Oficerki

Jestem totalnie niezorientowana w temacie, a mam pilne pytanie. Czy moge jezdzic próbę ujeżdżenia na wkkw w oficerkach ze sznurowaniem? Konkretnie petrie coventry http://www.pasi-konik.pl/pl/p/PETRIE-Oficerki-Coventry/1490
Bede wdzieczna za pomoc :kwiatek:
Kontra, nie ma zakazu, a czy ci będzie pasowało do "wystroju", czy będzie was zdobić - to już sama musisz zdecydować.
halo dziekuje bardzo  :kwiatek: o wystrój sie nie martwie
Cześć dziewczyny (bo chyba nas tu więcej)!
Mam okazje kupić super oficerki, za bezcen. I teraz tak.. Strasznie się najarałam, ale zmierzyłam się i... Są 2 cm za długie i 3,5 cm za wąskie.  😤 Domyślam się, że skrócić można, ale czy da radę wszyć większą ilość gumy i np gruby suwak? Pytam, czy jest to możliwe, bo dla mnie nie problem latać po szewcach, byleby było to do zrealizowania. Błagam, powiedzcie że tak, bo chyba zapłacze z rozpaczy, gdy taka oferta przejdzie mi koło nosa.. Po proszę od razu na namiary na dobrego szewca z okolic W-wy, jeśli ktoś miałby pomysł, kto dałby radę.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 października 2015 14:31
Mam pytanie odnośnie oficerek Fair Playa. Ma ktoś? Użytkuje? Chodzi mi nie o użytkowanie 3 razy w tygodniu po godzince, tylko codzienną rypankę po 2-3 konie, czasem i więcej 😉 Ktoś coś? 👀
I ja też mam pytanie: czy miara długości nogi jest podawana od wewnątrz? I od którego momentu jest mierzona?  😉
A nie czasem od tyłu?
Tego właśnie chcę się dowiedzieć 😀
Mozii mam foxtroty i są mega super 🙂 skóra bardzo fajna, czucie konia genialne, bo skóra cieniutka, mięciutkie i nawet ładnie się trzymają po codziennym użytkowaniu 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 października 2015 16:37
Weiderowa, dzięki 🙂 ja właśnie do Foxtrotów się przymierzam 😉 Dzięki raz jeszcze  :kwiatek:
zonglerka7, zazwyczaj według takiego wzoru: link
No chyba, że robisz buty na miarę-wtedy warto dopytać producenta.
Dziękuję pięknie  :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 października 2015 18:30
Mozii mam foxtroty i są mega super 🙂 skóra bardzo fajna, czucie konia genialne, bo skóra cieniutka, mięciutkie i nawet ładnie się trzymają po codziennym użytkowaniu 🙂


Wstaw zdjęcia, jestem ciekawa jak na żywo wyglądają  👀
Zdjęć nie mam, bo zmieniałam telefon i nie mam na nowym żadnego zdjęcia. Będę jutro na treningu, to coś cyknę 😉
A możecie polecić coś co wytrzyma objezdzanie ok 15 koni dziennie?  Kupiłam 4 miesiące temu oficerów skokowe felix buhler. Są piekne, mega wygodne  ale delikatne. Są już poprzecierane i odprawiona w niektórych miejscach. Wymieniłem też zamek w  jednym bucie. Mam wrażenie że nie wytrzymają roku przy takim uzytkowaniu. Jest na rynku coś co jest ladne, wygodne i niezniszczalne?  Cena bez znaczenia w sumie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 października 2015 20:32
15 dziennie??? to jest w ogóle możliwe? doba ma tyle godzin? kurde moja chyba jakaś krótsza  🙁
Da sie,  chociaz dla mnie takie osoby sa niesamowite.  Moj trener razem z luzaczka, ktora szykuje konie i je stepuje ogarniaja 13 koni od 7 do 16:30.

KaNie jedyny moj komentarz  👍 Co do oficerek to odradzam cavallo i petrie, moim zdaniem nie wytrzymaja przy tylu koniach,  moze DeNiro?  🤔
Cześć dziewczyny (bo chyba nas tu więcej)!
Mam okazje kupić super oficerki, za bezcen. I teraz tak.. Strasznie się najarałam, ale zmierzyłam się i... Są 2 cm za długie i 3,5 cm za wąskie.  😤 Domyślam się, że skrócić można, ale czy da radę wszyć większą ilość gumy i np gruby suwak? Pytam, czy jest to możliwe, bo dla mnie nie problem latać po szewcach, byleby było to do zrealizowania. Błagam, powiedzcie że tak, bo chyba zapłacze z rozpaczy, gdy taka oferta przejdzie mi koło nosa.. Po proszę od razu na namiary na dobrego szewca z okolic W-wy, jeśli ktoś miałby pomysł, kto dałby radę.

