Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
15 października 2015 12:00
Podpytałam ostatnio dziewczyny i z tego co mi powiedziały to mniej więcej na początku listopada tam będą, może wcześniej.
Jak dla mnie lokalizacja ekstra! 😅 Nie ładuje się wreszcie z centrum gdzie wszędzie korki  😫 Jak mam teraz pojechać do centrum to mnie krew zalewa... Po za tym tak jak wspomniała Isabelle wreszcie może nie będzie problemu z parkowaniem 🙂 Ciekawa jestem czy sklep będzie o wiele większy, może będą miały jeszcze większy wybór na stanie 🙂
Po cichutku liczę na jakieś promocje z okazji otwarcia 😁 papa wypłato  😀
Tak, ma być spooooro większy 😀
Dla mnie Brukowa to koniec świata ! Bo ja tak bliżej Widzewa żyję . No nic , kupowac w stacjonarnym juz raczej nie będę 🙁
Dla ludzi ze wschodniej połówki Lodzi ta lokalizacja jak i dojazd na Brukową ...jest beznadziejna. A tak , to  Lipowa byla w srodku , kazdy jakos  mogł dojechać . No ale fakt , parkowanie to było wyzwanie ...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 października 2015 19:48
Dla mnie Brukowa to koniec świata ! Bo ja tak bliżej Widzewa żyję . No nic , kupowac w stacjonarnym juz raczej nie będę 🙁
Dla ludzi ze wschodniej połówki Lodzi ta lokalizacja jak i dojazd na Brukową ...jest beznadziejna. A tak , to  Lipowa byla w srodku , kazdy jakos  mogł dojechać . No ale fakt , parkowanie to było wyzwanie ...


Dokładnie, mieszkam na Widzewie, prawie na Olechowie i dojazd tam to będzie jakaś porażka i chyba będę wolała wydać 12 zł za przesyłkę niż stracić nerwy.  😵
I ja nie wiem, o co Wam chodzi z tym parkowaniem, nigdy nie miałam żadnego problemu.  😁
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
15 października 2015 20:27
Jak otworzą WZ to ja nie widzę najmniejszego problemu dla nikogo, a WZ otwieraja chyba 31 października także akuracik xD ja mieszkam na stokach i już sobie dojazd obczaiłam 🙂😉 co jak co ale pojechać i zobaczyć trzeba  😍
Mnie zupełnie GNL nie jest potrzebny w sensie stacjonarnego sklepu. Od jakiegos czasu, nawet z dotychczasową lokalizacją wybieram kuriara. Może jakoś żle trafiam, ale tamtejsza obsługa totalnie mi nie leży, równie dobrze mogłoby ich tam nie być 😉 takie są dziewczyny pomocne.
Equitom jest obecnie na Jana Pawla, przy skrzyzowaniu z Obywatelska. 😉 dziwny salon, ostatnio jak tam bylam to dosyc... pusto mieli. Mało sprzetu na duzej przestrzeni. 🙁
kermit   Horses horses everywhere ..
16 października 2015 09:49
Ja też nie miałam problemu z parkowanie pod GNL ale zawsze byłam około 17.
Dla mnie wyjazd na Brukową nie jest atrakcją (mieszkam w centrum) więc sklep na Lipowej był idealny.
Ale jakby wydłużyli godziny otwarcia do 19 to mogę dojechać inaczej to się robi prawie niemożliwe żeby dojechać na czas i jeszcze pomacać i wybrać.
Chyba faktycznie będzie trzeba się rozejrzeć w ofercie sklepów online a nie tylko LDZ.

No i tez mam pewne 'ale' do nowej obsługi, kompetencje i wiedza nie są ich najlepszą stroną  🤔
A to była największa zaleta sklepu na miejscu, pogadać i wybrać za pomocą obsługi najlepszy produkt dla danej osoby.
oj tak, zgadzam sie co do obslugi, jest fatalna
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
16 października 2015 15:29
Ostatnimi czasy nie bywam w sklepie, ale nigdy nie miałam problemu z obsługą 🙂 Pani Basia jest the best  👍 Ale słyszałam o jakiś roszadach od znajomej, która też była średnio zadowolona.
Może mają nowe dziewczyny i po prostu się uczą dopiero... a co u Was było nie tak z obsługą?
ja nigdy z GNL-em nie miałam problemów, z obsługi jestem zadowolona, generalnie wiem co chcę kupić i nie potrzebuję zadręczać personelu
nie czuję też potrzeby pastwienia się nad kimkolwiek, tylko dlatego, że może akurat dopiero się uczy

