Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Ronin.   Każdy orze jak może.
15 stycznia 2015 12:26
Mam pytanko. Czy jest ktoś posiadaczem grudniowego Konia Polskiego ? Potrzebowałabym jednego artykułu. Ktoś pomoże ? 🏇
Ma ktoś artykuł o badaniu neurologicznym u koni?
ŚK - 01/2015
Ma ktoś? Podzieli się ktoś?
Koń Polski robi ankietę - http://konpolski.pl/ankieta-kon-polski/ ja już wypełniłam  😎
ponawiam prośbę!  :kwiatek:
badanie neurologiczne, ŚK 01/2015
ktokolwiek?  👀  :kwiatek:
Hej, interesują mnie artykuły z Hodowcy i jeźdźca w pełnej wersji:
[s]
1. "Ocena cech psychicznych koni" A. Górecka, T. Jezierski
Artykuł znajduje się w: Rok IV nr 3 (10) 2006[/s]

2. "Trening koni wierzchowych - nauka i praktyka"  A. Górecka, T. Jezierski
Artykuł znajduje się w: Rok IV nr 4 (11) 2006

3. "Temperament koni zimnokrwistych" Z. Jaśkowska, E. Jastrzębska
Artykuł znajduje sie w: Rok IX nr 2 (29) 2011

Gdyby ktoś znalazł chwilkę i miał ochotę pomóc proszę o kontakt (foto, scan, ewentualnie odkupię całe numery): jamjesttys@gmail.com
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 marca 2015 09:49
nowy Świat Koni całkiem niezły 🙂 klinika z Diabłem zachęca.
Może ktoś zeskanować mi artykuł z lutowego ŚK "Koń-najlepszy nauczyciel"?  :kwiatek:

Mam jeszcze takie pytanie, czy można gdzieś kupić archiwalne numery ŚK? Jakiś salon prasowy, kiosk czy coś? (max do roku wstecz)
Hej. Poszukuje artykułów ze starego Konia Polskiego
Konkretniej artykułów z serii o sprzęcie z działu salon jeździecki z numerów
7 i 8/2007.

Ktos bylby w stanie podeslac zdjecia/skany?
W koncu zasiadlam po pol roku do pisania pracy i co???  Oczywiście ze nie mam tego czego najbardziej potrzebuje chociaż bym sobie dala rękę uciąć ze miałam ten numer bądź zamówiłam numer archiwalny. Przekonałam caly dom i nic. Prooosze poratuje ktoś pierwszą częścią serii 'Kolory w genach' KP nr 7 lub 8 2013.  :kwiatek: Leży przede mna 8 pozostałych numerów i nerwuje jak nigdy...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
31 marca 2015 17:06
kojarzy ktoś może artykuł na temat żywienia, gdzie były podane pewne ogólne normy (widełki) ile jaki koń (wiek, praca) ma zapotrzebowania na różne składniki i witaminy itp. była tez chyba podana analiza składnikowa (uśredniona) dla owsa i siana.
Ktoś posiada może kwietniowego Konia Polskiego (04/2015)?
Chciałam kupić w wersji elektronicznej ale nigdzie nie widzę takiej opcji.
Zależy mi na jednym artykule:
'Zabezpieczyć fundamenty' Classical Way,

mogłabym poprosić jakiegoś posiadacza tego nru o podesłanie skanu?  :kwiatek:
Czy ma ktoś może artykuły z Konia Polskiego o fizjoterapii w jezdziectwie, cwiczeniach dla jeźdzców (chyba z marca tego roku byl jeden) ??
Taka seria z fotkami skąpo odzianej pani na pastwisku?  🤣
no i znowu jakaś w staniku, czy r-volta ma gadane na następny tydzień o  kolejnym staniku  😁
Hej, czy ktoś z was ma dostęp do "Hodowcy i jeźdźca" lato i [s]zima[/s] jesień 2013? (edit: sama nie wiem czego chce - w każdym razie numer 3 i 4 z 2013 roku)
Potrzebuję pilnie artykułów:  "Stereotypie i zacho­wa­nia nie­po­żą­dane u koni" część 1 i 2 – Nowicka-Posłuszna, Ziomko, Tritt-Patalas.
Proszę proszę proszę! 😉

jamjesttys, ja mogę dopiero w poniedziałek 🙁
halo! może być w poniedziałek - uratujesz mnie tak czy siak 😉 Przypomnę się - w poniedziałek 😉
jak chcesz na już to mogę ci foty porobić tych artykułów bo nie mam skanera :P

ja z podobną prośbą , potrzebuję artykułu z hodowca i jeździec 2006 nr 4 (zima) "Osteochondroza u koni - wyzwa­nie dla hodowli i weterynarii" P.Golonka. W internecie jest dostępny tylko fragment. Jakby ktoś  miał będę niezmiernie wdzięczna  :kwiatek:
Akatash - tak chcę 😉 mi bez różnicy czy foty czy skaner, byleby czytelne bylo 😉 Jeśli naprawde byś mogła to poprosze 😉 mail: jamjesttys@gmail.com
poszło. napisz pw jakby któraś strona była nieczytelna , choć sprawdzałam na szybko ze czytać się da 🙂
Gillian   four letter word
19 czerwca 2015 19:39
Kto poratuje artykułem z kwietniowego numeru ŚK albo KP - nie pamiętam - o płowieniu sierści na słońcu?
maliniaq   Just do your job.
20 czerwca 2015 20:01
kochani pomocy! Znajoma do pracy magisterskiej pilnie potrzebuję skanu z konia polskiego nr 03/2015 (marzec) i kwiecien na temat stabilności centralnej i błedne koło zależności! pomozecie? moga byc nawet zdjecia. Jest ktoś w stanie pomóc?  :kwiatek:
gillian ja mogę Ci jutro wysłać 🙂
Gillian   four letter word
21 czerwca 2015 18:30
julka177, będę bardzo wdzięczna! 🙂
Hej 🙂
Ma ktoś z Was najnowszy numer Gallopu? Zależy mi na 1 artykule  😉
Poszukuję kogoś, kto jest w posiadaniu aktualnego /sierpniowego/ numeru Świata Koni i zechciałby mnie wspomóc jednym artykułem - niestety jestem za granicą i nie mam dostępu, a sprawa dość ważna  :kwiatek:
Będę ogromnie wdzięczna za pomoc!
Czy ktoś by mnie wspomógł skanami kilku artykułów z Gallopu (numery czerwiec-sierpień)? :kwiatek: Nie zorientowałam się wcześniej, że jest seria, która mnie interesuje... A chwilowo nie bardzo mam dostęp do zakupu aktualnego numeru, nie mówiąc o archiwalnych. :/ Chodzi mi o artykuły o zoofizjoterapii, za artykuły o elektrolitach i trickach luzaków też bym się nie obraziła (choć nie są mi niezbędne do szczęścia). 😉
Witam!
Czy znajduję się tu jakiś szczęśliwy posiadacz Gallopu styczeń/luty/marzec/2014 jest tam seria artykułów, na których mi bardzo zależy. Chętnie odkupię te numery ale nie pogardzę też skanem.
kto  ma  nowy  nr. KP ?
byłabym wdzięczna  za  artykuł  o rajdach konnych na Mazurach 🙂
Kochani, ma któraś dobra dusza Świat koni z grudnia 2014?
Potrzebuje pilnie skan artykułu "Koń na badaniach" Elizy Niemczyckiej  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się