Perfekcyjny makijaż

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 listopada 2015 16:00
Scottie
Weź nic nie mów :/
Również wyszłam z Rossmanna zawiedziona, oczywiście chciałam nabyć jakąś REV, ale testerów  do części kolorów nie było w ogóle, a druga część była zaschnięta lub wykończona, pracownice tam chyba w ogóle nie są tym faktem zainteresowane (mimo, że przy mnie jedna z pań dokładała asortyment Bourjois).

Na pocieszenie kupiłam sobie lakier do paznokci w kolorze, który już od dawna chodził mi po głowie 😀
Ja właśnie idę na polowania. Na pewno chciałabym z catrice pomadke w plynie. Co matowego oprócz rev? 🙂
Ja upolowałam szminkę Color Boost z Bourjois w kolorze Proudly Naked i jestem bardzo zadowolona, bo się na nią długo czaiłam 🙂 I przynajmniej mam pewność, że pomadka nie była macana, bo ekspedientka wyciągała ja dla mnie z szuflady. Teraz już czekam na tusze do rzęs i eyelinery, bo z tego mam braki...
robakt   Liczy się jutro.
03 listopada 2015 08:07
Ja wczoraj złapałam nudziaka z WIBO i mega różowy lakier do ust z BELL, będzie się piekielni trzymał, bo na ręce mam go od wczoraj, na usta wczoraj w domu nałożyłam na chwilkę i nie mogłam go domyć płynem micelarnym  🏇
robakt, mam to samo  🤣 na ręce próbki tego tinta z bell wżarły się w skórę  😁 domyć tego nie mogę niczym

edit: i dlatego też na pewno go nie kupię... nie wyobrażam sobie co by było, gdybym przez przypadek zjechała aplikatorem poza obrąb ust...
robakt   Liczy się jutro.
03 listopada 2015 18:36
Dorwałam jeszcze dzisiaj konturówkę pod kupioną wczoraj pomadkę i jestem zakochana w nude!
Poncioch jutro próba tinta 🙂
Daj znać jak się nosi ten tint  😉
Tint z Bella trzyma się jak szalony! A ja bardzo lubię go nakładać palcem, bo wtedy tak delikatnie podkreśla kolor ust - tylko domyć potem ten palec to jest niezły wyczyn! 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2015 10:12
Jaką szminkę polecacie,  żeby nie wysuszała ust po kilku godzinach?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 listopada 2015 11:17
smarcik Mac w wykończeniach Amplified Creme, Cremesheen, Lustre, Glaze (idąc od najbardziej trwałych do najmniej).
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2015 12:34
Dziękuję  :kwiatek: Przyznam, że cena dla mnie dość wysoka, ale może warto jeśli faktycznie nawilża.. póki co moim numerem 1 jest Max Factor Colour Elixir w odcieniu 510 (english rose), ma zdecydowanie najlepszy kolor jaki kiedykolwiek widziałam, ale co z tego jeśli po 3 godzinach mam pomarszczone, wysuszone usta  🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 listopada 2015 14:16
smarcik szminki Maca są warte swojej ceny. Poza tym po zużyciu 6 szminek i oddaniu pustych opakowań dostaje się kolejną szminkę gratis (program Back 2 Mac) 😉
Mac jest dostępny również w Douglasach - przejdź się i sprawdź co najbardziej będzie odpowiadać Tobie i Twoim ustom
robakt   Liczy się jutro.
04 listopada 2015 16:04
Melduję, że tint z bell jest jak na razie chyba najlepszym tego typu produktem jaki kiedykolwiek miałam. Cudownie się trzyma, troszeczkę się "zjadł" podczas posiłków, ale jedna poprawka w ciągu dnia - jak dla mnie wygrywa.
Poncioch nastraszyłaś mnie i jak rano się malowałam to podeszłam do niego jak do bomby zegarowej, żeby czasem gdzieś nie wyjechać  😁 ogólnie to nie mam problemu z malowaniem ust, bo mam dosyć duże, więc raczej trafiam w nie  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2015 16:06
Edytka przejdę się do Douglasa w takim razie, dziękuję  🙂


robakt pokażesz jak się prezentuje na ustach? Jaki masz kolor?  😉 W Rossmannie koło mnie niestety tego nie ma..
maracuja, i jak, pasuje Ci?

Upolowałyście coś dzisiaj w Rossmannach? Ja się wkurzyłam na maxa, objeździłam wszystkie Rossmanny w okolicy i tylko w jednym mieli szafę Bourjois  🤔 Oczywiście zanim tam dotarłam to zostały same zmacane sztuki... Nie rozumiem tych głupich bab, mają testery, a i tak macają sztuki, które można kupić, grrr  👿

