Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

drabcio ale w jakim sklepie?!
Dziewierz, gnl
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg2430333#msg2430333 date=1444109715]
kurtki softshell (champion i grace) z aktualnej promocji są cieniutkie. takie wiatróweczki-szmacianki.material jak w kamizelce raczej (bez wypełnienia oczywiście). nie jest to normalny takie wiecie...gruby softshell. fajne, takie zwykle do latania po okolicy-jakies prace, sport...co ich nie szkoda jak sie ubrudzi czy uszkodzi. czy niezobowiazujace wyjscie gdzies na sportowo (ta czarna nawet taka troche elagancko-sportowa 😉 ), , jestem zadowolona
[/quote]

Mam wrażenie, że nie wiesz, co to jest softshell. Kurtka Grace nie jest z softshellu.
Hejka. Grace nie jest kurtką typu softshell! To fajna kurtka na jesień i wiosnę, ale trzeba pod nią coś jeszcze mieć. Ale przed wiatrem i deszczem (tego ostatniego ostatnie mamy mało) dobrze ochroni.

CIACH

Kochaniutki, tak się nie bawimy. Non stop informujesz nas o pewnym sklepie i pewnej marce.


 Marketing szeptany
Jak ktoś jest zmarźlakiem tak jak ja to nie polecam tych termobutów z Villa Horse.
trusia, ja wiem. oni tak ją opisują, taka ma nazwę - wiec i ja tak napisalam zeby wadomo bylo o co chodzi. i pisalam tez jak w rzeczywistosci wyglada. fajne nawet, ale lezaly raczej obok soft...
Jak ktoś jest zmarźlakiem tak jak ja to nie polecam tych termobutów z Villa Horse.

Larabarson, ale też nie każdy ma taki niski próg odczuwania ciepła :-)
Mój ś.p. dziadek latem (+30 st. C) wychodzi z domu w swetrze i kamizelce, siada obok i mówi: "Wreszcie ciepło." Ja myślałem, że się stopię a jemu było ...... ciepło.
:-)
Cena wydaje się być ok, więc nie na extremalne mrozy pewnie starczą.
Będzie ciepło na kuligu :-)
w TK MAXXXie są rekawiczki http://www.sklep-skoczek.pl/roeckl-rekawiczki-suprema-z-krysztalkami.html cena 59,90 🙂 widziałam rozmiary 6 i 6,5 rózowe i błekitne może ktoś sie skusi  😀
ola8719...., w Kielcach może byłaś?
marysia550.... tak  🙂
ola8719...., akurat wróciłam z tego sklepu, ale chyba muszę się wrócić... Ciekawe czy u mnie tez bedą 😉

Polecam podróbki butów emu z tk maxx do pracy w stajni 😀
Znajde gdzieś propomocje na zimowe derki 125 i 135cm?
A czy ja znajdę jakąś promo na derki polarowe? 🙂
Ja wlasnie zamówiłam polarowke Eskadrona z wyprzedaży z equishopu. Sa obniżki 40 i 50% 🙂
Nie rzuciła Wam się w oczy promocja na Absorbine lub Eclipse Blue?
espana sama dziś szukałam wcierek. Jedyna promocja to konik i gnl .W każdym chyba po - 10%.
Czy gdzieś znajdę popręg z fartuchem w dobrej cenie (do 400 zł) w rozmiarze 130/135?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 października 2015 22:47
chesnut w Yard Equites kod kentaur daje 20 % rabatu na produkty kentaura
CHESNUT skokowy brązowy z fartuchem 140 villa horse jest w grene. za 110zł😉
Uwaga! Promocja!
Aż -15% na WSZYSTKIE derki*
od 16.10 do 25.10!
kod rabatowy: derka
Dodatkowo przy zakupach za min 100 zł i płatności przelewem wysyłka GRATIS!
www.horsetown.pl
*rabat nie dotyczy derek już przecenionych w dziale promocje.
Czy do Equishop są jakieś zniżki /kody promocyjne? Z okazji jesiennej depresji napakowalam sobie do koszyka dużo poprawiaczy nastroju, tylko nastrój zniknął, jak zobaczyłam okrągłą sumkę 😉
Jest gdzieś teraz darmowa przesyłka ? Potrzebuje zamówić trochę paszy ...  :kwiatek: :kwiatek:
Poratuje ktoś kodem rabatowym do Caball?  😀 :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2015 17:02
Ma ktoś może "na zbyciu" kod do Konika?  :kwiatek:
zembria, natalia2015 10%
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2015 22:42
Muczas Gracias dobra kobieto 😀
julka177, Caball raczej nie ma kodów rabatowych 😉
harja szkoda  🙁 zobaczyłam okienko na kody rabatowe i miałam nadzieję, że uda się nie zbankrutować  😁
Ma ktoś może jakiś kod rabatowy czy coś do sklepu http://www.tophors.pl/ ? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się