Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Hilunka siwy w niebieskim  😍

a ja mam kolejną aneczkę  😀iabeł: tym razem piękny prezent od Tulipan  :kwiatek:
wątek zamknięty
kitty, już się dziś zachwycałam 🙂 śliczy kolor  😍
wątek zamknięty
Ja juą wiem, że chce red brown, zdecydowanie. Mam tylko nadzieję, że sie nie zawiodę jak zobacze na koniu.


Budlejowe_love, jakie zdjęcie się zgubiło ??

wątek zamknięty
Mam do was maleńką prośbę.

Planuję Millie kupić zestaw z Caballa pad/czaprak + owijki. Jaki kolorek byście mi poradzili? Ja celuję w burgund, jakiś turkus, stonowany żółty, delikatny brąż i ewentualnie koral (bo mam owijki w tym kolorze). Ktoś ma jakiś pomysł? I czy jakaś dobra duszyczka z fotoszopem byłaby mi w stanie "wrzucić" Millie w jakiegoś ładnego caballa, abym miała jakiś podgląd?



Z góry dziękuję.
wątek zamknięty
ikarina, dla mnie hitem byłaby Millie w glamourze stare złoto 😍. Ewentualnie coś koloru toffe 🙂 lub burgund/śliwka.
wątek zamknięty
ikarina - ja jestem za stonowaną żółcią (banan?) lub właśnie jakąś śliwką lub innym ciemnym fioletem 😀
wątek zamknięty
ikarina, śliwka, słonecznik bomba, burgund i wiśnia trochę nuda, może jeszcze karmelek?
wątek zamknięty
Libella- fotki na modelu nie mam , ale mogę pokazać jak wygląda na żywo 😀

edit: przepraszam za duże zdjęcie, nie chce mi się zmiejszyć  😲

A komputerom nie chciało się tego ładować
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zdjęcie - gigant
wątek zamknięty
ikarina, celowałabym szczególnie w beże, jasne brązy lub delikatne żółcie, choć turkus też może być fajny 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 października 2015 16:41
Hilunka jaki śliczny kropek  😍
wątek zamknięty
Doczekałam się Eskadrona Orange z wiosennej kolekcji i dodaję, pomimo, że to już staroć (?)  🏇
Drugie zdjęcie krzywdzi konia, ale kolorek ładnie oddany 🙂
wątek zamknięty
mers fajny kolorek  😀
wątek zamknięty
mers, - zdążyłam zapomnieć jak bardzo podobał mi się ten kolor 😀 Ślicznie koninie w nim.

I teraz mam zagwozdke, czy w liste szmat do zdobycia wpisać tego eskadrona, czy anke flame 😂
wątek zamknięty
Bardzo dziękuję Dziewczyny 🙂
Porto z kolei dostał od mojego Męża taki czaprak szyty na zamowienie. Sam zamówił i dobrał wszystko. No dumna jestem 🙂
wątek zamknięty
Czy do sprzętu w kolorze red brown lepiej będą pasować brązowe ochraniacze czy czarne ??
wątek zamknięty
Klami, - nie masz może szansy przymierzyć i czarnych i brązowych? Bo w sumie trudno powiedzieć. Może być tak, że brązowe ochraniacze, które są jednak daleko od reszty osprzętu, nie będą się gryźć, a może być tak, że jednak ładniej czarne będą wyglądać. O ile pamiętam masz czarne oficerki, więc czarne ochraniacze jakoś by się wpisały w całość 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 października 2015 21:43
Klami, ale sie miotasz z tymi kolorami... ;-)
Ja bym chyba celowała w klasycznego czarnego np. Veredusa.
wątek zamknięty
A ja dziś zrobiłam Maniusiowo cukierkowo  😜 komplecik HH, niestety na hali :-(
wątek zamknięty
kitty, ja cię błagam, błaaaagam! Ten koń nie jest aż tak brzydki - rób mu jakieś lepsze zdjęcia  😀iabeł: 😀iabeł: 🤬
wątek zamknięty
no jakoś mi nie wychodzi... on jak widzi, że wyciągam aparat, to staje jak fafla ostatnia.....
wątek zamknięty
keirashara, będę miała za ładnych parę tygodni jak będę już miała siodło itp. :/ Własnie myślałam o czarnych żeby nie wprowadzac jeszcze kolejnego koloru. Kask i oficerki mam czarne.

