pensjonaty w okolicach trójmiasta

deborah, bo przestał. Możliwe że zdjęcia zniknęło już.
anai, link nie działa 🙁


zdjęcie zniknęło 😉 tu podobnie: klik  i klik

Konie na cienkich linkach poprzyczepianych jak czarna i wypinacze w jednym skaczące. 

Monika Tołkacz masuje konie metodą Mastersona.


Dziękuję,  na szczęście Justyna przyjechała i z całego serca polecam.


Tak apropo tego o czym pisze anai jest tu ktoś kto orientuje się w koniach szkółkowych z Hipodromu? Chodzi dokładnie w jakiej szkółce chodził dany koń.  Wałach jest bardzo charakterystyczny 😉
Napisz jaki bo bez tego to chyba nikt nie zgadnie.
Bardzo bym prosiła na priv 🙂 koń nie jest mój,  ja go tylko znam, a historia ze skakaniem na jakby czarnej wodzy była właśnie u tego konia.
Szukam stajni w okolicach trójmiasta. Czy znajdę tu gdzieś jakiś aktualny spis wszystkich pensjonatów, niestety ciężko coś konkretnego znaleźć na ponad 100 stronach? Szukam pensjonatu dla klaczy, głownie zależy mi na wybiegach jakimś placu do jazdy, bardzo chętnie jakaś mała stajnia, dojazd autem. Jakby ktoś chciał mi pomóc będę bardzo wdzięczna🙂
delhi - sporo tego jest. W której części trójmiasta? Bliżej Gdyni czy Gdańska? Na kilku poprzednich stronach się przewijały takie rozmowy. A tu masz katalog:
http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁54.41892088735079,%2018.544827312500047)/odleglosc:30
delhi, a więcej informacji? Bardziej Gdynia, czy bardziej Gdańsk. Jakie kwoty wchodzą w grę ? Hala ?
Dziękuję bardzo za katalog. Szukam stajni w rejonach Chwaszczyno, Gdynia Wiczlino i okolice. Zależy mi bardzo na cenie i wybiegach. Nie potrzebuje hali.
Delhi, bardzo duzo dobrego slyszalam o stajni calodobowej w kamieníu, jest to kawaleczek za kielnem.

Dziękuję bardzo za katalog. Szukam stajni w rejonach Chwaszczyno, Gdynia Wiczlino i okolice. Zależy mi bardzo na cenie i wybiegach. Nie potrzebuje hali.


Ja polecam stajnię w Tokarach 😉

Delhi, bardzo duzo dobrego slyszalam o stajni calodobowej w kamieníu, jest to kawaleczek za kielnem.

Pytanie grzecznociowe - macie namiary na kogos kto by dysponowal przyczepa 1 lub 1,5 konna do wynajecia w Trojmiescie/oklicach?
Z gory dziekuje za informacje  😉


Stajnia Koń-ak z Niestępowa wynajmuje przyczepe i kiedyś ktoś się ogłaszał z Sulmina (stajnia u Richerta)
Ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego kręgarza i czy w ogóle jakiś istnieje na pomorskim, bądź raz na jakiś czas przyjeżdża (oprócz Olgi Kuleszy)?  :kwiatek:

Edit: dzięki dziewczyny  😡
Na kręglarza nie  😉. Za to bardzo polecam dr Piekałkiewicza - on jest również chiropraktykiem, jedynie bywa mocno zajęty i bywa, że trzeba trochę odczekać na wolny termin.
Behemotowa, kręgarza. Bez L.
Ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego kręgarza i czy w ogóle jakiś istnieje na pomorskim, bądź raz na jakiś czas przyjeżdża (oprócz Olgi Kuleszy)?  :kwiatek:

Edit: dzięki dziewczyny  😡


Jeśli chodzi o kręgosłup to też polecam dr Piekałkiewicza 😉
Szukam stajni dla źrebaka. Jest to klaczka zimnokrwista. Okolice Żukowa k. Gdańska do max. 400 zł. Zależy mi na dobrych warunkach 🙂
Szukam stajni dla źrebaka. Jest to klaczka zimnokrwista. Okolice Żukowa k. Gdańska do max. 400 zł. Zależy mi na dobrych warunkach 🙂

W byłym wyczechowie koło żukowa masz teraz stajnie min hodowlaną. Niestety nie mam namiaru.
Ktoś ma może miarkę Winteca i chciałby pożyczyć?
Bergo pożycza za free, mogłaś mówić, dzisiaj tam byłam to jutro bym przywiozła.
Bergo pożycza za free, mogłaś mówić, dzisiaj tam byłam to jutro bym przywiozła.

Ja dopiero godzinę temu się dowiedziałam jakie będę miała siodło,  a okazuje się,  że thorowgood ma te same lęki co Wintec i wszystko na wariata :/
Czy ktos wie cos na temat stajni forwark dajak? Czy to nadal istnieje jako pensjonat dla koni?
Znacie jakies pensjonaty (oprocz Hipodromu) gdzie jest hala i solarium godne polecenia?

PS: przepraszam za brak polskich znakow.
Moon   #kulistyzajebisty
10 listopada 2015 15:40
Behemotowa, w Dajaku chyba nie ma boksów wolnych. (Bo sala bankietowa okazała się być bardziej dochodowa :p ) jakieś konie w pensjonacie są, ale zdecydowanie nie polecam 😉

A co do solary i hali to chyba tylko Jackiewicze i La Scalla.
Behemotowa w Bolszewie jest duża hala i solarium ( od niedawna).
Edit: na Hipo jest solarium?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 listopada 2015 16:46
joakul jest, ale oczywiście trzeba do niego dojść przez ganek 😁
behemotowa My
Moon   #kulistyzajebisty
10 listopada 2015 16:46
joakul, fakt, jeszcze Bolszewo.
Tak, na hipo od niedawna udostępnili solarę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 listopada 2015 21:19
Behemotowa, jeszcze tu http://domkonia.pl/ ale to juz dośc daleko od city 😉
Behemotowa, w Dajaku chyba nie ma boksów wolnych. (Bo sala bankietowa okazała się być bardziej dochodowa :p ) jakieś konie w pensjonacie są, ale zdecydowanie nie polecam 😉


Moglabys rozwinac ostatnie zdanie (moze byc na priv)? Wczoraj rozmawialam z kolezanka co tam prowadzi jazdy i faktycznie nacisk na ta sale bankietowa jest dosyc spory i nie maja juz hali (albo maja tylko namiotowa, dokladnie juz sama nie wiem), ale konie wygladaja calkiem calkiem - nie wiem ja pensjonatowe, mowie o szkolkowych 🙂


joakul jest, ale oczywiście trzeba do niego dojść przez ganek 😁
behemotowa My


przejsc przez ganek to nic, ale jakos nie podpada mi ten klimat Hipo.
Lusia, a ile u Was kosztuje? 



Dzieki dziewczyny 🙂

PS: Przepraszam za brak polskich znakow
Moon   #kulistyzajebisty
11 listopada 2015 17:39
Behemotowa, masz pw 😉
Trochę nie na temat pensjonatów, ale trójmiasta. Gdzie najlepiej naostrzyć noże do maszynki do golenia ? Wyszukiwarka mi nic nie wypluła.
Firma GROT Gdynia: http://grotpro.com
Dwa razy nam ostrzyli. Najlepiej było kiedyś w Gdańsku Oliwie ale chyba Pan już nie funkcjonuje...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się