Szewc na Umińskiego 22 (chyba) C, z gumą i suwakiem powinno dać radę. Trenerce wszywał gumę i IMO ładnie zrobił - tylko to trochę na raty było, bo za pierwszym razem zrobił za szeroko zdecydowanie. Ale samo szycie - w ogóle się nie rzuca w oczy, że to nie fabryczne. Ba, sama się coraz bardziej zastanawiam nad wszyciem gumy do moich, choć przedtem byłam zdecydowanie na nie, bo mi się to nie podobało i ciągle mam nadzieję, że kiedyś się dopnę. 😉 A muszę przyznać, że wcale ta guma nie szpeciła butów.
Z tym, że w oficerkach trenerki już fabrycznie był suwak, ale z tego, co wiem, oni też wstawiają suwaki do wciąganych oficerek. Skrócić też powinni dać radę (najwyżej będziesz miała wyższy łuczek :hihi🙂.
Zadzwoń, zapytaj, ew. wyślij im fotki, zanim kupisz, i po sprawie. 🙂
Brzask
Ja pracuje z konmi jako jezdziec. Nie jeżdżę koni czasowo tak jak się jeździ jednego 🙂 więc wierz mi da się pojeździć tyle z luzakiem 🙂

Petrie w sumie podobają mi się dressagowe. Ale na skokowych koniach, to ciężko w tym siedzieć 🙂 i ludzie tutaj mieli te buty, spisywały sie,ale były z tych na prawdę drogich i ze sztywnej skory. Skokowych nie widziałam 🙁

Minosia
Poszukam tych deniro. Chociaż i tak wcześniej musiałabym je dostać do ręki i zobaczyć na zywo.
KaNie, przemyślałabym jednak koenigi. Ze skokowych/wszechstronnych. Nie tanich, bo nie ma tak, żeby było tanio, wygodnie i trwałe.
Jest już coraz mniej marek, które wytrzymują choć 2 lata przy jednym-dwu koniach, to sobie podziel dwa lata przez 7 (15:2).
KaNie, - ja mimo wszystko sugeruje popatrzeć też po cavallo, bo choć mają udowodnione wtopy, to ja mam ich skokowe oficerki prawie 5-letnie i dalej nie wstydze się w nich na zawody jechać, a używam codziennie i nie oszczędzam - fakt, rok temu zamki wymienić musiałam. Znajomy też ma cavallo, tylko ujeżdżeniowe, w których pracował za granicą przy podobnej ilości koni jak Ty i też żyją. Kwestia konkretnych modeli.
No dobra... czyli padlo na Petrie no ale.. jestem w trakcie gubienia wagi.. i powiedzmy ze lydki też mi schudną 😀  czy 2-3 cm w obwodzie mniej niz oficerki będą miały będzie stanowić duży problem? Nie spieszy mi sie zabardzo wiec moze lepiej poczekać aż przystopuje z wagą.... Petrie ma opcje oficerek z gumką?
KaNie, Ariaty są bardzo wygodne i wyjatkowo trudne do zdarcia. Modele Chellange Contour i Heritage Countour wyglądają bardzo smukło i elegancko na nodze.
Szewc na Umińskiego 22 (chyba) C, z gumą i suwakiem powinno dać radę. Trenerce wszywał gumę i IMO ładnie zrobił - tylko to trochę na raty było, bo za pierwszym razem zrobił za szeroko zdecydowanie. Ale samo szycie - w ogóle się nie rzuca w oczy, że to nie fabryczne. Ba, sama się coraz bardziej zastanawiam nad wszyciem gumy do moich, choć przedtem byłam zdecydowanie na nie, bo mi się to nie podobało i ciągle mam nadzieję, że kiedyś się dopnę. 😉 A muszę przyznać, że wcale ta guma nie szpeciła butów.
Z tym, że w oficerkach trenerki już fabrycznie był suwak, ale z tego, co wiem, oni też wstawiają suwaki do wciąganych oficerek. Skrócić też powinni dać radę (najwyżej będziesz miała wyższy łuczek :hihi🙂.
Zadzwoń, zapytaj, ew. wyślij im fotki, zanim kupisz, i po sprawie. 🙂


Dziękuję!  🙇 Na razie nastała pustka w portfelu i zostało mi się modlić, by babeczka nie sprzedała tych oficerek wcześniej 🙂
Co sądzicie o Pfiff'owych oficerkach?
Właśnie odebrałam moje wyczekane Petrie Anky Elegance i przysięgam, w życiu nie miałam tak niewygodnych butów za tyle kasy.  😁
Ja odebrałam Petrie Olimpiki  😍
o matko ashtray jakie piękne  💘
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 października 2015 08:34
ashtray pokaż na nodze  😎
Boskie! 😍
ashtray  😍  I oby nie były tak niewygodne, jak ładne...  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się