Moon, haha... wiem, że miotam sie jak taka rybka w sieci. Cóż..... bardzo chcę to wszystko dobrze ze sobą zestawić żeby wyglądało. D... a nie jeździec to chce jakoś wyglądać albo chociaż spróbować.
wątek zamknięty
Przy okazji remontu, udało mi się wyciągnąć wszystkie szmaty z najróżniejszych zakamarków mojego pokoju. Musze przyznać, że byłam zdziwiona, że jest tego aż tyle ! 😜  No ale, jak już to wszystko wyciągnęłam to stwierdziłam, że zrobię zdjęcia. 😀 Czy to już choroba?

Czapraki zaczynając od góry w prawo:
Torpol Magnrtic granat
Eskadron cotton Aubergine z Aubergina-Violet-Sand 2011
Eskadron polo pad Nici Violet-Navy 2010
Eskadron uni pad Toffe z Toffe-Gelb 2007
EuroStar "Excellent Badge" Umber-Ebony
Eskadron brillant Burgundy z Navy-Burgundy 2011
Eskadron cotton Red z Navy-Red-Green 2013
Eskadron cotton Nici Pink 2009
Eskadron cotton White z Royal-Navy 2011
Eskadron polo pad Nici Cobalt-Taupe 2011
Eskadron cotton Royal z Royal-Navy 2011
Eskadron brilant Ocean z Blackberry-Ocean-Ice-Mauve 2013
Eskadron Big Square Navy z Navy-Burgundy 2011
Eskadron cotton Navy z Navy-Red-Green 2013    x2

Kantary od góry:
Eskadron Ocean z  Blackberry-Ocean-Ice-Mauve 2013
Eskadron z futrem Ocean z  Blackberry-Ocean-Ice-Mauve 2013
Eskadron Aqua z Aqua-Teak-Mint 2012
Eskadron Burgundy z Navy-Burgundy 2011
Eskadron standard z futrem Navy-Nougat

Derki od prawej:
Eskadron dralon check z Navy-Red-Green 2013
Eskadron bicolor Navy-Chilli 2010
Eskadron bicolor Ocean z  Blackberry-Ocean-Ice-Mauve 2013
Eskadron polar stripes Nici 2011

*zapomniałam zdjęć owijek więc tu jedynie wypiszę: Royal, Aqua, Navy, Black, Red, Violet nici
wątek zamknięty
A co na sprzedaż?  😜
wątek zamknięty
stówka, - jakby Ci się kiedyś znudził (albo w ramach leczenia choroby) polopad niciakowy z 2010 to wiesz... 👀
wątek zamknięty
Kitty kilka kantarów mam aktualnie wystawione ! 😀 chętnie wymiana jakby co napisz na Pw co Cię interesuje 💘
wątek zamknięty
kitty, ten pad jest przesłodki! Sama też go niedawno dorwałam w GNLu w bardzo przyjemnej, wyprzedażowej cenie, ale póki co leży w domu i czeka na debiut na modelu 🙂 Ciekawa jestem, jak jakościowo wypadnie po praniu 🙂
wątek zamknięty
sonatka niestety obawiam się że słabo....
wątek zamknięty
kitty, ten pad jest przesłodki! Sama też go niedawno dorwałam w GNLu w bardzo przyjemnej, wyprzedażowej cenie, ale póki co leży w domu i czeka na debiut na modelu 🙂 Ciekawa jestem, jak jakościowo wypadnie po praniu 🙂

No nie, nie mów, że zrobiłaś to Daviemu... tzn. chcesz zrobić. 😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 października 2015 07:31
stówka, fajna kolekcja 😉

kitty, słodko 😉 Z pozowaniem u konia masz ten sam problem, co ja 😀
wątek zamknięty
kitty ja Ci dam karego na szmatofoty  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.