Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Ethelwen u nas była Olga Kulesza. Szczerze mogę polecić  😀


Też polecam. Było u mnie wielu wetów i każdy wykluczył plecy, bo koń nie reagował na przejechanie kopystką po plecach (bo jak koń kuleje to na pewno tylko noga...). Problem był dalej w grzbiecie,w odcinku lędźwiowym, pomogła nam pani Olga. Koń po dwóch sesjach 'nastawiania' wychodzi na prostą 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 września 2015 16:34
sumire: Dziękuję bardzo!  :kwiatek:
baffinka, Akatash, dzięki! Tego samego dnia co napisałam posta z zapytaniem o weta, nie wytrzymałam i zadzwoniłam do p. Olgi Kuleszy 🤣 Okazało się jakimś cudem, że w tym właśnie dniu może przyjechać (następnego dnia już wyjeżdżała w podróż po Polsce, a potem z kolei na tydzień do Anglii). Dr Kulesza zrobiła super wrażenie, wymasowała, nastawiła, nakleiła tejpy i kazała brać się do roboty w celu nabudowania mięśni (mamy kissing spines).
A czy do ostatecznego zdiagnozowania kissing spines nie powinno się jednak zrobić RTG ?
Ethelwen super, że sie tak szybko udało i jesteś zadowolona 😀
dominoxs, zdjęcie RTG było robione wcześniej (podczas badania kupno-sprzedaż 3 miesiące temu, więc wiedziałam o istnieniu kissing spines) i pokazałam je tylko dr Kuleszy.
baffinka, w szoku byłam, jak mi dr Kulesza powiedziała przez telefon, że za godzinę może być u mnie w stajni.  🤣
Polecacie kogoś od ścięgien, kto naprawdę dobrze się na tym zna,  z okolicy Warszawy?  🙂
devil wg mnie jak wyżej - Mateusz Hecold, współpracujemy już dobre 6 lat i zawsze wszystko było TOP.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 września 2015 07:59
devil Olga Kalisiak  🙂
devil- A. Bestry
dziękuję!  :kwiatek:
może poproszę swoją wet o przesłanie podglądu usg i uda mi się skonsultować z kimś z powyższych i będziemy myśleć co dalej
Potrzebuję jakiegoś dobrego weta do nóg, z Wrocławia albo okolic, który nie zedrze, jest ok. i w miarę sumienny. Z tym zdarciem, to nie jakiś frazes, tylko smutna rzeczywistość, bo dopadło mnie bezrobocie, mam nadzieję że to stan tylko przejściowy. Kobyła jest starsza i alergiczka i co roku miałam krzyż pański  wiosną i latem, to w tym roku konina przeszła ten okres bezboleśnie. No to dowaliło mi teraz na jesień i to z nogami, z którymi, notabene, nigdy nie było problemu. Wet, jest potrzebny na pilnie  :kwiatek:
może Henklewski?
Szczególnie tani nie jest ale przynajmniej skuteczny
Magda Pawlowicz, ja wiem że nie jest tani, ale ja chcę być wypłacalna, dlatego pytam się o takiego  który jest jednak trochę tańszy i skuteczny.
no to nie wiem.
Ale jednak lepiej zapłacić raz dobremu wetowi i mieć konkretną diagnozę i wiedzieć jak leczyć niż się bujać przez nie wiadomo ile czasu... U mnie właśccielka jednego pensjonata miała taką sytuajcę, że inny wet rok konia nie umiał zdiagnozować tylko kase brał...
tyż racja, ale z pustego to i Salomon nie naleje. Wet jest potrzebny na już, a mnie się chce wyć, że mam taką sytuację finansową. 
Weta z okulistycznym zacięciem, który dojedzie do wielkopolski poszukuję...
na raczej szybciej niż później.
Polecicie kogoś?
Wartusia u konia koleżanki ostatnio była dr Marta Śmigielska (mam nadzieje że nie pomyliłam nazwiska) co prawda do kolki, ale zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie o co trudno po wyjeździe moich ulubionych wetów- jestem mega wymagająca.
Dziewczyna konkretna, zdecydowana i widać wieloletnią praktykę, do tego przesympatyczna.
Wartusia ja kiedyś też byłam w takiej sytuacji, przyjechał właśnie Henklewski, od razu zapowiedziałam że z finansami u mnie źle, kazał być spokojną, że w razie czego rozłoży na raty, może rozważ i zapytaj o taką ewentualność?
Frans, spotkałam się z tą wetką przy okazji pobytu mojego konia we Wrocławiu - na mnie też zrobiła bardzo dobre wrażenie, od samej rozmowy z nią jakoś tak było mi spokojniej. Odpowiadała na moje najdurniejsze pytania, nawet te, które z nerwów zadawałam po dwa razy 🙂
z rozłożeniem na raty u Henklewskiego nie powinno być problemu, doktor jest bardzo wyrozumiały.
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:
Weterynarz na pomorzu,  rzetelny,  do badania kupno-sprzedaż.  Ktoś kogoś może polecić?
kotbury, Marta Warzecha , z wlkp Ola Zakryś.
UWAGA: w najbliższym czasie będzie w okolicach Poznania dr Olga Kulesza - jeśli ktoś jest chętny na wizytę, proszę o kontakt!
Witam,
czy ktoś z lubelskiego mógłby mnie poratować tel. kom. do wet. Jacka Madany? Celowo nie odmieniam nazwiska, żeby nie było nieporozumień 😉
Weterynarz na pomorzu,  rzetelny,  do badania kupno-sprzedaż.  Ktoś kogoś może polecić?


dr.Michał Kasprzyński  - jak dla mnie rewelacyjny,  jest 3 M
Gdzie i  kogo polecacie do operacje rorrera?  Słyszeliście coś może o klinice w Warszawie w której pracuje dr.Blanka Wysocka, tam podobno jest na stałe weterynarz obcokrajowca który robi te operacje. Bardzo proszę o jakieś informacje, wiem  że  dużo już o tym było, ale coś aktualnego by się przydalo.  😀
W Centrum Zdrowia Konia w Psucinie operacje dychawicy wykonuje dr Jan Trela. Współpracują z dr Wysocką.
https://www.facebook.com/CentrumZdrowiaKonia
Mam pytanie do osób z Wrocławia i okolic. Jaki weterynarz zajmuje się zębami Waszych koni, kogo polecacie?  Z góry dziękuję za odpowiedzi.  😉
sonatka94, tylko i wyłącznie Hanna Buch-Kupczyk. Sprawdzona na wielu koniach już. Ma ogromną zaletę - jest dentystą (taką ma specjalizację) - jej wiedza i praca jest nieporównywalna do wszelkich wetów ogólnych. Do tego nie jest droga.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się