Perfekcyjny makijaż

Och joj! Brzmi dobrze  😁
Skąd takie cudne płoty?  👀
Np. stąd, a natknęłam się na informację na forum vinted 😉
Oby to była prawda 😀 Ale chyba te promocje pojawiają się właśnie jesienią i na wiosnę 😀
:kwiatek:
To ją poczekać jeszcze chwilę z zakupami 😀
O nie... Nie nie nie
Coroczne bankructwo mnie czeka
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 października 2015 14:15
a ja czekam z niecierpliwością, podkład mi się kończy  😅 😅
Scottie   Cicha obserwatorka
26 października 2015 14:24
Ja również nie mogę się doczekać 🙂 Będę polować na pomadki Bourjois REV i lakiery Rimmela, tusz do rzęs Max Factora i Loreala i chyba na róż do policzków Bourjois 🙂 Kusi mnie również ten podkład Healthy Mix, ale jeszcze nie wiem, czy się zdecyduję.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 października 2015 16:33
https://kosmetykizameryki.pl/pupa-divas-lashes-maxi-volume-mascara-tusz-do-rzes-01-extra-black-czarny.html
Gdyby któraś z Was jeszcze poszukiwała tego tuszu 😉

Super pharm też ma promocję -50% na wybrane marki jutro i w środę. To grozi bankructwem 😉
Scottie - superpharma ma dziś i jutro na burżuja 50% ! 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 października 2015 19:17
Super-Pharm ma -50% na Bourjois tylko jutro.
nie wiedziałam, że tak dużo mogę się stad dowiedzieć, dziękuje założycielom :🙂 czytam i czytam wszystkie wątki i nie mogę się nadziwić  👍 Dzięki za wszechstronnośc
kojarzycie może, ile kosztuje REV w Superpharm? Zastanawiam się gdzie wyjdzie mi korzystniej 🙂
Sluchajcie, czy jest taka możliwość by pójść gdzieś (kosmetyczka, sklep, no nie wiem...) gdzie ktoś znający się na rzeczy pomógłby mi dobrać podkład?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 października 2015 20:14
DeJotka,
Pytanie jeszcze, jaki przedział cenowy Cię interesuje, np. w Douglasie była taka możliwość, musiała byś dopytać.

maracuja,
Jakiś miesiąc temu mieli promocję chyba -40% i REV kosztowała coś ok. 27 zł.
DeJotka, chyba w większości drogerii powinni Ci pomoc. 😉 od siebie moge dodać tyle, ze lepiej nie dobierać w sztucznym świetle. Nałóż trochę, wyjdź na dwór i wtedy zobacz, czy jest ok
Właśnie ja zupełnie nie wiem jak to powinno wyglądać :/ Jestem kompletnym zerem w temacie makijażu i czeka mnie masa roboty żeby nauczyć się nakładać coś, co upodobni mnie do człowieka, a nie zombie...
DeJotka, na pewno ktoś, kto się bardziej zna jeszcze Ci napisze bardziej szczegółowo, ale tak najprościej - kolor nie moze się różnic od koloru Twojej skory (ja jak mieszam ze sobą dwa kolory to staram się osiągnąć taki kolor jaki mam na szyi, pod gardłem jakby). Pózniej dochodzą jeszcze takie rzeczy jak podkład matowy, rozświetlający, do cery tłustej/suchej. To powinna Ci już pani w sklepie doradzić 🙂 ja bardzo polecam podkład z borjouis (jak widać wyżej, szykują się na niego promocje) Healthy Mix 🙂
Ok, dzięki, spróbuję coś w temacie podziałać 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 października 2015 21:07
DeJotka,
Do tego serio nie trzeba być znawcą 😉
Przede wszystkim musisz określić, czy Twoja skóra ma lekko różowy odcień, czy może bardziej żółty. To chyba najważniejsze kryterium, a co do samego nasycenia koloru (jasny-ciemny), to najlepiej sprawdzać kolor podkładu na szyi, poniżej żuchwy, zasada jest prosta, kolor nie może się odcinać na skórze. I tak jak pisze Libeerte, nałóż kilka kolorów na szyję i wyjdź sprawdzić w świetle dziennym. Pobaw się tym, sprawdź różne warianty. Odpowiednią dla siebie formułę i tak dobierzesz metodą prób i błędów 😉
W razie wątpliwości polecam brać odrobinę jaśniejszy podkład niż zbyt ciemny, twarz zdecydowanie łatwiej jest przyciemnić niż rozjaśnić 😉
Znacie ten tusz Maybelline, robi efekt WOW? Bo podobno on ma takie włókna, które pogrubiają i ze względu na to ostatnio kupiłam tusz z Essence, który własnie miał mieć takie włókienka, ale jest ich w nim jak na lekarstwo... wiec, efektu wow nie daje 😉

