paznokcie, żele, tipsy

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 października 2015 08:10
a ja wczoraj przygotowałam paznokcie pod kolor tylko nie mam pomysłu  🙄


paznokcie na małym palcu nadlewany ale wyszedł mi trochę krzywy. Można go zrobić grubszego i potem ścierać z grubości żeby uzyskać ładny półokrągły kształt czy lepiej hardem próbować wyrównywać?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2015 08:16
Lepiej zrobić grubszego i spiłować 😉
robakt   Liczy się jutro.
15 października 2015 09:40
Zrobione wczoraj, jakoś mnie zauroczyły  😉
robakt fajne! sama robiłaś?

A ja z moich łopat

Spiłowałam na te
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 października 2015 10:56
robakt   Liczy się jutro.
15 października 2015 16:04
Cariotka tak  😉
Ja ze swojej strony mogę polecić lakiery hybrydowe 3 w 1 🙂 Osobiście używam firmy colorista ( sklep dostępny we Wrocławiu) Lakiery mają po 20 zł/ szt nie trzeba używać do tego bazy ani topu ani nawet cleanerem przemywać także czas można zaoszczędzić super. Z tego co wiem cometic zone też ma w swojej ofercie 3 w 1 ale nie korzystałam czaję się na nie bo mają większą paletę kolorystyczną niż wspomniane przeze mnie. Być może któraś z was używała?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 października 2015 17:43
Zrobilam wzorki jak na tym moim poprzednim filmiku i zmyłam zanim utwardziłam . Strasznie mi się podobają ale nie na moich paznokciach  🙁 , odnoszę wrażenie jakby było tego wszystkiego na paznokciach za dużo . Zostałam przy tradycyjnych grzecznych pazurkach.


A to moja paleta kolorów
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 października 2015 21:26
Euforia_80 ładny kolor!

ja teraz mam takie 🙂
juliadna mega ładne, strzelę sobie takie przy kolejnej hybrydzie 🙂

Ja sie cieszę bo w kwietniu miałam takie paznokcie:


A teraz mam:


Jeszcze trochę wysmuklę i będzie super 🙂
Dziewczyny, jak "wyszczuplacie" paznkocie?
juliadna dobrze poznaję Gold Disco i Classic Wine z Semilaca? 💘

Ja miałam pierwsze podejście do robienia sweterka, ale jestem upośledzona manualnie i tylko jedną ręką mi się udało 😉 niestety zauważyłam, że matowy top z Semilaca nie kryje za dobrze, po przemyciu cleanerem widać w niektórych miejscach takie błyszczące prześwity.
eloise. ja piłuję na migdała plus obowiązkowo boki dość głęboko 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 października 2015 20:45
kolebka extra! Bez koni to tak łatwiej zadbać o pazurki 😀 hybryda to przy naszym trybie życia to idealne rozwiązanie 😀  Dziękuję!  :kwiatek:

fruity_jelly o jej nie wiem, firma na pewno ale kolory? Zapewne masz racje 🙂

zaczynałam od tych.





później te:



i takie, niemniej jednak żółte końcówki to nie był trwały wybór 🙁

juliadna przy koniach pewnie moje paznokcie by się połamały i skończyłoby się na akrylach :P od hybrydy się uzależniłam  😍
a Ty to szalona, takie kombinacje 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 października 2015 06:21
Ja i moje wczesniejsze ukochane Johny Bravo:
[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/p720x720/11880397_526091097541428_7760514004016174441_n.jpg?oh=16e1d0e3880857aa0e09d1ba5f0cbf5a&oe=56D32A91&__gda__=1455383999_a68ba9f9c819b81a978d0ca272f00bfd[/img]

teraz, ze względu na pracę, musze miec krótsze i w jednym kolorze, więc postawiłam na żele i granat.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 października 2015 08:03
yga w Wawie robiłaś żele? Gdzie?  👀 Bardzo ładne!  😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 października 2015 08:08
Tak, żele robię u koleżanki- Soni (na moim fb🤔onia Dołba), a hybrydki (np Johny) w Białej Podlaskiej 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 października 2015 08:18
A ona robi tak komercyjnie?  😀


Przyjaciółka ostatnio kupiła cały sprzęt do hybrydy i w końcu przez chwilę miałam ładne paznokcie ale po tygodniu już zaczynają odchodzić  🙁 Nie wiem czy coś zrobiłyśmy źle, czy po prostu mam aż tak słabe paznokcie.. chyba żel/akryl to dla mnie jedyna szansa ratunku.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 października 2015 08:27
Mi hybrydka tez szybciej schodzi.
Smarcik- PW 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 października 2015 10:39
Mi tez więcej niz tydzień nie trzymają...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 października 2015 14:32
pisałam już niejednokrotnie, że zbyt osłabiona płytka może powodować szybkie odpadanie hybrydy ewentualnie słabo odtłuszczone paznokcie .
moje zrobione gdzieś ok. 10 października


a dzisiaj


i w zasadzie gdyby nie odrost , brak połysku i ogólne zniszczenie nawierzchni to spokojnie mogłabym jeszcze pociągnąć ponad tydzień ale mam w planie około weekendu zrobić nowe.

yga,  juliadna 
no rewelka  😜
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 października 2015 15:56
Ja juz wszystko próbowałam, to samo było w salonie. Płytkę mam mocna. Mojej mamie tez sie nie trzyma. Nie wiem sama juz czemu.
robakt   Liczy się jutro.
26 października 2015 16:07
Mojej mamie się nie trzyma, ale ona aktualnie ma słabe paznokcie.
Ja dzisiaj ściągam moje czarne, skracam na maksa i pakuję w odżywkę do środy 🙂
Robakt. Jaka masz odżywkę po ściągnięciu? Ja mam w domu jakaś z eveline chyba ale w opisie jest napisane, zeby nie stosować po hybrydzie:/
robakt   Liczy się jutro.
26 października 2015 18:04
Jakąś z WIBO znalazłam w zapasach, nic nie ma o hybrydzie na opakowaniu.
Ja po hybrydzie poleruję (tu super sprawdza się polerka seacret, lub jakaś w jej stylu), na niewypolerowane paznokcie odżywkę taką do wchłaniania (mam lovely z wit. C) - nakładam dwie warstwy. W matowe paznokcie świetnie wsiąka. Na drugi dzień wyglądają jak nowe, o ile nie nałożę wcześniej nowej warstwy hybrydy  😁
Niestety do lutego mam zakaz długich paznokci 🙁 

Classic Wine z Semilaca to teraz też mój ulubiony kolor  💘 Piękne pazurki w ogóle macie  😍
Muszę chyba podjechać w końcu do hurtowni po cieniutkie pędzelki i zacząć się troszeczkę bawić we wzorki.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 października 2015 19:42
Co to za kolory na drugim zdjeciu? wygladaja super.
Jaki kolor dokładnie to niestety nie wiem, były pożyczone. Na pewno z Silcare linia Color IT
Dziewczyny, jak wykorzystać lakier do końca? Wkurza mnie, że niektóre mają pędzelki o wiele krótsze niż buteleczka i 1/3- 1/4 jest nie do "wydłubania". Oczywiście z tych ulubionych kolorów, bo te nietrafione to oczywiście zwykle do samego dna sięgają...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się