Instagram - czy ktoś korzysta?

galopadaa  😉
llovetimee 😉
alabamka  😉
matka_rocku
Nic ciekawego, głównie moje dziecko, ale też trochę mnie. 😉
Przy okazji pytanie z serii dla debili: Jak oznaczyć "#" zdjęcie? Może być na PW. 😉
Julie, piszesz # i bez spacji po nim to, co chcesz oznaczyć 🙂
szczepanskaola zapraszam 😉
miluzja, mindira bylo juz zajęte  😉
Polecam @tentrre jak ktoś lubi podróże i piękne zdjęcia swoja droga fajny projekt
Ja jestem uzależniona od Insta, ostatnio nawet łapię się na tym, że chetniej i czesciej wchodze tam niż na fb 😀 Zwykle kładę się do łozka, a zasypiam godzinę później póki nie przejrzę wszystkiego  😜 Mój: samaaneri
@kajulka87 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
28 października 2015 13:01
Jestem i ja  😁 Głównie końsko dlatego zapraszam  🏇 takeonmeee
robakt   Liczy się jutro.
28 października 2015 16:08
@robakt  😉
anilis.m   😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2015 17:26
teraz jestem i ja: bestresistance
i ja zaczęłam bawić się insta: katarzyna_let  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 grudnia 2015 17:43
Słuchajcie, nie mogę się zupełnie dogadać z instagramem 🙁 śmigał ok, dopóki miałam jedno konto. Teraz mam dwa i jedno, młodsze, na telefonie śmiga, po przelogowaniu się na drugie, starsze, non stop wywala mi aplikację, do tego stopnia, że nie jestem w stanie się wylogować i włączyć działające konto 🙁 To tylko jeden problem, drugi polega na tym, że połączenie z facebookiem też się wykrzaczyło po dodaniu drugiego konta. W aplikacji instagramowej zaznaczyłam, że dodawane posty z drugiego, młodszego konta mają się udostępniać na jednym z moich fanpage'y. Niestety udostępniały się na mojej prywatnej tablicy, nie na fanpage'u  😤 i nie wiem jak to zrobić, żeby udostępniały się na fanpage. Chociaż teraz głównym problemem jest odzyskanie dostępu do tego konta  😂 czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
Mój drugi, młodszy IG, zdjęciowy: karolinawapinska.photography, zapraszam  :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 grudnia 2015 22:53
tez tak dzisiaj miałam, pomogła aktualizacja ^^
caly czas mnie wywalało, nie mogłam dodać zdjęcia oraz przeglądać.

edit: musisz wejść w ustawienia konta na instagramie, nst w powiązane konta, wybrać fc i tam masz do wyboru: fanpage albo prywatna os czasu. 
Mam taki sam problem. Już tak kij z logowaniem, ale nie potrafię połączyć profilu insta z fanpagem... No nie umiem, wszystkiego próbowałam. Nie mogę udostępniać zdjęć na fanpage, bo idzie na moje prywatne konto. Chyba jestem jakimś zerem technologicznym, od 3 miesięcy próbuję ogarnąć spnapchat, a na instagramie nauczyłam się jedynie hasztagi wpisywać, a nie jakieś wymagające operacje :o
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 grudnia 2015 13:22
Miyako, łączyłam w ten sposób i nadal szło na prywatny. Raz udostępniło się na prywatnym i fanpage'u, ale po usunięciu posta z prywatnego konta zniknął także z FP.
IG mam aktualnego, dalej mnie wywala. Zaraz go usunę i zainstaluje od nowa.
Spoko Behemotowa, ja też nie ogarniam snapa, umiem jedynie przeglądać stories...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 grudnia 2015 14:10
Po kazdym zalogowaniu, trzeba zmieniac konto na ktorym sie udostepnia. Glupie to... 😵


:kwiatek: Zapraszam: meow.crafts
Jak to się zmienia? Mam dwa fanpage i nie widzę opcji udostępnia na którymś z nich. Ktoś mógłby mi opisać to krok po kroku?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
14 grudnia 2015 21:40
Logujesz sie na facebook przez intagram (w opcjach).
Musisz wejść w ustawienia konta na instagramie, nst w powiązane konta, wybrać fc i tam masz do wyboru: fanpage albo prywatna os czasu.
w zależności jakie konto fc, masz przypisane do insta.
Mam nadzieje, ze to troche pomoże.  :kwiatek:
To będę próbować. Jak coś to będę pisać na priv, bo ja jestem totalnie zielona w takich sprawach ; D
Edot: udało się!  Dziękuję :kwiatek:
Zapraszam :grettiena
jsiniarska 😉
I ja postanowiłam założyć zdjęciowe konto: smadrzejewska.fotografia 🙂 Nie wiem jeszcze do końca, jak to prowadzić, ale z czasem będzie lepiej 😁
ekuss   Töltem przez życie
19 lutego 2016 11:26
EKUSS6  🙂 🙂
Fajną strona do przeglądania Instagrama na komputerze jest też http://iconosquare.com/
czy widać kto wchodzi na mój instagram? Mogę gdzieś to sprawdzić? Jestem nowa i zielona 😉
Nie, nie da się.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 marca 2016 09:21
hanexxx nie, nie ma. Możesz tylko zrobić swój profil jako prywatny i osoby, których nie zaakceptujesz nie będą widziały Twoich zdjęć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się