Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

dairoxroxi, na pewno będziesz zadowolona! Świetny haft!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 października 2015 16:29
dairoxroxi, świetny haft! Bardzo mi się podoba 🙂

xymena, Equino chyba ciągle szyje - może spróbuj uderzyć na facebooku do krysiex?
wątek zamknięty
dairoxroxi - ojej, piękny! Haft wygrywa wszystko 😀
wątek zamknięty
Livia, właśnie to dokładnie zrobiłam, ale napisałam pw bezpośrednio do equino. No nic. A ktoś w ogóle pikuje czapraki na wzór brillantów oprócz niej i Jarpola? (który ma niestety ograniczony wybór odcieni).
dairoxroxi, zgadzam się z resztą - piękny i haft super! Ty go zaprojektowałaś czy ktoś inny? 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
xymena znalazłam w internecie konika którego wykorzystałam jako bazę, wrzuciłam go w ps'a zrobiłam "nowe nogi" i ogon, zrobiłam nowe kolory wrzuciłam w inny program gdzie zrobiłam z tego obrazka, obraz wektorowy naniosłam pare poprawek i tyle 😀
wątek zamknięty
Pomocy.... znowu wraca do mnie problem bumerang. Znowu zmieniam siodło, a więc i znowu wraca kwestia koloru.
Czarny, czy brązowy sprzęt na skarym malowanym koniu ? Help.... racjonalnie wybrałam już wcześniej czarny, ale.... teraz przy zmianie siodła znowu chodzi mi po głowie brąz.
wątek zamknięty
Klami o Matko, jak ja znam twój ból... Ja naprawdę długo zastanawiałam się nad kolorem siodła, nie moglam zamówić przez pewien czas mimo tego, iż wiedziałam jaki model, ponieważ nie mogłam zdecydować się co do koloru. Finalnie zamówiłam siodło w kolorze ciemno brązowym i chociaz jeszcze go nie dostałam, to już jestem zakochana. Kobyła jest gniada, także być może czarny sprzęt bardziej by jej pasował, ale w tym chyba też będzie jej ładnie. Myślę, że maść twojego konia będzie fajnie grała z tym kolorem.  😍 Podobno skóra siodeł brązowych jest lepsza, niż czarnych... Czy ktoś spotkał się z taką teorią?
wątek zamknięty
Ja choruję na brąz.... jedyne co mnie przekonuje, to problem z ogłowiem, bo ciężko dobrać i ogłowie zawsze mniej ciemnieje, niż siodło  🙁 a różne odcienie brązu, to już trochę mnie się nie widzi. Dlatego, choć bez przekonania, zamówiłam czarne.
wątek zamknięty
evczii, u mnie ten temat wraca jak bumerang. Już miałam czarny-brązowy-czarny i teraz znowu problem. Haha....
Jeżeli chodzi o skórę w siodłach czarnych a brązowych, to tak brązy są ponoć lepsze jakościowo. Kiedyś wiedziałam nawet dlaczego, chodzi o barwienie itp.

W ramach podpowiedzi.
Brąz:
KLIK

KLIK

KLIK

Czarny:
KLIK
KLIK

Skróciłam linki
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Linki - tasiemce
wątek zamknięty
Klami a jakby tak czarno-brazowy? U kogos gdzies mi mignak taki zestaw na ciemnym koniu i w moim odczuciu to bylo bardzo ladne!
wątek zamknięty
Dobra. Krysiex odpisała. Jest kontakt. Alarm odwołany 😁
dairoxroxi, to się sporo napracowałaś 🙂 świetnie Ci wyszło!
Klami, dla mnie brąz jak nic.
wątek zamknięty
Olson, hihi możliwe 😀 jak się złapie derkę cud za pół darmo to na pewno 😀

dairoxroxi, piękny ale LOGO CZAD!!!

Klami, czarny ale to trudny wybór 🙂
wątek zamknięty
Klami brąz, brąz, brąz! 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 października 2015 08:23
xymena, to uff 🙂 U krysiex trzeba trochę cierpliwości, ale szyje naprawdę porządnie.