a właściwie weszłam tu podpytać o jedną rzecz
czy w okolicach Łodzi jest jakiś wet z własną stajnią - minikliniką czy coś w tym rodzaju?
mam do wycięcia ogiera, nie bardzo mi się widzi kastracja w stajni, nie jestem pewna czy dam radę mu zapewnić właściwą opiekę po zabiegu, ale też nie koniecznie chcę wozić na służewiec, w końcu to tylko jajka
Ania L. - Szpotański ma swoją klinikę
o, dzięki  :kwiatek:  podzwonię i popytam, to w tych Łasiecznikach czy gdzie? (nie wiem czy dobrze pamiętam)
Dokładnie u doktora Szpotańskiego w Łasiecznikach 🙂 serdecznie polecam to miejsce!
Z obsługą w Gnl-u to nawet nie chodzi o doradzanie, bo ja raczej zdecydowana jestem, a radzę się w domu, męża 😉 Miałam na myśli opieszałość raczej, taką minę z fochem, no tak jakoś. Jak intruz ostatnim razem tam się czułam. Chociaż jak zadałam pytanie dot. konkretnego nachrapnika, to usłyszałam: nie mam pojęcia, w życiu bym w tym nie jeździła... No nie o gust pytałam raczej 😉 Sklep ma dobre zaopatrzenie i to wszystko.
Cześć, Jestem na etapie szukania odpowiedniego siodła dla mojego konia. Jest w Łodzi ktoś kto przyjedzie z kilkoma siodłami i pomoże mi dopasować odpowiednie ? Najlepiej jakby była możliwość wymiany moje niepasującego na nowe. Jeżeli już było to przepraszam ale nie mogę znaleźć ...  🙁 :kwiatek:
kkonik12  pan Tomek z Equitomu dopasowuje siodla  na pewno z Daw-maga czy z innych firm to nie wiem. Mozesz od niego wziac tez siodlo testowe do pojezdzenia.
Mi tez raczej nowa lokalizacja nie odpowiada 🙁 Jesli chodzi o obsługę to bardzo zależy na kogo sie trafi. Odkąd jest zmiana personelu, to juz przy wejściu bije pozytywna atmosfera i profesjonalizm. Zawsze przy wchodząc modlę sie o spotkanie jednej konkretnej osoby. Co w moim przypadku uratowało sytuacje, ponieważ wcześniej nie raz zostałam potraktowana w taki sposób jakbym najzwyczajniej przeszkadzała swoją obecnością sprzedającym i robiła łaskę. Nie wspominając juz o rabatach przy bardzo dużych zakupach. Zatrzymał mnie tylko asortyment, ale teraz myśle ze dzięki zmianom będzie tylko lepiej 🙂 gnl otrzymał 2 szanse
Edit. Coś sie przez przypadek nacisnęlo  😡
osoby z okolic górnej / Pabianice przechlapane 🙁 wyprawa.. obsługa , też nie wie co ma na sklepie  👀

jak ktoś z okolic Pabianic , to w Pabianicach też działa sklep jeździecki , serio  🙂
Sklep w Pabianicach super  :kwiatek:
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Papla93 chyba do ogłoszeń powinnaś z tym iść.
Cześć, Jestem na etapie szukania odpowiedniego siodła dla mojego konia. Jest w Łodzi ktoś kto przyjedzie z kilkoma siodłami i pomoże mi dopasować odpowiednie ? Najlepiej jakby była możliwość wymiany moje niepasującego na nowe. Jeżeli już było to przepraszam ale nie mogę znaleźć ...  🙁 :kwiatek:


Ola Szmidt dopasowuje siodła i jest z Łodzi, ale musisz mieć już siodła ze sobą, bo ona nie handluje  😉

Zgodnie z tematem -Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice), informuje o istnieniu stajni. Jeśli jest nieodpowiedni proszę usunąć.
A gdzie w Pabianicach jest sklep jeździecki ? Zdecydowanie będzie mi bliżej, a może i milej niż na Brukową 🙂

Czy znana Wam jest weterynarz Barbara Rybińska Szejda ?
A kto to taki samotnie na pięknym siwusie w piąteczek (chyba) śmigał leśnymi dróżkami w miejscowości Linne (już wlkp, ale rzut kamienia do łódzkiego)  🏇 ?
A gdzie w Pabianicach jest sklep jeździecki ? Zdecydowanie będzie mi bliżej, a może i milej niż na Brukową 🙂



Na Łaskiej niedaleko stacji Statoil
http://www.jezdzieckipatataj.pl/
Wrócił nasz kowal, Piotr Wieczorek  😅

Byłam wczoraj w nowym GNLu... Jestem załamana, bo będę mijać go codziennie po drodze z pracy. Zbankrutuje!
willow ja mam go 10 min od mieszkania samochodem/komunikacją  🥂 chyba pora zacząć oszczędzać  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się