Equiline w tym samym chybarozmiarze co animo był ok jeśli chodzi o rękaw, ale ciut za szeroki pod pachami.
dlatego equiline na mnie pasuje bo ma dużo miejsca na biust  🤣 natomiast dla mnie materiał ma właśnie podobny do softshell
Dramka, materiał wydawał mi się podobny właściwościami do softshellu, ale delikatniejszy, bardziej oddychający. Przymierzałam equiline gioia (taki z kryształkami na kołnierzyku i z tyłu w pasie). ten materiał to xcool.
[quote author=stówka link=topic=120.msg2426745#msg2426745 date=1443391181]
sumire Dziękuję, właśnie myślałam o Euro-starach. Rozwiałaś moje wątpliwości. Mogłabyś mi tylko powiedzieć, jak wypadają rozmiarowo? Nosząc 34-36 celować w te rozmiary?  Jeszcze raz dzięki ! 😀
[/quote]
Wiesz co, że nie wiem? 😉 Ja normalnie noszę S/M, kurtki biorę zwykle M, żeby mieć miejsce na jakiś sweter czy coś. Tą mam L. 😉 Ale tylko dlatego, że brałam ją w promocji, która obejmowała wyłącznie rzeczy na stanie w sklepie stacjonarnym i mieli tylko L-kę, a nie wypadała jakoś bardzo za duża. Jakby mieli M, to pewnie bym wzięła M, bo ta L-ka jednak mogłaby być ciut mniej luźna. Reasumując - na Twoim miejscu wzięłabym S/36. 😉
Dziewczyny, mam pytanie do tych co pracują w stajni.
Jaką kurtkę polecacie na zimę ?
Coś nie za drogiego tak do 300zł, zeby nie bylo aż tak szkoda jak się gdzieś poplami itp.
wabankowa 300zł to już duży budżet na kurtkę. Ja polecam z Horze, model Julianna. 🙂
mers a jak z rozmiarówką? Na Allegro są akurat za 249zł  😁 Może sobie sprawie na zimę...
BlueHorse Wydaje mi się, że jest standardowa :P Jak noszę normalnie M, to ta kurtka M też na mnie pasuje. Polecam! Jeszcze chyba nie czułam w niej zimna i jest mega funkcjonalna.
mers dzięki za super propozycję !  :kwiatek:

Podoba mi się i fajne jest to, że kamizelkę można z niej zrobic 😀
Oj chyba sie skuszę  👀
Ostatnio rozglądałam się za koszulą konkursową i zamówiłam sobie ze Spooksa. Dobrze zrobiłam, jaki jest materiał i wygoda w noszeniu? :kwiatek:
Mi spooksa pare lat służyła, myślę że to najlepsze koszulki konkursowe  😀
oli330, mam spooks  Kimi.  Jest świetna.  Materiał,  fason,  kolor - wszystko  na plus. 
oli330, baaaardzo fajne koszulki.

A ja w końcu zamówiłam marynarkę. Pikeur granatowa z gwiazdkami NG. 😉
Klami ooo, pod jakim hasłem w necie jej szukać? 👀
o to super, mam nadzieję że będzie pasować. Dziękuje za odzew  :kwiatek:
mils, Davita.
anai bardzo dziękuję. 🙂
Klami cudo!
mils, też tak uważam. W dodatku idealnie pasuje do kaloszków w gwiazdki jakie mam dla konia na zawody.
[quote author=Shelby_xx link=topic=120.msg2426658#msg2426658 date=1443381044]
Dziewczyny... poratujcie!

Potrzebuję fraka, najlepiej w odcieniach granatu/niebieskiego, cenowo do maks. 300 zł, zależy mi na tym żeby był mocno taliowany i ogólnie dopasowany, bo wszystko co mi ostatnio wpadło w ręce najzwyczajniej na mnie wisi...


scarllet
A gdzie dorwałaś ten hkm pro team Boston? Bo włąśnie go szukam, szukam i znaleźć nie mogę  😂
I mam prośbę- mogłabyś dodać real foto tego fraczka?

Ten sofshell to taka kurtka, niestety nie frak ale jest tutaj: http://www.gnl.pl/kurtka-hkm-pro-team-boston-softshell-24h.html


[/quote]
[quote author=Shelby_xx link=topic=120.msg2426658#msg2426658 date=1443381044]
Dziewczyny... poratujcie!

Potrzebuję fraka, najlepiej w odcieniach granatu/niebieskiego, cenowo do maks. 300 zł, zależy mi na tym żeby był mocno taliowany i ogólnie dopasowany, bo wszystko co mi ostatnio wpadło w ręce najzwyczajniej na mnie wisi...


scarllet
A gdzie dorwałaś ten hkm pro team Boston? Bo włąśnie go szukam, szukam i znaleźć nie mogę  😂
I mam prośbę- mogłabyś dodać real foto tego fraczka?

Ten sofshell to taka kurtka, niestety nie frak ale jest tutaj: http://www.gnl.pl/kurtka-hkm-pro-team-boston-softshell-24h.html



[/quote]


Aha, szkoda no trudno się mówi, ale dzięki za odpowiedź 😉
Ile kosztuje przesyłka? Bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć..
Słabo szukasz 😉
http://www.gnl.pl/kosztywysylki
Wiem, że temat rozmiarówki spooksa był już wielokrotnie poruszany, ale mam wielki problem  😁 Nakręciłam sie na spooksową kurtkę (sina konkretnie), ale został tylko rozmiar xs. Nomalnie noszę właśnie xs/s, taka np. kamizelka HV Polo w rozm xs wisi na mnie z zapasem na dwie bluzy, do tego jestem totalnie bezcyckowa  😁 Mam bluzę spooksową xs i jest idealna... Jak wyglądają kurtki? Jest szansa że się wcisnę, czy w to serio wejdą tylko małe chinki? 😉 ozłocę za jakąś wskazówkę, może ma któraś z Was taką XSkę to obmierzenia?
dziękuję z góry  :kwiatek: :kwiatek:
Ja mam bluzę spooksa w rozmiarze S ale kurtka S jest na mnie za mała.
kuuurczę 🙁 no cóż, szkoda, dziękuję za podpowiedź  :kwiatek:
Dziewczyny lepiej frak spooksa czy animo ? Ma może ktoś z was animo lilium ? Nie wiem czy fraki spooksa są warte swojej ceny ?
fraki spooksa są jak druga skóra
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się