... ślub :) ...

Kaarina jaka koncepcje kolorystyczna masz teraz?:>

My mamy juz: sale, fotografa, orkiestre, Kosciol, suknie, florystke, makijazystke, fryzjera, zaproszenia- juz rozdane 🙂

takze duza czesc mamy juz z glowy🙂

ssstokroteczkaa to prawie wszystko!
Chyba stanie na takich kolorach:
Do tego buty w kolorze jasnopomarańczowym, pastelowe. Mam rude włosy więc chyba będzie pasować 🙂

Te suknie Stella York przepiękne, szkoda, że fason kompletnie nie dla mnie. Ja będę mieć klasyczną princesse.
Kaarina, bardzo ladny ten bukiecik 🙂 i kolorystycznie super 🙂 Jak bedziesz miala buty to sie koniecznie pochwal 😀

Do slubu nam zostalo niecale pol roku 😀 A ze mieszkamy za granica to staralam sie na urlopach wszystko zalatwiac .

A zaproszenia juz macie?:>
Wybrane tak, muszę je tylko na żywo pooglądać jeszcze. Będziemy mieć stylizowane na stare, zwijane w rulon i zapieczętowane lakiem.
W końcu dostałam zdjęcia ze ślubu. Jaki to był cudowny dzień  😍 wrzucam kilka











Scottie   Cicha obserwatorka
29 października 2015 14:29
Jolaa 🙂, zdjecia super 🙂 Dasz namiar na fotografa?

Właśnie jestem na etapie szukania fotografa, bo jednak ten, którego mieliśmy do tej pory wybranego... przestał nam się podobać 😉
Dzięki 🙂 fotograf to
https://www.facebook.com/wojciechwojciukphotographer/?pnref=lhc

Zobacz u mnie na fb, mam tam dużo więcej fotek ze ślubu, ja generalnie jestem zadowolona 🙂
robakt   Liczy się jutro.
29 października 2015 14:54
Jolaa 🙂 Pięknie wyglądałaś!
Jolaa prześlicznie wyglądałaś! Ostatnie zdjęcie super.
Scottie   Cicha obserwatorka
29 października 2015 20:08
Jolaa 🙂, dzięki za namiar! Fotki są super, świetna pamiątka 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
30 października 2015 07:15
Jolaa 🙂, mega zdjęcia (pierwsze wzruszające wręcz), a sukienka jak stworzona dla Ciebie !  💘 😍
Jolaa, ale cudownie wyglądaliście! I zdjęcia też piękne  🙂
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek: 💘
Jolaa🙂 Przepiekne zdjecia 🙂
Jolaa 🙂, wyglądałaś olśniewająco!  😍
Fotografia z babcią rewelacja  🙂 Uwielbiam takie zdjęcia  😉
Jola piekne zdjecia!
Moge tylko zapytac sie o jedna rzecz? Skad w Warszawie taka moda na robienie slubnych plenerow w Metropolitanie? Pytam sie bo moj maz mowi, ze srednio co drugi dzien moze obserwowac z biura pozujaca pare mloda 🙂

A zeby nie odbiegac od tematu, tez pochwale sie zdjeciami. Nie robilismy sesji plenerowej w ogole, te ze slubu sa tak radosne i budza wspomnienia, ze nie bylo sensu  😉 Przepraszam, ze tak duzo.











Jolaa 🙂, salto piccolo, piękne 💘

Nie żałujcie zdjęć! 😀 Wstawiać, śmiało! 🙂
Dziękuję dziewczyny 🙂 muszę Wam powiedzieć, że ślub zorganizowaliśmy w 2 miesiące! Zdecydowaliśmy się w połowie czerwca, a ślub się odbył 22 sierpnia 🙂 mimo wszystko nic bym nie zmieniła, wszystko wyszło wręcz idealnie, wymarzony kościół, super sala, świetny DJ, cudowni goście  😍

salto piccolo nie wiem skąd się bierze moda. Mi się podoba to miejsce i chciałam tam fotkę 🙂


