Stajnie w Lublinie

Dziewczyny, pytanko. Rozmawiałam na priv z jedną z forumowiczek, ale przypadkowo usunęłam wiadomości. Jak dojechać do Fideliusa? Chodzi mi o jakieś busy etc, bo samochodu jeszcze nie mam ze sobą.
Grzecznościowo:

22/23 październik (czwartek/piątek) przyjedzie pod Lublin Tomasz Świątek ( http://www.ochwat.pl/). Wszelkie pytania i kontakt do osoby, która ściąga go do swojego konia:
Marzena 505129655
Byłby ktoś zainteresowany wizyta dr Olgi Kuleszy?
Kochani! Szukam hali na zimę ale z lokalizacją od strony Czubów. Chodzi o to żebym o 16-17 nie musiała przebijać się przez całe miasto. Chyba nie wszystkie stajnie są zaznaczone na mapce, a ja dokładnie się nie orientuje. Dzięki z góry za pomoc.  😉
martika Elizówka? Piker? Fidelius? może jeszcza jakaś jest, ale nie kojarzę 🙂 te trzy są z tamtej strony 😉
Szukam stajni gdzie mogłabym pojeździć troszkę ambitniej (szczególnie ujeżdżeniowo) z dobrym dojazdem autobusowym. Fidelius odpada, mam zamiar odwiedzić Dakar. Ile  mniej więcej zajmuje droga od przystanku do stajni  🙂? I miałby ktoś może cennik jazd  :kwiatek:?
.
Zygzak stajnie, które wymieniłaś są od strony Czechowa. Musiałabym przebijać się przez Sowińskiego lub Kraśnickie.  😕
aaaa sorry! mój błąd! Cz i Cz i mi się pochrzaniło 🙂 wybacz 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 października 2015 21:08
Wieża, Drwal, stajnia na Krężnickiej
🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
20 października 2015 06:17
Byłby ktoś zainteresowany wizyta dr Olgi Kuleszy?

Ja z kolezanka byśmy sie najprawdopodobniej pisaly. Mamy konie w tej samej stajni, 100 km za Lublinem. Jesli uzbiera sie wieksza grupa, zeby koszty nie wyszly ogromne, to chetnie. Ktos jeszcze? To mega okazja, bo Olge sciagnac do nas jest ciezko :/
karolciaequilano   marzenia się spełniają
20 października 2015 07:02
Abbigail- do mojej stajni ( w Rakowiskach) często przyjeżdża dr A. Bystry 🙂 będzie teraz koniec listopada
Mam nadzieję, że to nie podejdzie pod ogłoszenie, jak to przepraszam. :kwiatek: Poszukuję dobrej duszy z Lublina lub okolic, która udostępniłaby do skopiowania książkę Mary Wanless RWYM świadoma jazda konna. W zamian  zapraszam na fajny teren do stajni znajdującej się 30 min od Lublina (kierunek Opole Lubelskie🙂 🏇 lub mogę się w jakiś inny sposób odwdzięczyć 🙂 
.
Hala jest także  w stajni u Pana Witka w Zemborzycach, stajnia p. Olgi Michalik (na trasie Lbn-Wawa), Siedliska (jest nawet ogłoszenie w dziale ogłoszenia).


stajnie "trochę dalej, ale z halą" to:
-Paskudy
-Tarka
-Debry

nie jestem pewna jak z halą w EquiClub Zamłyniec jest.
Ośrodek Marysieńka ma hale, stajnia pana Wójtowicza w Zawieprzycach chyba też.
PONAWIAM!!!!
Jeśli ktoś jest zaintetesowany wizyta pani Olgi Kuleszy proszę o informację.
Info od niej:Chiropraktyka 250.ew leki dodatkowo, termografia całego konia 300.samr plecy 50.dospasowanie siodła sprawdzenie kamera 150, plus normalne badanie kliniczne czy układu oddechowego 150 leki i dojazd 500zł podzielone na wszystkich chętnych.
sonika kurde, mieszkam 3/6km od tych stajni i zapomniałam :P tak, Marysieńka ma hale, a nawet karuzele! Z tego co pamiętam koszt ok 500zł jeszcze kilka miesięcy temu. U p. Wójtowicza też jest hala. Była jeszcze stajnia u p Tracza w Nowogrodzie z halą, ale z tego co wiem p. Tracz zlikwidował stajnię.
.
Osoby, które odbywały się do dr Olgi Kuleszy, proszone są o ponowny kontakt z nią, bo nie ma do Was numerów telefonów ;-)
karolciaequilano   marzenia się spełniają
24 października 2015 15:27
Czy ktoś korzysta może z usług kowala K. Strąka 🙂?
karolciaequilano osobiście nie korzystam, bo nie mam konia, ale słyszałam same dobre opinie. Miałam również okazje poznać Pana Strąka i jest to bardzo miły, rozgadany człowiek, wie co mówi.
Czy ktoś korzysta może z usług kowala K. Strąka 🙂?


Robi regularnie moją szkapę.
Jesli masz jakieś pytania zapraszam na pw
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 października 2015 23:05
W Zamłyńcu jeszcze hali nie ma.
My też mamy halę i tylko 30 km od Lublina
PONAWIAM KTO JEST CHETNY NA WIZYTE PANI DR OLGI KULESZY??
A ja nie jestem zadowolona z pana Strąka, w sumie jeden incydent się na to nawinął + fakt że nigdy nie przyjeżdżał tak jak się z nim umawiałam.
Ale to już zapraszam na priv ciekawskich 🙂
.
Muchozol, bardzo blisko? Czy może być trochę dalej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się