Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 października 2015 22:21
Dzionka, ja się wcale nie czułam piękna, nienawidziłam być w ciąży! Chodzi mi o tego wielorybka - masz chyba jeden z najmniejszych voltobrzuchów 😉
Nie wyświetlasz mi się na fb w ogóle na tablicy.
Julie chciała bym tak wyglądać bez make upu!  :kwiatek:
Ja jak się nie pomaluję, to nie dość, że nie widać u mnie za bardzo brwi i rzęs, bo z natury jestem ciemną blondynką, więc zarówno rzęsy jak i brwi mam w miarę jasne, a cera jednak prosi się u mnie o nałożenie choćby delikatnego podkładu. Bez tego z domu nie wychodzę, żeby nie straszyć ludzi  😁
maleństwo, ja mam z tym różnie. Mój W się zachwyca tym jak wyglądam, ale jakoś wątpię, że to szczere, a nie z litości ;P Wywalę Cię zaraz ze znajomych i jeszcze raz zaproszę, bo nie wiem o co cho. Chyba, że mnie zablokowałaś po prostu 😀

Julie, dziękuję 🙂 I zazdroszczę cery, u mnie niestety bywa problematycznie i bez makeupu się nie pokazuję 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 października 2015 17:43
Dzionka, nie. Blokuję tylko teściową w dużej mierze 😉 Jak Cię wpiszę w wyszukiwarkę, to Cię widzę... Nie kumam, pani!

Wyglądasz ślicznie. Taki mały brzuszek jeszcze jest zgrabny, a i zmieniła Ci się buzia - rysy złagodniały. Jednak po kobiecie TO widać 😉
A to nie jest tak, ze jak kogos regularnie nie "obserwujesz" to jakby nie pokazują Ci sie jego aktywności 🙂?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 października 2015 22:18
Ja nie wiem. Aż tak się nie znam na fejsbuku. Mam ten problem tylko z Dzionką. Łorewer. Zobaczymy, jak teraz.
EOT
Mi juz pieknie dziala i widze malenstwo na wallu 🙂
Tak wiec eot 🙂
Dzionka, wyglądasz pięknie, więc wcale się mężowi nie dziwię.
Dzionka, super zdjęcie!

A ja sobie mieszkam w Chorwacji i jest fantastycznie 😀

Zadar (jeszcze w październiku kąpałam się w morzu)



Plitwice



i wizyta u sąsiadów - Sarajewo

Dzionka pięknie wyglądasz! No i gratulacje 🙂
olencja zazdro 😍

Selfie z królikiem, królik taki niezadowolony. 😁
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t34.0-12/12182077_1081020675244324_370066938_n.jpg?oh=09531e7e36ba2459515b6945adf95fb8&oe=5638418C[/img]
yegua, jeej, dziękuję 🙂!
olencja, dzięki. I jak to MIESZKASZ w Chorwacji? Jak superrr!
flygirl, dziękuję 🙂 Super królik bezuszny 😉
Ale macie ładne fotki dziewczynki. Obserwuje sobie Was często.
Dzionka brzuszek masz taki jak ja kiedy zjem kilogram bobu 😉 i też chce więcej  zobaczyć !!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2015 18:04
dzisiejsze

Dzionka dla mnie wyglądasz rewelacyjnie !
Muffinka, hihi zaraz uroośnie! Wrzuciłam jeszcze 3 do wątku dzieciowego 🙂

zabeczka17, dzięki! Super kapelusz.
Dzionka, Erasmus 😀 Niestety, tylko pół roku, chętnie bym została na cały rok 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2015 20:52
olencja, ależ Ci zazdroszczę!! Mnie zauroczyły organy i Nin  🏇

Mogłabym tam mieszkać na stałe, tylko wolałabym część śródziemnomorską  🏇
safie, też bym wolała 😁 ale Chorwaci to fantastyczni ludzie i tryb życia mają bardzo śródziemnomorski 😀 Pogoda nas niestety nie rozpieszcza, szczególnie w tym roku, ale do Dalmacji mam tylko 3,5 godziny autobusem, więc nie jest źle 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 listopada 2015 05:17
Dzionka a dziekuje 😉 prezent od kumpeli
kilka nowych by infantil 😀



😀

i selfie
wilczyk masz bardzo ciekawą twarz, charakterystyczną  😉

Z przyjaciółką, najpiękniejszą panną młodą dekady:

yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 listopada 2015 05:37
Dzionka- super wyglądasz!
Wilczyk- jak zawsze, rewelka. Mogłabyś przytyć czy coś...  😁 😜
feno- faktycznie bardzo ładna koleżanka!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 listopada 2015 06:20
feno piękna przyjaciółka, uwielbiam ten typ urody  😜 A ten obok to jej mąż?  😁


wilczyk zdjęcie w metrze świetne, wygląda jak kadr z filmu.. szacunek dla infantil za pomysł i wykonanie  🙂
Wilczyk to nawet złapana na kiblowej "dwójce" wyjdzie 3x lepiej niż rasowa modelka. Ech... 🙂
Zgadzam sie z Dworcika 😀 cudowna swieza i naturalna dziewczyna z wilczyk.

A ja kobita po 30stce szarpnelam sie na blond :P czesc 3 z 4 - czyli jest juz blond ale jeszcze nie ten odcien, finalnie ma byc jasniejszy i bardziej srebrny 😉 no ale wlosy sa w super kondycji dzieki temu, rozlozeniu na etapy, wczoraj zareagowaly rewelacyjnie - sa lsniace i bardzo przyjemne w dotyku 🙂
Wybaczcie brak mejkapu ale chorobsko mnie rozklada i placze/smarkam/kicham etc. ...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 listopada 2015 08:58
Kolor ładny, ale moim zdaniem ciemne włosy zdecydowanie bardziej Ci pasują  😉
A ja mam kompletnie odmienne zdanie od smarcik - genialna odmiana! 🙂 Moim zdaniem o 1000 razy lepiej w jasnych 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 listopada 2015 10:10
Kolor ładny, ale moim zdaniem ciemne włosy zdecydowanie bardziej Ci pasują  😉


Dla mnie tak samo, czarny był mga. Ale ja mam problem z blondem, blondyni i blondynki są dla mnie dużo mniej atrakcyjni... (no chyba, że taki heavymetalowy Wiking z włosami dobpasa i warkoczem z brody). Ale najważniejsze, że faith jest zachwycona, bo to super sprawa czuć się piękną 🙂
Dziekuje, bede zachwycona jak beda jeszcze jasniejsze, ale czuje sie dobrze 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się