Jolaa 🙂, super zdjęcia, widać, że wszystko się udało 🙂
salto piccolo, dawaj więcej, bardzo naturalnie i ślicznie wyglądasz 🙂
[quote author=Jolaa 🙂 link=topic=34.msg2442362#msg2442362 date=1446210474]
muszę Wam powiedzieć, że ślub zorganizowaliśmy w 2 miesiące! [/quote]

ooooo, to jest właśnie nasz plan też, żeby się zorganizować w 2/3 miesiące 😉 i wiem, że zdecydowanie jest to możliwe!

na razie mam narzeczonego i wypatrzoną sukienke 😍 jest najpiękniejsza na świecie i w dodatku kosztuje... niecałe 700zł 😉  💘 💘 💘
Cricetidae dziękuję 🙂

mery powodzenia! U nas poszło bardzo sprawnie, mieliśmy dużo szczęścia z kościołem, salą, fotografem etc. Najtrudniejsze było ogarnięcie kościelnych formalności, jak np. nauki przedmałżeńskie, poradnia rodzinna. No i w dodatku ja nie miałam (i w sumie nadal nie mam) bierzmowania, co też sporo nerwów nas kosztowało.
mary, poka sukienke! Chętnie tez bym zdecydowała się na sukienkę w takiej cenie. 🙂
Ja już jestem trochę spokojniejsza, że ogarniemy..  😁 Mam super fryzjera, dja, kucharki..
my na razie za bardzo się nie spieszymy- mamy inny priorytet na początek 😉

ale jak już zaczniemy ogarniać to chciałabym to rzeczywiście zrobić szybko 😉

a zdjęcia masz suuuper 🙂 Jolaa 🙂

lenalena  💘 💘 💘 i podobno szyją w ciągu 2 tygodni a nie... 3 miesiące 😉

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 listopada 2015 15:54
Jolaa 🙂
Wyglądałaś przepięknie!
Wszystkiego najlepszego 😀

mery
WOW! Z niecierpliwością czekam na relację!
Kibicuję Ci z całego serducha :kwiatek:
mery Pauli dziękuję  😀
mery my też się nie spieszyliśmy. Pojechaliśmy w połowie czerwca do kościoła, aby zarezerwować termin na sierpień 2016 lub 2017 (w tym kościele czeka się ok. roku/dwóch na termin) i okazało się, że niedawno zwolnił się termin na sierpień 2015 r. Wyszło zupełnie spontanicznie 🙂
mery
WOW! Z niecierpliwością czekam na relację!
Kibicuję Ci z całego serducha :kwiatek:


Dziekuje 😉! Mojej relacji to tu chyba predko nie bedzie 😀
Ale bede sobie po cichu czytac 😀
Po kalkulacji i rozmowie zrezygnowaliśmy z tradycyjnej imprezy weselnej na rzecz obiadu/kolacji dla rodziny i znajomych. Powód? Za X tysięcy złotych, ktore zapłacimy za wesele, możemy wyremontować i wykończyć poddasze w moim domu 🙂
A zdecydowanie bardziej zależy nam na wlasnym kącie niż na wypaśnej imprezie.

Także w ramach wesela będziemy ciąć koszty, żeby wszystko wpakować w remont i tym sposobem pewnie już w przyszłym roku tutaj zawitam 🙂
Przygotowań niewiele, bo tylko cywilny będzie, także do ogarnięcia w krótkim czasie.
desire   Druhu nieoceniony...
06 listopada 2015 10:15
kolebka, ja cięłam koszty i pomimo że było super, cacy 😀 itp., to teraz żałuje że nie miałam wesela takiego jakiego sobie wymarzyłam..
cywilny był i teraz płacze, że mogłam jednak mieć inną sukienke.  😵 🤣 🤣 
desire szczerze to ja nie mam żadnej koncepcji, jak miałoby byc super i z bajki 😀 serio, w ogóle nie mam takich marzeń. Bardziej od oprawy liczy się dla mnie fakt, że będziemy z TŻ już... zaklepani 😉
desire   Druhu nieoceniony...
07 listopada 2015 09:29
kolebka, nie no, ja to tak pół żartem-pół serio 😉  wesele i ślub chciałam w Bieszczadach, jak zobaczyłam przypadkiem to miejsce na żywo, to się zakochałam: http://www.palacbiesa.pl/ 
no ale wiadomo - koszty, koszty, koszty.. a kieszeń sama napełnić się nie chciała 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się