Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Wpadam z dwoma pytaniami 😉
Czy ktoś ma pomysł, czy jakieś inne, "nieeskadronowe" owijki będą pasowały do cottona Darkred?
I pytanie numer dwa - czy ktoś ma zdjęcie "na żywo" tego kantara i przy okazji może mnie przekonać, że gniademu będzie w nim absolutnie paskudnie? 😉

Edit: dairoxroxi dołączam do zachwytów - piękny ten haft!
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 października 2015 11:13
Libella, z pewnością będzie paskudnie!

a tak serio to w ogóle nie jaram się tym kolorem


Lider w Anky Banana, ubierze mi ktoś w Anky flame? http://www.gnl.pl/pad-anky-flame-jesien-zima-2015.html
wątek zamknięty
No widzisz, ja się na tyle jaram, że mam chrapkę na cały komplet i kombinuję, z czego by tu zrezygnować, żeby się nie spłukać 😉
Masz na szybko :
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 października 2015 12:39
Libella, ja nie pomogę, według mnie cały Eskadron jest po prostu stworzony dla ciemnych koni 💘

Brzask, z nowej kolekcji bardziej by mi się widział Baltic na twoim, ale Flame też ok 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 października 2015 14:04
dairoxroxi, haft jest prze-mega-kozacki! W połączeniu z eleganckim Caballem w ogóle robi +1000000 do pro!  😜

Libella, będzie mu tak paskudnie, że na samą myśl mi się gęba sama uśmiecha...  😜

Klami już Ci nie raz pisałam i mówiłam... Czerń jest git!  😍  😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 października 2015 15:59
a ja po długiej przerwie wracam z naszym cudownym kantarkiem od Cavezza , jestem zachwycona jakością i dokładnością  z jaką został wykonany coś cudownego

wątek zamknięty
Budlejowe_love, przepiękny! Uwielbiam wszelakiej maści kantary od Cavezzy! 😉 Bardzo fajny pomysł na różnokolorowe podszycia 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 października 2015 17:04
hajara , dzięki 😉 najpierw każdy pasek miał być w innym kolorze ale stwierdziłam że za dużo pstrokacizny :P
wątek zamknięty
Anky crimson  😀 bardzo moja czerwień  😀

wątek zamknięty
Burza rany, przepiękny!
kitty rewelacyjny kolor. 😀
Klami generalnie jestem fanką brązów, ale postaram się obiektywnie. Myślę, że ciemny brąz z maścią Smoka idealnie współgra, mi się wydaje, że się tak dopełniają kolorystycznie. Fakt, czerń to klasyka i łatwiej do niej wszystko dobrać, ale IMO to w brązie jest szał! Tym bardziej, że masz świetne oko do wybierania koloru czapraków i innych rzeczy. 😉
wątek zamknięty
Euphorycznie, xymena, Burza, evczii, Livia, Zairka, Moon, mils, dzięki dziewczyny za opinie. Juz się niemal zdecydowałam na brązy tylko mysle teraz czy normalny ciemny brąz, czy ten "red", bo mam obecnie na testach siodło w wersji red i jest przepiękne.

mils, dzięki i .... serio ?? Ja mam ciągle wrażenie, że nic mi nigdy do siebie nie pasuje.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Budlejowe_love za dużo pstrokacizny mówisz 🤣




Jedyną wadą kantarów Cavezzy jest to, że aż nie chce go ubierać, żeby koń nie wybrudził 🤣 Po prostu mi ich szkoda! a zakupiłam już 3 😂 😵
wątek zamknięty
Losia, to dopiero kolorowy szał 🙂 Haha, mam podobnie jak ty - choć mi akurat najbardziej to ich szkoda na błoto. No ale z drugiej strony jak nie założyć, skoro tak cieszą oko i są porządnie wykonane? Póki co ciuramy panterki, jakoś nie chcą się zniszczyć, żeby zakupić coś nowego 😁 Co jakiś czas walczę z pokusą napisania do nich o coś nowego :-P Mam za to jeden cavezzowy folkowy, który jest "na specjalne okazje" i nie ma kulania się w nim w błotku! :-P
kitty, pięknie!
wątek zamknięty
Też mam jeden kantar z Cavezzy:

