kącik skoków

Anai z każdym parkurem coraz lepiej! Mega dobrą robotę odwalacie  😍  Jestem fanką! Zazdroszcze takiego super ogarniętego konia
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 listopada 2015 07:05
Czy ktos sie wybiera moze na halowki do Poczernina? 🙂
Tak  😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 listopada 2015 07:32
Minosia, oooo supcio! A co jedziecie? 🙂
a ktoś może się wybiera na halówki do Leszna 6-8 listopada?
Kucykowe konkursy 70-80 i 80-90 🙂 Będziemy przez cały weekend.  A Ty co jedziesz z Hello? 🙂
a ktoś może się wybiera na halówki do Leszna 6-8 listopada?


My jedziemy w sobotę, jeszcze LL i L bo więcej nie możemy .
Jak wygląda  sytuacja z opłatami wpisowe /startowe  kiedy startuje się  na jednych zawodach  w konkursie  regionalnym  oraz w konkursie  zo? 
blackstones Ja będę  😀
anai zazwyczaj do opłaty za rundę ZO dopłaca się normalnie za dodatkowe przejazdy w zawodach regionalnych
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 listopada 2015 20:04
Minosia, LL i L. A chcesz moze nam pocykac fotki, a ja Tobie jak zdaze?:P
Hermes jak mi się uda to na pewno coś zrobię 🙂
Hermes, możliwe, że i my z Fidelem się pokażemy 😉
anai Kiedyś jechałam w Lesznie na jednym koniu konkurs ZO i konkurs ZR... i płaciłam oba wpisowe. Jeśli w propozycjach nie ma o tym wzmianki, to pewnie nadal tak jest...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 listopada 2015 21:58
mers my zawsze płacimy całość za ogólnopolskie i tylko startowe za regionalne. Fakt, że zazwyczaj mamy sporo koni.
Jak się jedzie i regiony i ogolnopolskie to trzeba zapłacić całe wpisowe za ogólnopolskie, a za regiony w propozycjach jest podana kwota za dany konkurs.
Ja jade do Leszna na trzy dni  (mam nadzieje ze kobyła da rade  👀 hehe). Jedziemy P i N.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2015 20:26
Na Partynice ktoś się wybiera? Może pokażę się towarzysko w sobotę 😀
Kto Sopot ?  🏇
Dzięki dziewczyny za odzew co do opłat ZR/ZO, niestety u nas w propozycjach nic nie jest na ten temat napisane, na mail też nie dostałam odpowiedzi. A co ośrodek, to inne zwyczaje.

naovika, jeśli chodzi o ten weekend, ja będę jutro, jedziemy P i N, ale będę od L do C 🙂
Facella, ja będę :-)
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 listopada 2015 21:18
Facella  ja jestem  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2015 11:12
Jest gdzieś relacja video on-line z Wrocławia?
naovika, trochę zdjęć z Sopotu: galeria sopot

Dowiedziałam się od księgowej w Sopocie, że u nas płaci się za rundę ZO oraz startowe za konkursy ZR. Pozytywnie 🙂
Ja chyba powoli nieśmiało dolaczam. Co prawda nie startuje i nie skacze w normalnym treningu, ale jakoś tak się życie potoczyło,  że zaczęłam naskakiwac mlodziaki. W piątek musiałam pokazać stawkę młodzików które 2 tygodnie podjezdzalam. W ciągu tych dni  pracowałam nad kontaktem, rozluznieniem, zagalopowaniami i jazda na drazkach, żeby konie nie były przy 1 naskakiwaniach wyploszone, sztywne i niereagujace. I powiem wam że radość mam ogromna. Bo cała 16 skakala. Tylko jedna klacz zostaje nadal przy pracy na plaskim. Reszta zaczyna treningi.
Szczegolnie dumna jestem z jednej klaczy po Cornet Obolensky . Łatwa do jazdy nie byla. Przyszła po zajazdce totalnie bez kontaktu, krzywa, krzyżująca w galopie i słabo skupiona. A na dokładkę bardzo gruba. Za to strasznie pojetna. I jak jednego dnia zaakceptowała pracę na kontakcie, tak już do samego końca była cudna. A skakała jak stary kon. Uwazna, odważna i z ogromnym potencjałem 🙂 będę jej kibicowala, bo sądzę że będzie mi dane oglądać ja jeszcze na parkurach 🙂
Sory, że tutaj piszę, ale nigdzie nie mogłam znaleźć wątku na ten temat. Chodzi o to czy ktoś może zna jakiegoś weterynarza (dobrego) w okolicach Szczecina, który by mógł wykonać TUV.
blackstones, zapytaj może w wątku lokalnym, co?
naovika, trochę zdjęć z Sopotu: galeria sopot

Dowiedziałam się od księgowej w Sopocie, że u nas płaci się za rundę ZO oraz startowe za konkursy ZR. Pozytywnie 🙂


CO TO ZA CUDOWNA ISTOTA KTÓRA ROBIŁA ZDJĘCIA?!  😍  😍  😍

UWIECZNIŁA moje kalectwo
naovika, ja robiłam  zdjęcia  😉 zawsze  robię  przed swoimi  startami  😉 fajnie  galopujacy  ten Twój  koń.  I wielki  😉 😉
Jakaś dobra dusza cykała jeszcze Sopot? 🙂 bo na zdjęciach od anai nie załapałam się na ani jedno  🤣
Nagato, będą  zdjęcia  na zabookuj.eu.  Na pewno z soboty.  Nie martw się,  też  nie mam żadnego  zdjęcia  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się