Kolor jest przepiękny! Obawiałam się, czy nie będzie za ciemny tak na codzień ale jest bardzo twarzowy. Jestem zakochana w konsystencji REV, to jak mięciutko sunie po ustach 🙂 nie kupiłam w końcu innych odcieni. Ostatnio korzystam tylko z jaśniejszych kolorów, brałam jeszcze pod uwagę 10 i 11, ale w sumie coś podobnego już mam . Dodatkowo o tej porze roku bardzo rzadko mam super gładkie usta bez zadziorków, i staram się jak najrzadziej korzystać z matowych mazideł 🙁
robakt   Liczy się jutro.
04 listopada 2015 17:34
smarcik mam kolor numer 02  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2015 17:40
Ooo jest piękny!  😍 Muszę poszukać w innych Rossmannach w takim razie  😁 W ogóle śliczna z Ciebie dziewczyna!
robakt   Liczy się jutro.
04 listopada 2015 17:43
smarcik muszę dodać, że jest troszkę bardziej nasycony w rzeczywistości, próbowałam to uchwycić, troszeczkę bardziej różowo-różowy  😉
a za komplement dziękuję  :kwiatek: , miesiąc temu wróciłam do grzywki z dzieciństwa i jestem mega zadowolona, ale na tym zdjęciu jakąś mam pomarszczoną twarz  😂
edit: dziewczyny jakie macie mniej więcej plany na kolejne zakupy, jeśli macie?
Podczas promocji na oczy na pewno kupię zapas eyelinera z wibo, bo dobrze mi się z nim żyje na co dzień, sławne żółte tusze z lovely, coś do brwi (), "On and on bronze" na całą powiekę i może jeszcze jakiś pojedynczy cień.
W ostatniej części na pewno podkład, może się skuszę na ColorStay (jeśli będzie dobry odcień), zapas sypkich pudrów z Wibo, korektory pod oczy i może jakiś bardziej gęsty na niedoskonałości.
Wychodzi na to, że wibo u mnie rządzi, ech Ci biedni studenci...  😎 Żartuję, ale serio, dużo produktów mi podpasowało z tej firmy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 listopada 2015 18:01
Ja oczy chyba odpuszczę, bo i tak mam za dużo kosmetyków, których nie używam  😉 W ostatniej turze na pewno Bourjois 123 i Revlon Colorstay, zapas pudrów (i tu waham się między Rimmel stay matte a Eveline, oba mi pasują), korektor pod oczy (polecacie jakiś?) i może jakiś róż  😉
Ja w ostatniej turze róż z Bourjois, ale muszę się zdecydować na odcień... I teraz bym chciała jakiś lakier i pomadkę, ale zapomniałam dziś pojechać i pewnie i tak już wszystko przebrane. :/

Scottie, w którym Rossmannie jest szafa burżuja? W tym na Kołłątaja?
Ja mam już listę na kolejne promocje: turkusowy eyeliner wibo, moja ukochana mascara Colossal z Maybeline i może color tattoo. Z podkładów, jeśli będzie, to Colorstay 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 listopada 2015 11:01
Ze względu na promo w rossmannie szukam maskary ze szczoteczką podobną do tej w Astorowej Divie


Mój rossman trochę bieda i testerów mało, nie chcę otwierać normalnych opakowań a już kilka razy się nacięłam na szczoteczki którymi prędzej wydłubałabym sobie oko niż się pomalowała :/ Ktoś coś? 👀
Max Factor 2000 Calorie


bardzo fajny tusz, często do niego wracam 🙂 wklejam zdjęcie z opakowaniem bo jest kilka wersji tego tuszu, różniące się szczoteczkami
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 listopada 2015 15:19
Ooo, dziękuję, będę szukać w moim rossmannie :kwiatek:
A kiedy będą przecenione podkłady? Jutro?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 listopada 2015 15:41
W przyszłym tygodniu oczy, więc skóra (podkłady, pudry itp) za 2  😉
robakt   Liczy się jutro.
05 listopada 2015 15:53
Oczy chyba już od soboty!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 listopada 2015 17:20
Oczy od tej soboty, podkłady od 14, czyli od następnej soboty.
Ja do oczu nie potrzebuję niczego, cieni mam całe mnóstwo (zresztą ostatnio interesują mnie tylko palety), color tatto mam już wszystkie, które chciałam.
Cały czas za to chodzi mi po głowie jakiś nowy podkład do przetestowania, myślałam o True match, ktoś coś wie na jego temat? Zależy mi na czymś podobnym do Healthy Mix, nie wymagam super krycia, za to miło by było, gdyby trzymał się na twarzy przez cały dzień.
Dziękuję 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 listopada 2015 18:13
Ja kupiłam jakiś lakier, nie zamierzałam, ale kolor mi się spodobał i po przecenie zapłaciłam jakieś 3 zł z groszami. Poszłam w celu kupienia jednej konkretnej szminki - Rimmel Let's Get Naked, piękny naturalny kolor, widziałam ją u koleżanki i zapragnęłam już jakiś czas temu, a szkoda mi było 28 zł na szminkę, której i tak będę używać raz na ruski rok.
Przy oczach muszę kupić zapas eyelinera, będę też szukać brokatowych cieni z myślą o Sylwestrze 😉 tylko jeszcze nie wiem jaka kolorystyka, mam jasną cerę, brązowe małe oczy z opadającą powieką, w co celować? Uniwersalne czarne smoky?
A potem muszę kupić podkład, bo już mi się kończy i specjalnie wyczekuję na promocję 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się