Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Mam VH Titan i jest super, tylko właśnie 'zimna", muszę polar pod spod zakładać..


Bo Titan to zwykła plandeka, którą ubiera się jak jest ciepło i deszczowo/wietrznie.

250g to jak najbardziej zimowa gramatura. Według mnie 150g to już jest zimowa derka dla np. konia niegolonego.
Mój obecnie pomyka w plandece na polarze i jest cieplutki pod derką, jak temperatura spadnie do 0 i poniżej to przebiorę w 150g. Nie jest golony.
Liczę na cud, że nie obrośnie (póki co nie obrósł praktycznie nic) i nie będę musiała przechodzić przez koszmar golenia.
Kaarina, wiem, ale nawet przy deszczu muszę zakładać polar, bo kon jest po prostu pod nią zimny. Kupiłam ja dla konia który nie jest i nie będzie golony, a nie może stać na deszczu i wietrze... Nie chciałam ubierać go w grube zimowki, w razie czego coś doloze pod spod.
Jeden kon mi nie zarósł bardzo, a marznie, więc dlatego ten polar zakładam 😉
Kinia16322, nie dziwię się, że nawet niegolony jest zimny pod plandeką. Pod jakąkolwiek derką koń nieogolony nie może puszyć sierści = nie działa grzanie.
Edit: ta Pola jest 250g, wiec zdaje się w miarę gruba?


Pola to plandeka na polarze, bez dodatkowego ocieplenia. Polar ma gramaturę 250g, ale to zwykły polar jest.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 października 2015 12:10



W Biedronce za 50zł. Są też te standardowe szare 😉  http://www.biedronka.pl/pl/product,id,2097,name,drabinka-2-stopniowa
Kinia16322, może więcej niż 180zł ale jest wykonana z naprawdę świetnych materiałów, gdyby nie to, że to 125 to od razu bym brała 😍 http://dobry-kon.pl/opis/7128939/derka-padokowa-lauria-giarelli-milano.html
Szukam jakiejś mega promocji na popręg ujeżdżeniowy - z tych najtańszych, do pasa do lonżowania. Długość 55-60cm  :kwiatek: Nie rzuciło się komuś w oczy coś takiego?
anai,  ale jeśli kon mi się trzesie z zimna, to nie będę go trzymała bez derki na padoku 😉
Widziałam promocje w Bergo na czapraki z działu 24expres jest -25% 😀
anai,  ale jeśli kon mi się trzesie z zimna, to nie będę go trzymała bez derki na padoku 😉

Chodziło mi raczej  o to,  że  obojętnie  czy ogolony  czy nie,  potrzebuje  cieplejszej derki.  Nie golone  w momencie  założenia  derki  tracą  możliwość  samoogrzania i trzeba  je cieplej  ubierać  😉
http://www.yard-equites.pl/promocje

Mnóstwo różnych produktów na promocji! 😉
anai,  a to przepraszam, inaczej to odebralam :kwiatek: , pod plandeke ubieram polar i chyba jest w sam raz, wszędzie ciepły, pod sama plandeką potrafił być chłodny, zwłaszcza, jak padało..

Edit: w sam raz na ta pogodę, w razie potrzeby na zimę będzie ubierany w derke zimowa 😉
Przydałby się KOD / RABACIK / do konik.com.pl
Będę wdzięczna
wzjoanna, kod do konika - natalia2015
10% bodajże  😉
Promocja na wszystkie mesze Rowan Barbary -10%.

www.rgrpartners.com/sklep

Z tego co piszą sa dystrybutorem, wiec towar raczej maja na stanie w magazynie
W equishop -20% na wszystkie akcesoria magnetyczne veredusa 🙂!
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
26 października 2015 16:50
20% na wszystkie derki do 30 października - > http://sklepagar.pl/66-derki
Dla Wrocławian!
W Decathlonie w Koronie ochraniacze stajenne za 50zł (te za 120) w roz. full, na promocjach też jakieś pojedyncze wędzidła, ochraniacze w rozmiarze pony czy wodze gumowane  😉
ma ktoś może jakiś mały kodzik do beckersportu? :kwiatek: :kwiatek:
kupon rabarowy do Bergo na Busse - 20% taniej, ważny do 30.10 . odstąpię  :kwiatek:
bryczesy villa horse z pełnym lejem po 49zł - kolorowe tylko rozmiar 34, kremowe we wszystkich rozmiarach


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2201385&order=m&string=villa&search_scope=userItems-2201385&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-kpr-v4-hou-1-2-0907

przepraszam, ale nie mogę skrócić linku - nie wszystkie ikonki mi się wyświetlają
Ania L. dzięki za link!  :kwiatek: właśnie kupiłam kremowe  😀
Może je ktoś miał już i moze wyrazić opinię jakąś ?
konikaraa, ja mam szare i polecam 🙂. Więcej Ci napiszę na pw żeby tu offtopu nie robić 🙂.
Ania L. dzięki za link!  :kwiatek: właśnie kupiłam kremowe  😀
Może je ktoś miał już i moze wyrazić opinię jakąś ?


no do mnie właśnie dziś paczka przyszła - jak za taką cenę to są super, wygodne, materiał nie jest bardzo gruby ale dość mięsisty i nie rozciąga się zbyt mocno - jak w użytkowaniu to jeszcze nie wiem 😉
W koniku jest -25% na Eskadron Next Generation 2015
Orientuje się ktoś dlaczego niektóre rzeczy są przecenione a inne nie? Bo np czapraki cottony z tej kolekcji nie są w promocji 🙁
U dystrybutora Spillers'a wszystkie pasze dla seniorów -15% 

www.rgrpartners.com/sklep
Ania L., akselka - one serio mają tylko 84 cm długości? czy to jest wymiar bez czarnego ściągacza?  👀
julka177, warto negocjować, zadzwoń najlepiej 😉
Sklep Jeździecki Koński Świat

NASZE CENY JUŻ DRŻĄ!!!
Dzięki kodom rabatowym poczuj moc HALLOWEN!
Kod NIGHTMARE: -30% na derki, czapraki, owijki, kantary.
Kod HALLOWEEN: -25% na odzież jeździecka i buty DeNIRO.
Kod BLACKCAT: -15% na ochraniacze skokowe (skorupy) i dresażowe (pełne).
Promocja dotyczy aktualnych kolekcji jesień/ zima.

30-31 października !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się