Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia, najs... u nas minus śnieg, za to mży... Syberia!

marysia550, picture or it didn't happen! 😁

U nas dobra passa trwa 🙂 Konie wyluzowane, pełen relaks, mimo, że rakiety w tyłkach odpalone 😉 Żyć nie umierać  😍
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 października 2015 07:10
u nas na weekend zapowiadają ładną pogodę  🏇
Livia   ...z innego świata
14 października 2015 07:55
U nas póki co cieplej, ale szaro-buro, mżawki i dalej wieje... Chciałam jechać jutro, ale zobaczymy jak pogoda i jak koń przede wszystkim.
Ja dzis pojezdzilam, co prawda nie w terenie, ale na boisku.
Livia   ...z innego świata
14 października 2015 14:54
Ja się jednak dzisiaj wybrałam. Instruktorka odwołała jazdę, więc śmignęłam do lasu 🙂 Mżyło, ale przynajmniej nie wiało mocno. Koń na początku dość nafukany, ale po kłusie trochę odpuścił i reszta terenu była względnie spokojna. Fajnie było tak w tej mżawce jechać, ten delikatny szum deszczu i klimacik rodem ze Sleepy Hollow 😎 Wolę 100 razy ten deszcz niż ten wicher sprzed paru dni.

U nas dalej wieje niestety 🙁
U nas też pizgało, było szaro i ponuro, zwłaszcza, że ruszaliśmy dopiero po 17- tej. Wracaliśmy już w mocnej szarówce. Wiatr sporo dużych, suchych gałęzi pozrzucał , więc był tor z przeszkodami 😉  A u mnie ze skokami to tak różnie bywa, jak trzeba to trzeba, ale jak da rade ominąć to wolałabym 🙂 Spacerek udany, oblecieliśmy ulubione ścieżki z wielką przyjemnością  😅
Livia   ...z innego świata
15 października 2015 09:27
U nas deszczu ciąg dalszy, dzisiaj dużo mocniej pada niż wczoraj. Dlatego tylko przespacerowaliśmy się trochę, po wcześniejszej krótkiej lonży. Koń już lepszy, i mam nadzieję, że mu już mija to dziczenie 🙂
Przyszlo i do nas - pada i wieje, moze chociaz lonza...
U nas , o dziwo, śniegu jeszcze nie było więc hasamy prawie codziennie  🏇
@g@ przyjemna okolica 🙂

u mnie też dzis pada, może do popołudnia się przejaśni trochę.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 października 2015 07:00
@g@ jakie piękne widoki , gdzie tak pięknie?

U mnie wciąż buro, lekki opad deszczu, raczej niezbyt przyjemnie. Mam nadzieje, że do niedzieli przynajmniej przestanie padać.
Livia   ...z innego świata
16 października 2015 08:17
@g@, jakie piękne widoki!

Euforia, też mam nadzieję, że weekend będzie ładny, bo chcę poterenować 🙂

U nas dziś bardzo ładny i ciepły poranek, nawet słońce wyszło - tylko co z tego, jak dziś muszę w pracy siedzieć :P
Euforia_80-no jak gdzie? Podkarpacie! 😉 A właściwie serce Karpat-Wołosate
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 października 2015 09:19
@g@ no pięknie tam w tym naszym podkarpackim ogonku  😀 , tereny do jazdy to ty chyba masz ?
Trochę terenu jest 😉Górki, doliny, łąki,lasy. Mi brakuje długich, piaszczystych prostych do galopu.No ale coś za coś 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 października 2015 10:07
@g@ muszę kiedyś do ciebie pojechać, straszni mi się tam podoba. Masz swoją stajnie?
Euforia_80-zapraszam do Zachowawczej Hodowli Konia Huculskiego w Bieszczadzkim Parku Narodowym.
My dziś też byliśmy, było super, chociaż jeden zakręt mało mnie z siodła nie wysadził  😡 W dodatku endomondo mi dziś zwariowało, bo prędkość mieliśmy zacną, czułam to, a on mi pokazał 15,88. A mogło być grubo 😉 No, ale było świetnie i oby takich terenów więcej. Koniska nam się teraz takie fajne zrobiły, pełen luz i czuć, ze kondycja dopisuje. Trochę popadało i powietrze jest teraz bardzo przyjemne. Jutro jadę z moją Zu to postaram się o aparacie pamiętać i uwiecznić wczesno jesienny las 🙂
jutro jakby było słonecznie warto się postarać o zdjęcia 🙂
Livia   ...z innego świata
17 października 2015 12:45
jagoda, fajnie że tak wam się teren udał, wrzuć jakieś zdjęcia 🙂

My dzisiaj poszliśmy w teren z instruktorką, żeby przejechać moje problemy. Koń początkowo nafukany, potem spokojny, ale na koniec niestety pokazał pazurki i próbował nawiać... tak czy siak było lepiej, niż jeszcze tydzień temu, ale muszę jednak nauczyć się dużego opanowania w "stresowych" sytuacjach. Ech, a pomyślałby kto, że z wiekiem będzie coraz łatwiej 😉

Livia   ...z innego świata
18 października 2015 17:00
Dostałam jeszcze parę zdjęć, więc dorzucam 😍 A dzisiaj byliśmy w świetnym terenie z koleżanką, mam nadzieję, że mój koń już zostanie taki kochany 🙂



Livia- cudne kolory i Wy także 🙂 Koń ewidentnie po upalnym lecie nabiera mocy :P

U nas mroczno niestety, a do tego po wczorajszych opadach ślisko, jak diabli. Drogi rozjeżdżone przez sprzęt rolniczy. Słońca do zdjęć nie było, ale teren zaliczony.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 października 2015 20:43
Livia jak u was kolorowo, ja znalazłam tylko jedno miejsce gdzie liście były naprawdę kolorowe

I to jest to smaczne miejsce w kolorach jesiennych




Pogoda oczywiście dopisała , znowu ubrałam się  za ciepło
Poza tym znowu przywiozłam kilka pięknych grzybów.
Livia   ...z innego świata
19 października 2015 10:42
marysia, dziękuję 🙂 Zdecydowanie kondycję to mój ma, ale (tfu tfu) dzisiaj zaliczyliśmy bardzo miły, spokojny teren, więc chyba wracamy do normalności 🙂

Euforia, dzięki 🙂 W środku lasu dalej jest zielono, tylko na obrzeżach i przy ulicach jest przepięknie już. Za to u nas grzybów nie ma prawie wcale 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 października 2015 10:48
Livia tak myslałam, że skoro Cie tu nie ma to na pewno jesteś w terenie  🏇
U nas dzisiaj pięknie i słonecznie aż by się chciało pojechać.
Dziewczyny od najbliższego weekendu zmiana czasu więc dla popołudniowych jeźdźców terenowych to raczej przykra wiadomość  🤔
Mnie i tak w chwili obecnej na tereny zostaly tylko weekendy. Ale poza nimi zostana tylko dwa dni, kiedy koncze prace wczesniej i bede mogła pojezdzic na boisku
Livia   ...z innego świata
19 października 2015 20:07
Euforia, haha, prawda, że korzystam z terenów kiedy tylko mogę 🙂 Mnie zmiana czasu póki co pomoże, bo i tak z reguły rano jeżdżę 🙂
Nasza ostatnia wyprawa z której jeszcze nie wróciliśmy 😉



i oczywiście krwawa ofiara wyjazdu... :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się