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 października 2015 10:59
Używałam go przez pewien okres czasu. Generalnie na początku każdego opakowania był całkiem fajny, ładnie wydłużał i rozczesywał rzęsy. Pod koniec już raczej średnio go lubiłam - robił się jakiś taki ciężkawy i sklejający, ale to pewnie dlatego, że z czasem był coraz bardziej wyschnięty i...  no po prostu "zmęczony życiem" 😉
W każdym razie, mam długie rzęsy (nie ma jak to skromność  :icon_redface🙂, ale gdy byłam nim pomalowana wiele osób zwracało na nie jeszcze bardziej uwagę 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
27 października 2015 11:04
whitemoon071, do Superpharmu to mnie cała wycieczka czeka, bo aż do Warszawy muszę jechać 🤣 a "pod domem" mam 3 Rossmanny 🙂
hanexxx używałam dawno temu, z tego co pamiętam efektu wow nie było.
ale rzeczywiście posiadał te włókienka? Bo mówię ostatnio zakupiłam tusz z essence z włókienkami a jak do tej pory na szczoteczce zauważyłam może ze 4-5 😉
Nie pamiętam niestety.
Udało mi się upolować Nude-ist! Byłam w SP po 11 i większość jasnych kolorów wyprzedana, znalazłam jedną niezmacaną sztukę. Teraz mam czas na wypróbowanie jak z moimi ustami lubi się REV i jak będzie super to może w poniedziałek dołączy kolejna sztuka 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
02 listopada 2015 13:25
maracuja, i jak, pasuje Ci?

Upolowałyście coś dzisiaj w Rossmannach? Ja się wkurzyłam na maxa, objeździłam wszystkie Rossmanny w okolicy i tylko w jednym mieli szafę Bourjois  🤔 Oczywiście zanim tam dotarłam to zostały same zmacane sztuki... Nie rozumiem tych głupich bab, mają testery, a i tak macają sztuki, które można kupić, grrr  👿
robakt   Liczy się jutro.
02 listopada 2015 13:31
Ja wejdę przy okazji wieczorem, na paznokcie nie poluję, bo noszę hybrydy, ale coś do ust chętnie bym zgarnęła.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 listopada 2015 14:14
jest  😅 😅
[[a]]http://www.rossmann.pl/drogeria/Loreal-Paris,32319?utm_source=Redlink.pl&utm_medium=email&utm_campaign=-49%25%20aktywni[[a]]

edit
to wy już zdążyłyście polecieć  🤔
Ja szminek malo uzywam ale tak patrzylam patrzylam i w końcu wzielam REV Dont pink of it  🤔
Do tego dwa praktyczne identyczne brudno-pudrowe lakiery  😵 i to chyba cale moje zakupy na ten tydzień bo jakoś nic mi w oko nie wpadlo
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 listopada 2015 14:37
czy ta promocja na paznokciowe rzeczy obejmuje również pilniki , bloki polerskie i takie tm różne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się