Używałam go jako padokowego, dopóki ktoś w stajni mi nie pomylił koni. Mucha absolutnie nie niszczy kantarów - nie tarza się, nie bawi z innymi końmi, najpoważniejsze zniszczenie jej kantara to było wyblaknięcie. Natomiast mój drugi koń to kantarowy niszczyciel 😁. No i ktoś nie umiał przeczytać tabliczek (konie są podpisane) i napisu na kantarze 😵.
I mój kantar dostał mój drugi koń. To by było na tyle ładnych kantarów dla koni.
wątek zamknięty
Klami mi osobiście wasze outfity bardzo się podobają. 🙂 Mogłabyś wstawić zdjęcia tego red brown? Generalnie IMO ciemny jest super na Smoku, ale może red też robi szał? 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
18 października 2015 03:13
losia, tęczy i wzorów tęczo podobnych nie uznaję za pstrokaciznę :P
wątek zamknięty
Czy ktoś ma pomysł, czy jakieś inne, "nieeskadronowe" owijki będą pasowały do cottona Darkred?

Owijki polarowe HKM w kolorze "bordowy" (nr 3200). Kupiłam je właśnie do darkreda i są kolorystycznie bardzo zbliżone  🙂
wątek zamknięty
Moona dzięki 🙂
wątek zamknięty
mils, dzięki. No właśnie coraz bardziej skłaniam się ku temu red. Zrobię jutro fotki.
wątek zamknięty
Szukam owijek fuksja z kolekcji Bloom 2010 http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/83/2042#i. Dostanę jeszcze gdzieś? Ktos moze widział albo jakies podobne? :kwiatek:
wątek zamknięty
mrowka004, - a fair-play'owa fuksja? Wydaje mi sie bardzo podobna.
Klami, - jak dla mnie Twój smok najpiękniej wyglądał w tym ciemnym brązie, choć i red może być szał, tylko potem co z resztą, nie będzie problemu dobrać do tego ochraniaczy, czapraka, fraka itd? Czy masz już moze jakąś wizje? 🙂
wątek zamknięty
mils, taka fotę w necie znalazłam. To co mam na testach jest już sporo uzywane i przyjęło zdecydowanie ciemniejszy odcień.

keirashara, ogłowie, popręg itd. kupie po prostu tej samej marki w tym samym odcieniu i będzie ok. Martwią mnie jedynie ochraniacze, bo na skórzane się nie piszę na pewno. Reszta (marynarka, kask, czaprak itd. ) w granacie.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 października 2015 00:52
Klami mam siodło brown i red brown, dwie tranzelki red brown, popręg i puśliska i chyba nie mam dwóch jednakowych odcieni 😵
Wszystko zależy od partii skóry.
IMO mało jest gniadych, na których brąz wygląda dobrze.
wątek zamknięty
Dysponuje ktoś fotami red brown na skarym koniu ??

lusia722, no to teraz mam problem..... liczyłam, że jednak jak kupię całość w wersji red brown to będzie do siebie pasować. :/

wątek zamknięty
Klami, ochraniacze zawsze możesz dobrać granatowe i tragedii nie będzie, bardziej bym się odcieniami skóry martwiła, choć w sumie, delikatnych różnic z daleka i tak nie widać 😉
Z ciekawości - czemu nie skórzane ochraniacze?
wątek zamknięty
keirashara, mam teraz zagwozdkę znaczy się. :/
Skórzanych nie chcę, bo są upierdliwe w pielęgnacji.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
19 października 2015 16:22
Klami, chyba Ci się zdjęcie gdzieś zgubiło a to utrudnia weryfikacje 🙂
wątek zamknięty
Niestety ale ten kantar jest idealny dla gniadego konia  😀
wątek zamknięty
Chyba i ja mogę dorzucić foty. W końcu jakiś komplet 🙂
wątek zamknięty
Hilunka, piękne, siwek w niebieskościach to jedno z moich najulubieńszych połączeń 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.