moda, ciuchy etc...

Strasznie ciekawi mnie przeznaczenie tego skórzanego stanika... 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2015 21:09
O tym samym pomyślałam  😁 może to ma jakiś związek z tymi jutrzejszymi foodtruckami, coś w stylu "ej, patrzcie na mnie!", a w międzyczasie pakuj żarcia ile wlezie, takie odwracanie uwagi...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 października 2015 21:22
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 października 2015 21:25
Za mały kaptur 🙁
Och Facella... Jak Ty słabo znasz Jare  😁
Dziewczyny poszukuję kardiganu długości za tyłek w ciemnym, jednolitym kolorze i co najważniejsze takiego miłego żeby się chciało w niego wtulić :-) obeszłam już wszystkie sklepy i nic. Ktoś coś widział?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 października 2015 13:02
W Orsay są teraz takie z kaszmiru, dość cienkie ale bardzo miłe i przytulne  😉 159zł ale bywają na nie promocje.
Dzięki smarcik ale właśnie chciałam gruby....
Pursat   Абсолют чистой крови
19 października 2015 16:39
Czy ktoś posiada kod % do Zalando i chce się podzielić? :kwiatek:
Mam mniej więcej taką spódniczkę
[[a]]http://www.bershka.com/pl/pl/bershka/bershka-/sp%C3%B3dnice/bsk-skirt-c706514p6635506.html[[a]]
tyle, że w bardziej żywym karmelowo-pomarańczowym kolorze. Wypada do niej założyć czarne rajstopy? Trochę mi się to gryzie... Ale zrobiło się już zimno, a w taką pogodę, to w cielistych nie bardzo.
To załóż cieliste, ale grubsze. Czemu nie bardzo w cielistych?
Jakoś łyso się czuję, w deszczową pogodę w cielistych :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 października 2015 12:03
Grube cieliste są dla mnie ohydne, takie babciowe. Może szare? 🙂
To jest jakaś myśl.
Żeby lepiej zobrazować problem to podpowiem, że wygląda identycznie jak ta, może jeszcze ciut bardziej żywy kolor.  🙂
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0275298004.html
Ratunku! Jakie dodatki do takiej sukienki? Moja ma taki sam kolor i podobny krój (tylko bez tej kokardki)
jett   success is the best revenge
22 października 2015 08:02
Znajdę teraz w jakiejś sieciówce długi beżowy płaszcz? Najlepiej zapinany, ale wiązany też może być  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 października 2015 08:15
Jak długi? Ja ostatnio kupiłam krótki w Orsayu, wydaje mi się że była też dłuższa wersja, sprawdź na stronie 🙂
Widziałyście już kolekcje H&M x Balmain ?
Ja się zakochałam praktycznie we wszystkim, rewaluacyjne szczegóły i detale, szkoda, że finansowo będę mogła sobie pozwolić tylko na kilka rzeczy 🙁
http://www.elle.pl/moda/artykul/balmain-x-h-m-ceny-wszystkie-elementy-kolekcji
zara woman wypada rozmiarowo większa niż trf, tak? Wszystkie rzeczy z zary jakie mam to trf i mimo że z innchy sieciówek przewaznie nosze 34 tak trf musze miec 36 albo i 38. Teraz z chciała z neta kupić parkę zara woman i wlasnie nie wiem jaki wybrac rozmiar, bo może te 34 też będzie za małe, no niby wymiary się zgadzają, no ale... 😉 pomóżcie  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
23 października 2015 08:51
Zgadza się, TRFowe 34 jest mniejsze niż 34 Womanowe. 😉
Heeeej, dobrze zauważyłam, że nie ma już w Polsce River Island? 😲
ashtray nie ma  🙁 ale można od nich zamawiać bezpośrednio ze strony.
Wiem, tak też zrobiłam. Ale i tak szkoda 🤔
Polecicie jakies sklepy internetowe (nie sieciówkowe online) z fajnymi swetrami,bluzami itp? :kwiatek:
Pod jakim hasłem szukać takiego swetra?  👀
Frania, za dużo tego swetra nie widać... Chodzi o to, że jest włochaty? Oversize? Z angory?
O to, że włochaty 🙂
Polecicie jakies sklepy internetowe (nie sieciówkowe online) z fajnymi swetrami,bluzami itp? :kwiatek:


Piękne swetry są na www.square13.pl  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2015 09:56
Wybaczcie, że pisze to pytanie na drugim wątku, ale zależy mi na w miarę szybkiej odpowiedzi:

Laski mam pytanie  kwiatek

Ostatnio sytuacja wymaga abym wyglądała bardziej elegancko :P
Znalazłam w szafie buty z paskami po bokach ale odsłoniętym paluchem.
Cos podobnego jak ze zdjęcia ale nie ma sznurków .Za to są grube fajne i mega wygodne gumowe pasy.
Pytanie- Czy mogę je założyć do kiecki i czarnych rajstop?

Gdzieś czytałam że to jest passe.    coo?? coo?? coo??
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 listopada 2015 14:36
Moim zdaniem słabo. Ja bym założyła takie buty tylko na gołe stopy, ewentualnie na bardzo cieniutkie cieliste rajstopy bez wzmocnień, a i to niechętnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się