Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie w okolicach KJK Szary można tanio przenocować? Chodzi o jeden weekend w listopadzie. Koszt dojazdu i kursu spłukuje mnie totalnie, więc hotel na miejscu odpada 😉 dziękuję z góry  :kwiatek:


Ktory weekend? Mieszkam 5km od Szarych, moge przenocowac Cie jedna noc, albo nawet 2 😉
O matko, wspaniała, cudowna, najlepsza kobieto!!  😍 😍 😍 leci pw!  :kwiatek: :kwiatek:
Witam 🙂
Kojarzy może ktoś lub tam był - stajnię Silvanus w Sobiesękach k.Skały ? Jeżeli jest tutaj taka osoba proszę o kontakt na PW.
Witam 🙂
Kojarzy może ktoś lub tam był - stajnię Silvanus w Sobiesękach k.Skały ? Jeżeli jest tutaj taka osoba proszę o kontakt na PW.


Ja
ja byłem choć nie wiedziałem że tak się ta stajnia nazywa :-))
Dziewczyny, Szukam w krakowie krawca / kaletnika (?) , który naprawi zapięcie od derki padokowej (naszyje nowy pasek do którego jest przyczepiona metalowa zapinka z przodu i ewentualnie doszyje rzepy), Macie moze jakieś namiary?
ushia   It's a kind o'magic
26 października 2015 08:03
Gosia, pokaz mi to, może dam radę 🙂
GosiaG  ja mam taka panią na kobierzyńskiej, która może podoła temu zadaniu... i naprawiała derki i zszywałam ocieplacze
Rozwalone derki naprawiał też rymarz z Obozowej.
ushia, druga strona stajni, 4 boks od końca :P mozesz zobaczyć na modelu co zbroił 🙂 jeszcze się trzyma 😀
ushia   It's a kind o'magic
26 października 2015 10:15
oj tam zbroił - to na pewno przypadkiem i wcale nie on 😉
Kto z trenerow/trenerow nie majacych papierow trenerow dojezdza w rejony na polnoc od Krakowa? Pytam i o osobe do ujezdzenia i do skokow, z tym ze oczywiscie moga to byc dwie osoby osobne 😉

Podkreslam slowa dojezdza i północ 🙂
Z góry przepraszam, że nie w ogłoszeniach, ale tutaj jest większa szansa że ktoś zainteresowany przeczyta:

Mamy dwa wolne miejsca w koniowozie, który jutro po 15.00 wyjeżdża z Krakowa do Warszawy i jedno wolne miejsce na powrót.
Kontakt do mnie (raczej sms): 662278819, bezposrednio do przewoźnika: 888686662
Zorilla, w okolice Michałowic dojeżdża Jarek Koziarowski (skoki).
Tak to wiem 🙂 Do alpaczek 🙂  Dzięki
To ja jeszcze mam pytanie odnośnie zszywania różnych rzeczy: czy ktoś w krk próbował wymieniać lej w bryczesach? 🙂
Dziewczyny - o ile jeszcze żyje, to kaletnik na rogu Prażmowskiego i Olszańskiej potrafi wszystko pięknie i mocno zszyć/przeszyć/wymienić 😉
Gdyby ktoś potrzebował:
-sklep jeździecki Stary Młyn przenosi się od jutra na ul Gdańską 22.
Byłam dziś w chwili pakowania się.
Tania, super, dzięki za info. Chociaż to nadal nie to samo co lokalizacja przy Rakowickiej 😉
W dniach 21 i 22 listopad do Krakowa przyjeżdża Lee Hollen. Na chwilę obecną na pewno będzie w Swoszowicach, Facimiechu i Targowisku ale jestem w stanie z nią dojechać do innych stajni. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW lub pod numerem telefony 50172191
CIACH
Ja wymieniałam lej w bryczesach, i w zasadzie bardzo cięzko jest znaleźc materiał.
Udało mi się dopiero w sklepie tapicerskim, do wersalek ;p aczkolwiek nie jest już tak super rozciągliwy.
Czy poza Pawłem. Włodarczykiem ktoś w Krk wozi koniowozem?
Epikea z tego co kojarzę w Santosie mają koniowóz na dwa konie.
Ale ten koniowoz ma problem wyjechać nawet na górkę do Szarych, wiec nie polecam 😁
Czy poza Pawłem. Włodarczykiem ktoś w Krk wozi koniowozem?

Krzysztof Martinczak HORSES-EXTREME
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 listopada 2015 10:16
Słuchajcie, poszukuję ciekawych koni do zdjęć, kolorowych /z rybim okiem/ długa grzywą / naumianego sztuczki

ostatnio mniej udzielam się na RV i nie mam czasu odwiedzać stajni w poszukiwaniu nowych modeli 🙁


to nie jest ogłoszenie, raczej prośba o podrzucenie pomysłów 🙂


BW
Ale ten koniowoz ma problem wyjechać nawet na górkę do Szarych, wiec nie polecam 😁

hahahah, Youmade my day!
Ile kosztuje pensjonat w Brzoskwini?
850 mowili we wrzesniu 🙂
dziękuję 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się