Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 października 2015 09:18
Dziewczyny ! chyba wyleczyłam się ze szmatocholizmu  😕 wczoraj miałam bardzo zły dzień więc postanowiłam kupić sobie czapraczek a tam nie było nic kompletnie nic co by chociaż próbowało skraść moje serducho  🙁
wątek zamknięty
Nie, nie wyleczyłaś się... Też tak czasem mam, ale potem pojawia się to coś  😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
23 października 2015 15:13
kitty, wcale nie pomogłaś  😉
wątek zamknięty
Livia Dziękuję  😉
wątek zamknięty
Stówka napisałam do Ciebie pw odnośnie kantara 🙂 A gdybyś wymieniała to na co? 🙂
wątek zamknięty
Ej ten kantar Navy-Nougat jest pięknyyy!  😜 😵
wątek zamknięty
Nique w ogłoszeniach mam wypisane czego szukam 🙂
Euphorycznie dziękuję, jak go zobaczyłam to przepadłam... musiałam go mieć! 😁 Tak wg to są dostępne w Pasi-Koniku w wersji z futrem i bez 😀 Na prawdę polecam, trzyma się lepiej niż zwykły kolekcyjny futrzany kantarek, przynajmniej ja mam takie odczucie.
wątek zamknięty
Jakieś opinie o czaprakach HKM??? nic nie znalazłam na ich temat a mają coś co mi sie podoba 🙂
wątek zamknięty
musisz pytać o konkretny model. Maja zarówno ekonomiczne czapraki jak i naprawdę genialne pod kątem jakości, trwałości i designu 😉
wątek zamknięty
Owszem HKM ma fajne modele, jakościowo i trwałościowo, ale mam czaprak Pro-Team, który za każdym razem na jeździe przesuwa się w tył. A popręg wiadomo dociągam starannie, wszystkie rzepy zapinam, przewlekam przez pasek na popręg, a nadal mi zjeżdża do tyłu  🤔
Możliwe, że to tylko jakiś felerny źle uszyty model, ale w razie czego nie polecam czapraków na polarze - strasznie grzeją a odprowadzanie potu jest takie sobie  🙁
wątek zamknięty
Możliwe też, że masz źle dopasowane siodło. 😎 Też mam jeden HKM na polarze*, pod za szerokim siodłem wyjeżdżał (co prawda jako jedyny z moich czapraków, ale jednak). Zmieniłam siodło i jakoś zostaje na swoim miejscu.

*I szczerze go nie cierpię 😂 Nic innego mi tak sierści nie zbiera jak on... Więc w okresie linienia mogę zapomnieć o używaniu go. :/
wątek zamknięty
Możliwe  😉  spróbuję na innym koniu (i przy innym siodle, bardziej dopasowanym) może wtedy wszystko będzie dobrze  🏇
wątek zamknięty
Ja sobie firmę HKM chwalę 🙂 i nie tylko jeśli o czapraki chodzi. Wiem, że niektórzy narzekają na brak trwałości, ale ja z tym nigdy problemów nie miałam, więc polecam.
wątek zamknięty
Malaga w nici popcorn 🙂


i darkred, którego ostatnio nie było widać na zdjęciu 😀

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 października 2015 08:13
malaga, teraz dużo lepsze zdjęcia 🙂 W obu bardzo ładnie 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 października 2015 11:38
Urodziny są super. 🙂
wątek zamknięty
emptyline sama sobie takie cudowne prezenciki sprawiłaś, czy ktoś po prostu się zna? 😍
wątek zamknięty
emptyline zazdroszczę ci dery w gwiazdki jest absolutnie boska  😍 ja niestety się zagapiłam i juz nie do dostania jest  😕
wątek zamknięty
Witam Wszystkich  :kwiatek:
emptyline
Piękne prezenty 🙂 no i wszystkiego naj :kwiatek:

Ja urodzin w najbliższym czasie nie mam, ale prezent i tak sobie (hmm Blakiemu) sprawiłam 🙂
http://cavezza.pl/index.php?id_product=95&controller=product&id_lang=1
http://cavezza.pl/index.php?id_product=55&controller=product&id_lang=1

Mam nadzieję, że na żywo będą również piękne 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 października 2015 17:19
evczii, taką mam fajoską rodzinkę. 🙂 Jeszcze do tego jest czerwony kantar ESa z uwiązem, takze to chyba mój kon nie ja miał urodziny.  😍

Misia, my mamy ciut za dużą, bo nie było 125.

Blaki|, dzieeeki!
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
25 października 2015 19:27
Anky army  😍 😍
Tyyyyle czekania...tyle szukania.

wątek zamknięty
emptyline pozazdrościć 😉
ekuss dla mnie za stypowo zdecydowanie, ale ja mam świra na punkcie szalonych kolorków  😂

Ja mam swoje "maleńkie" szczęście w Anky Crimson  😍
I Maniulka w Anky Frosted Gold
wątek zamknięty
emptyline, szczęściara! 😀
Blaki, koniecznie się pochwal tymi cudami na koniu 😍
ekuss, ja też wolę coś żywszego, średnio mi się widzi, ale to tobie ma się podobać, więc skoro taki wymarzony i wyczekay kolor... to nic nikomu do tego 😀 Ale konie masz przeurocze 🙂
kitty, obydwu ładnie w tych kompletach, ale Maniek szczególnie wymiótł! 🙂
wątek zamknięty
kitty a co to za nachrapnik taki inny? Siwa już się fajnie ujeździła?  😉
wątek zamknięty
A do mnie dzisiaj przyszedł mój pierwszy caball 😅 Wizualnie baaaardzo mi się podoba, obawiam się trochę tego śliskiego spodu i tego, czy nie będzie mi wyjeżdżać spod siodła, ale mam nadzieję, że nie. Póki co posiedzi u mnie w szafie, wyciągnę go po powrocie z koniem do naszej stajni, bo póki co jesteśmy na emigracji 😀
wątek zamknięty
evczii, u mnie caball ślizga się dużo mniej, niż zwykły czaprak 🙂

Wpadam pochwalic się derka DIY! 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 października 2015 07:36
evczii, fajny ten Caball! 🙂

Libeerte, mistrzostwo 😜 😁 Fajny wzorek 😀
wątek zamknięty
Libeeerte to super, bo bałam się, że będzie mi zjeżdżał jak np polopad eskadrona :P A tak btw to przepiękna, oryginalna derka! Uwielbiam takie niepowtarzalne rzeczy 😀
wątek zamknięty
evczii, pokaż na koniu!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.