Stajnie w Lublinie

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 października 2015 14:51
Czy ktos z forum stoi w Zawieprzycach? Mam pytanko :kwiatek:
.
Muchozol, pw, żeby nie było reklamy.
czy ktoś się orientuje w której stajni w Lublinie? okolicach? mogę wstawić ogierka 2,5roku? zależy mi na tym by chodził na padoki
OGŁOSZENIE!!!

Pani Olga Kulesza bedzie w LUBLINIE 29 pazdziernika. Prosze o kontakt chetne osoby 🙂
I jeszcze jedno sorka że post pod postem ale poszukuje dobrego kowala do rozczyszczania źrebaka 🙂 ktoś coś??
Ja nadal szukam stajni, w której dałoby radę pomagać za jazdę, najlepiej w obrębie komunikacji miejskiej. Ktoś, coś? :kwiatek:
Zmiana daty przyjazdu dr Olgi Kuleszy!
10.11 już na 100% odbędą się wizyty w Lublinie ;-) Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany to Karolinamix zbiera zamówienia :-)
Czy ktoś tutaj jeździ w szkółce/sekcji Dakara lub FaMaGusty? 🏇
Jest coś takiego jak wyszukiwarka,  skorzystaj 😉 dużo już było mowy o tych stajniach  🙂
.
a ja w FaMaGuście  😉
kortina wiem co to wyszukiwarka i gdybym znalazła satysfakcjonujące mnie odpowiedzi, to bym nie pytała 😉
Muchozol, sotniax jeśli jesteście w stanie powiedzieć coś o jazdach/treningach w sekcji dla osób bez własnego konia(wiem, że w Dakarze takie coś funkcjonuje), to poproszę, może na priv? :kwiatek:
CIACH
Nie ma ktoś ochoty na zdjęcia w środę?
.
Ja tak od koło 12-13 jestem wolna.
.
mam pytanie odnośnie Dakaru. Jak tam jest z wypuszczaniem koni. Mam konia, który wymaga codziennego padokowania i zastanawiam sie własnie nad ta stajnią.
.
Drodzy Lublinianie, w związku iż powróciłam do Lublina po dość długiej przerwie (5lat) jestem trochę zacofana z wszelkimi tu aktualnościami. Pewnie przez 5 lat coś nowego się otworzyło, coś zmieniło itp. Dlatego liczę na waszą pomoc. Szukam stajni w której mogłabym odświeżyć swoje "umiejętności", przygotować się do srebrnej odznaki(przydałoby się w końcu na nią wybrać) oraz takiej w której podszkolą mnie ujeżdżeniowo jak i skokowo. Najlepiej stajnie w Lublinie lub w stronę Zemborzyc, Kraśnika czy Bychawy. Jeśli będzie coś interesującego w innej lokalizacji oczywiście nie pogardzę  😉 Dodam ze interesują mnie jazdy przynajmniej 3 razy w tygodniu. Będę wdzięczna za waszą pomoc 🙂
.
Również polecam Dakar  😉 Jazdy bardzo fajnie prowadzone, konie dobrze ujeżdżone i miła atmosfera  🙂
Czy ktoś trzyma konia w Zawieprzycach? Jeśli tak, proszę o PW.
Czy jakis trener skokow dojezdza w okolice Lublina? Mala prywatna stajenka na 2 konie. Plac do jazdy jest ok. Mlody kon i przygotowywujemy sie do srebrnej odznaki. Jest ktos taki?
Gdzie mogę oddać końską krew do badania?
Sisisa Zakład Higieny Weterynaryjnej jest z tego co wiem na Męczenników Majdanka, ale chyba też na Głęboką można(?)  👀
jeśli szybko możesz dojechać i się dobrze podszyjesz to Luxmed Ci zrobi, ja tam robiłam poziomy testosteronu u konia. Tylko nic nie mów, że to krew konia 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 listopada 2015 21:26
No ładnie :P a ja w Luxmedzie pracuje 😉

A co z Vet diagnostyką na Nowym Świecie?
Biczowa nie odsyłaj mnie z krwią jak przyniosę na następny raz  😂 a może przyniosę, kto wie  👀 😁 (ale na razie nie bo na razie mnie nie ma)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się