sklepy internetowe

TBA i InPost.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 października 2015 13:03
dzięki
Plus dla Konika - szybko i sprawnie  🙂
Animalia: w czwartek koło południa zamówienie ze specjalną prośbą, w piątek do południa paczka oczywiście prośba spełniona w 300% (2 paczki, bo objętościowo spore)... Nadal czekam na moment, gdy przesyłka będzie u mnie 10 min po naciśnięciu "kup i zapłać" - i w przypadku tego sklepu (i konika) kompletnie mnie to nie zdziwi pomimo że dzieli nas jednak kilkaset km :emota2006092:
Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie. Szukam tego cudeńka ale VS Full http://konik.com.pl/potnik-czaprak-eskadron-wave-zima-2014-navy-darknougat
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
22 października 2015 17:53
kozanda wydaje mi się, że widziałam w equishopie
A wam też w Equishopie wyświetla ceny w Euro???

edit. Nie ma 🙁
Kayra   Kucusiowy wariat :P
22 października 2015 21:36
kozdanda, ja mam złotówki. Kurcze jeszcze rano mieli możliwość wyboru wysyłki inpostem, po zgłoszeniu usterki całkiem ją usunęli...
Jakiś mały wybór i tak maja w equi...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 października 2015 13:27
czy w GLN ktoś odbiera telefon?
Jo to się ostatnio zastanawiam czy w gnl ktoś w ogóle PRACUJE?!  Bo aktualnie ubolewam, że po ostatnich problemach dałam im neszcze jedną szanse...
+ dla konik.com ode mnie 🙂 jak zawsze: szybko, sprawnie i porządnie.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 października 2015 14:13
[quote author=Euforia_80 link=topic=81.msg2438764#msg2438764 date=1445603226]
czy w GLN ktoś odbiera telefon?
[/quote]

odpisali w końcu na maila wysłanego wczoraj, ale dodzwonić się nie udało. Oni chyba bardziej jako hurtownia działają, nie chcą się chyba bawić  w detal.
Zdaje sie ze GLN ma teraz przeprowadzke do innego lokalu dlatego nie odbieraja telefonów
[quote author=Euforia_80 link=topic=81.msg2438794#msg2438794 date=1445606002]
Oni chyba bardziej jako hurtownia działają, nie chcą się chyba bawić  w detal.
[/quote]

Serio?  🤣 jeden z większych sklepów jeździeckich w Polsce nagle działa jako hurtowni?! Skąd w ogole takie informacje?
To jest hurtownia, prowadzi sprzedaż hurtową wielu marek, także to żadne info szokujące 😉
equi.dream, ale chyba nie powiesz mi, że nie "bawią się" w detal? 90% moich końskich rzeczy jest z GNLu 😉 I nigdy nie kupiłam niczego hurtowo.
Tego absolutnie nie powiedziałam, tylko potwierdzam powyższe informacje, że to hurtownia również 😉
Dwa Wielkie plusy:

+ Dla animalia.pl Bardzo szybka wysyłka zgodnie z moją prośbą 😀 Bardzo dobrze zapakowane, jednym słowem idealnie 🙂

+ Dla tophors.pl Bardzo dobry kontakt, doradzenie rozmiaru, bardzo dobrze byłam wysłuchana w meilach pisalam że wezmę rozmiar L , bo pomyliłam się w zamówieniu zaznaczyłam M i zostałam poinformowana o mojej pomyłce zapytana o to i został mi wysłany rozmiar L 🙂 dobrze zapakowane oraz bardzo szybka wysyłka 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 października 2015 11:19
Euforia_80, przecież była na stronie informacja, że się przenoszą i, że jest nie czynne  🤔 Dziś już się chyba spokojnie dodzwonisz  😉
Ogromny MINUS dla sklepu Horse-Trade. Oficerki miałam dostać 2 tygodnie temu (po 2 miesiącach oczekiwania), nadal ich nie ma. Pani "nie wie kiedy będą", do tego wydaje jej się, że to ona jest pępkiem świata, klienta ma głęboko w poważaniu. Żenada.
standardowo plusik dla animalii :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
27 października 2015 13:46
Ja po raz kolejny polecam Kraemera - szybko i sprawnie 🙂
Kolejny minus dla GNL
20.10 informacja o wysyłce paczki, to czekam jak kretynka... Paczka realnie wysłana 23.10 u mnie 26.10....
+ dla Konika jak zawsze 🙂
ode mnie za ostatnie zamówienia leci plus dla amigo. Czy zamawiał ktoś ostatnio w okserze? Jest tam coś co by mi się przydało ale jakoś opinie sklepu nie zachęcają może coś się zmieniło ?  :kwiatek:
Balajlama Jeśli chodzi o okser nie ryzykowała bym, czytałam nie dawno nadal złe opinie. Oraz sama miałam z nimi przygodę i nikomu nie polecę 😉
Balajlama, zamów za pobraniem 😉 Nic nie stracisz.
Moon   #kulistyzajebisty
29 października 2015 21:30
A okser to jeszcze w ogóle istnieje? Z tego co wiem, pozamykali sklepy stacjonarne, w sklepie internetowym też jakoś tak cicho i "łyso"...?
Olson, jasne mogę tak zrobić ale jeśli mam czekać 3 miesiące i nie móc się skontaktować i tracić nerwy to szkoda zdrowia :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się