Klami, ja bym jednak została przy czerni, co klasyk to klasyk 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 października 2015 08:51
Klami braz! Jedyny sluszny wybor dla Smoka!
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 października 2015 15:36
dairoxroxi piękny jest 😍 logo mega! Uwielbiam tego typu grafikę  😍 sama projektowałaś?
wątek zamknięty
racjonalna
znalazłam w internecie konika którego wykorzystałam jako bazę, wrzuciłam go w ps'a zrobiłam "nowe nogi" i ogon, zrobiłam nowe kolory wrzuciłam w inny program gdzie zrobiłam z tego obrazka, obraz wektorowy naniosłam pare poprawek i tyle 😀
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 października 2015 16:19
ah wybacz jestem ślepa i musiało mi utknąć ;D nie mniej jednak jaram się 😀
wątek zamknięty
Spoko 🙂
Czaprak doszedł, wykonanie  staranne, materiał cudny  😜 i tutaj hafcik z bliska  😁
niestety póki co telefonowa jakość

wątek zamknięty
dairoxroxi, nie no BOSKI HAFT!
wątek zamknięty
dairoxroxi przepiękny haft, jestem pod wrażeniem  😍
wątek zamknięty
Normalnie nie wiedziałam, że ten niepozorny haft będzie się tak wszystkim podobał  💘 naprawdę mi miło, że mój kucyk bedzie nosił swoją piękną podobiznę na lewym boku 😀
wątek zamknięty
Może ktoś jest w temacie 🙂 jaki rozmiar kantarów z eskadrona odpowiada rozmiarowi na kucyka shetty? Maleństwo 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
dairoxroxi, czaprak wiadomo, że jak Caball to piękny i porządny, ale haftem wymiotłaś. Nie mogę się doczekać zdjęcia pokazującego go na modelu 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi haft genialny 😀. Ale jeszcze dodatkowo, ktoś hucuły promuje - wielkie gratulacje :kwiatek:.
wątek zamknięty
Kupił ktoś już coś z nowej kolekcji Platinum? Ja chyba przepadłam 🙁
wątek zamknięty
dairoxroxi super ! Haft wyglada naprawdę genialnie 😀

A do mnie dzisiaj taki przyjechał, ach te promocje w equishop'ie xD
I jak to koleżanka powiedziała, kapeć w gratisie. Tak się wcisną przed aparat no  🤣


Oj nie ma lepszej wymówki do kupna nowych szmatek, od zmiany siodła ze skokowego na ujeżdżeniowe  😂 juz mam trzy czapraki do obfotografowania xD
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 października 2015 07:36
Livia, Tulipan, tak sklep potwierdził, że skokowa. Najlepsze jest to, że ujeżdżeniowej już nie mają. Czy ktoś próbował wcisnąć skokową pod ujeżdżeniówkę?


Rudzik nie wiem jak z ankami ale ja pod swoje pingwiniarskie siodło wciskam eskadrona VSS czyli w sumie najkrótszego z krótkich , problem w tym że ja mam chyba close contact 🙁
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 października 2015 07:45
Budlejowe_love dzięki, mierzyłam wczoraj i weszło na styk. Pewnie z wersją ujeżdżeniową byłoby ładniej, ale na szczęście mam jeszcze siodło wszechstronne, więc od biedy się na nie przesiądę. Nie mam teraz czasu ani siły bawić się w zwroty i wymiany.

dairoxroxi
czaprak urzekający, zwłaszcza beżowe logo w połączeniu z kością słoniową w tle. Czy ten materiał jest podobny do eskadronowych platinum?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 października 2015 08:04
Może ktoś jest w temacie 🙂 jaki rozmiar kantarów z eskadrona odpowiada rozmiarowi na kucyka shetty? Maleństwo 🙂   :kwiatek:


Bacik90 wydaje mi się, że P1  😉 Najlepiej napisz do któregoś ze sklepó, który ma Eskadrona. Oni wiedzą najlepiej  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.