Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
07 października 2015 19:15
[quote author=Chryzantema link=topic=208.msg2430968#msg2430968 date=1444206053]
Jeśli kogoś boli, że konie mają tam dobrze, stajnia idzie do przodu i jest zapełniona. To sorry, ale zamiast skupiać się na próbie zniszczenia opinii stajni, niech się skupi na poprawieniu swoich warunków.


Nic dodać nic ująć. I fakt, że na wolny boks trzeba czekać mówi sam za siebie... a jeszcze nie ma hali, dopiero będzie stawiana 🤣 Dobrze, że załapałam się już teraz  😅
[/quote]

A to Twój nie jest ten duuuży, kary wałch, co stoi na lewo od wejścia?
Hola, hola! Nie kary a skarogniady  😜 A poznałyśmy się już? Ale nie piszmy o tym na forum bo to forum o pensjonatach a nie towarzyski. W każdym razie na pewno obie znamy tę stajnię bo w niej bywamy i mamy prawo do wyrażania opinii na jej temat  👍 Póki co temat stajni Corcel uznaję za zamknięty  🚫
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
07 października 2015 21:47
Hola, hola! Nie kary a skarogniady  😜 A poznałyśmy się już? Ale nie piszmy o tym na forum bo to forum o pensjonatach a nie towarzyski. W każdym razie na pewno obie znamy tę stajnię bo w niej bywamy i mamy prawo do wyrażania opinii na jej temat  👍 Póki co temat stajni Corcel uznaję za zamknięty  🚫


Nie, ale jak ostatnio byłam to znajomy mówił że ładny i nowy.  🏇
Polecam pensjonat w stajni Rancho Dębogóra pod Poznaniem. Piękne duże łąki, profesjonalny właściciel, piękna hala ujeżdżeniowa doskonała na zimę. Konie mają tam indywidualną opiekę i troskę.


Ile kosztuje pensjonat? I co się stało z P. Mirkiem?
Wetne się w dyskusję z pytaniem gdzie jest większy wybór  (jeśli chodzi o artykuły Eskadrona, bryczesy różnych firm i pasz)? W Pegazie na Woli czy na Górczynie w tym sklepie JHorse czy jakoś tak? Chyba,że jest jakiś jeszcze dobrze zaopatrzony?  😀
julka177 w Pegazie masz całe mnóstwo  artykułów Eskadrona  😀 bryczesy głównie Parkur, Pikeur, a pasze Sukces i Besterly.
Ja polecam sklep Trok w Mosinie - też super wyposażony, a właściciel zawsze chętnie służy pomocą i w razie czego można u niego poszukiwany produkt zamówić.
Gdzie konkretnie w Mosinie?
maluda Trok mieści się na ulicy Fiedlera 2, Mosina - Pożegowo.
Ja się w jeździeckie rzeczy zaopatruję tylko tam i z czystym sumieniem mogę polecić Troka. Duży wybór, właściciel chętnie doradza.
Chyba w końcu pojadę do sprawdzonego Pegaza 😉. A polecicie mi jeszcze jakiegoś dobrego weta?  🙂
a do czego konkretnie? ja polecam Michała Podgórnego
Stachowiak.
Tylko trzeba pisać którego doktora Stachowiaka, bo jest dwóch o tym nazwisku. Ja bym polecała dr Michała Stachowiaka, ale też Wojtka Ryszkę.
Do dróg oddechowych 😉
Kasia Michlik
Jak dla mnie najlepsza w oddechowym ;-) u nas jednego konia wyprowadzila ze stanu w ktorym inni chcieli usypiac..
Dla mnie weterynarzem przez duże W jest zdecydowanie Piotr Stachowiak (przenosili się teraz ze swoją kliniką, w poprzedniej lokalizacji stacjonuje teraz drugi Stachowiak, niezwykły zbieg okoliczności..). Miałam styczniść z najrozmaitszymi wetami- od tych bardzo znanych po tych bardziej lokalnych. Przerobiłam takich co bali się koni, takich co w 100% pewni siebie i nie podważający swojego zdania leczyli konia na jedno a wychodziło drugie oraz takich którzy z pełną premedytacją naciągali właściciela na dodatkowe koszta ignorując zdrowie konia, nie wspominając o tych, których stan wiedzy pozostawiał wiele do zyczenia. Swojego konia powierzyłabym tylko i wyłącznie doktorowi Piotrowi, który jest fantastycznym specjalistą o bardzo ludzkiej twarzy, ogromnej wiedzy i fachowym podejściu. W pełni polecem, bo jak żyję to nie spotkałam weterynarza, który powiedziałby "nie jestem pewien, skontaktuję się ze specjalistą w tej dziedzinie". Prawdziwie złoty (co nie oznacza nieomylny- wszyscy jesteśmy ludźmi) człowiek, jeszcze raz polecam🙂
Tylko trzeba pisać którego doktora Stachowiaka, bo jest dwóch o tym nazwisku. Ja bym polecała dr Michała Stachowiaka, ale też Wojtka Ryszkę.

Wiem, ale z tego co do mnie dociera to obaj są godni polecenia.
Ja osobiście poznałam i wybrałam na weterynarza kierującego - Michała.
Szukam pensjonatu dla dużego konia i kucyk szetlandzkiego od strony poznań północ z dojazdem komunikacją miejską,padokami,placem,halą/namiotem, za rozsądną cenę
Czy ktoś ma jakiś kontakt do Stajni Za Rzeką w Rogalinku? Super duże łąki tam mają a ja wciąż szukam czegoś takiego.
paulaluki masz ode mnie PW.
Ponawiam pytanie o opinie stajni dressage dream/equarius (to chyba to samo) a konkretnie o jakosc nauczania ujezdzenie na poziomie klasy N-C przez Panią A. Wieczorkiewicz, Któras z Was trenowała pod jej okiem?
Do mnie dochodziły negatywne opinie od innych osób.

A do mnie pozytywne od jeszcze innych osób  😵
edytowany
Przepraszam, że tutaj, ale UWAGA: w najbliższym czasie będzie w okolicach Poznania dr Olga Kulesza - jeśli ktoś jest chętny na wizytę, proszę o kontakt!
Również chętnie poznam opinie o stajni Fer Więckowice 🙂
Scarllet, Kakela macie na priv 😉
Poznaniacy, mam prośbę o rzut okiem do wątku "poszukiwany/poszukiwana". :kwiatek:
Dziewczyna, która kiedyś jeździła na moim byłym koniu - Ericku, próbuje go znaleźć. Ponoć był w okolicach Poznania.
Szukam kogoś kto prowadzi treningi ujeżdżeniowe(N/C) na swoich koniach (oprocz A. Wieczorkiewicz i A. Menes)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się