Perfekcyjny makijaż

Libertee- nie, w Polsce nie ma tego korektora, ale na allegro mozesz dostać 😉
robakt   Liczy się jutro.
07 listopada 2015 07:41
Lecę na łowy!  🏇
Dzisiaj oczy?
robakt   Liczy się jutro.
07 listopada 2015 10:18
tak 🙂
Matko święta, ależ popłynęłam... 😵
robakt   Liczy się jutro.
07 listopada 2015 13:40
sumire ja też... niby wydałam ponad 50 złotych, ale w mojej obecnej sytuacji finansowej ...  🤬
Chwalcie się zdobyczami 🙂
robakt   Liczy się jutro.
07 listopada 2015 14:41
cavaletti no to trochę popuchnę nad moimi nowymi dzieciaczkami 😉 dodam, że większość to Wibo i Lovely, ale jak dla mnie to całkiem dobre kosmetyki i lubię je.
Dwie kredki do oczu, miała być szara i granatowa, ale ta szara okazała się bladym granatem, tusze żółty ten co zwykle i dwa jakieś z keratyną na wypróbowanie (jeden dla mamy), liner czarny w pisaku z Miss Sporty, w pędzelku z Lovely brązowy (jest zaje****y  😍 ), paletka z Lovely (nudziaki na co dzień, już próbowałam nie ma szału z pigmentacja, ale tego się spodziewałam, będą fajne do szybkiego makijażu rano, raczej sobie nimi na szybko krzywdy nie zrobię), żel do brwi z Wibo i ukochany On and on bronze, w którym jestem zakochana!
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2015 19:00
O kurde, zapomniałam, że dzisiaj jest sobota  😵 miałam lecieć do Rossmanna prosto po szkole! A teraz będę mieć czas dopiero w poniedziałek pod wieczór, na pewno nic dla mnie nie zostanie  😵 a po Eveline muszę się specjalnie fatygować do centrum, bo tylko w tamtejszym Rossmanie mają ich półkę 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 listopada 2015 10:36
Dziewczyny, doradźcie mi proszę.
Szukam dobrego pudru i fluidu. Cera zaczęła mi się przetłuszczać (szczególnie okolice nosa) i moje poprzednie fluidy i pudry nie dają sobie rady.
Korzystam z:
fluid:  Rimmel, Lirene, AA
pudry: Avon, Borjouis, Rimmel, Maybelline.

Z pudrów jak do tej pory najlepiej spisywał się ten z Avonu, jednak tez nie kryje w 100%.
Ją też czasem potrzebuje dużego krycia i zmatowienia, wtedy revlon color stay i puder sypki transparenty z wibo. Puder za grosze a jestem z niego bardzo zadowolona!
robakt   Liczy się jutro.
08 listopada 2015 11:23
Potwierdzam, jeśli chodzi o puder sypki z Wibo, jest super, kosztuje 10 złotych, więc na promocji postaram się zgarnąć zapas, jest sprawdzony, używam go od ponad pół roku na pewno, może nie jest szalenie wydajny, ale i tak go uwielbiam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 listopada 2015 11:27
Dzięki dziewczyny, zaopatrzę się w niego zatem 🙂
Będą teraz moze jakieś promocje w Rosmannie na pudry?
Będą od przyszłej soboty!🙂
O, właśnie się czaję na puder, to skorzystam z waszej podpwiedzi. 🙂

Teraz wolę nie iśc do Rossmanna, bo znowu nakupuję kredek i eyelinerów, któych potem nie będę używać. 😁
Graba.   je ne sais pas
08 listopada 2015 11:51
a ja się zastanawiam nad podkładem. waham sie pomiedzy revlonem a bourjois, skrajnie rozne, a obydwa bym chciala przetestowac... Orientujecie się może, ktore odcienie mają żółte tony?
Scottie   Cicha obserwatorka
08 listopada 2015 12:06
Graba., nie wiem, jaki Revlon masz na myśli, ale jeśli Colorstay, to polecam tę stronę: http://da24.republika.pl/rcso.htm. Przed zakupem nowego koloru zawsze korzystałam z tej podpowiedzi i zawsze trafiałam w dziesiątkę 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
08 listopada 2015 19:30
jeśli chodzi o dobre krycie polecam max factora lasting perfomrmance podkład i puder powder puff. Używałam latami i byłam bardzo zadowolona, dopóki nie dostałam próbek estee lauder double wear i powiem jedno - warty każdej złotówki, właśnie zakupiłam na allegro bo już nie jestem w stanie używać nic innego 🙁
ja niezmiennie polecam do skory przetluszczajacej się Burjois 123. W porownaniu z lorealem czy revlonem wygrywa zdecydowanie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 listopada 2015 22:17
eloise poważnie u Ciebie wygrywa z revlonem?  🙁 Mnie już zaczął denerwować i chciałam go wymienić na Colorstay, ale może nie warto  🙄
Ja po testowaniu wielu podkładów z półki średniej stwierdziłam, że pozostanę wierna Colorstay 🙂 Jestem okrutnie blada z nieco żółtych tonach i dla mnie idealny jest Buff do cery normalnej/suchej, mimo że mam tendencję do świecenia się. W każdym innym albo podkład magicznie spływał/znikał albo świeciłam się niemiłosiernie. Tu trzyma się świetnie, dobrze kryje i nic się nie świeci nawet po całym dniu a nie stosuję żadnych baz pod.
To dopiero początek! !! 😀iabeł:
Dziewczyny, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro albo sklep internetowy z próbkami fluidów? Z chęcią poszukałabym czegoś nowego, ale nie mam ochoty wydawać kasy na nieudane próby 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
09 listopada 2015 08:42
Probki daja bez problemu w sephorze 🙂
Jesli chodzi o sprzedawcę na Allegro to polecam drogerie viva, z tym ze ona nie ma rzeczy z sephory ;(
Dziewczynki, przyszłam Wam (tym, które jeszcze nie mają i nie znają) polecić cienie Color Tattoo! Kupiłam sobie nowy kolor, matowy 93. GENIALNY jako baza.. Byłam na imprezie wczoraj i przyznam się, że po powrocie nie zmyłam mejkapu (wiecie pewnie, zmęczenie itp.. ;p). Wstałam i gdyby nie chodziło o pielęgnacje i zdrowie skóry to spokojnie mogłabym zostawić makijaż oka na jeszcze jeden dzień. Po prostu wszystko wyglądało identycznie jak zaraz po nałożeniu. (Cienie jakich użyłam na color tattoo to był inglot + rozświetlenie środka powieki cieniem foliowym z MUR; malowałam się około 18:30, wstałam o 11 + pół nocy imprezy). Szybko do rossmanna do szafy maybelline! 😉

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 listopada 2015 13:51
Bell ma teraz cienie takie jak color tattoo, są tak samo dobre?  👀

I jeszcze jedno - czy w obecnej promocji rossmanna na oczy biorą udział te Wasze cuda do brwi? Chodzi mi o te żele do układania, o których wcześniej pisałyście  😉
robakt   Liczy się jutro.
12 listopada 2015 14:05
smarcik biorą, przynajmniej mi obniżyło normalnie tego żelu z Wibo 🙂

Dziewczyny jaki podkład polecacie? Miałam teraz Catrice All Matt Plus, ale Catrice niedostępne w Rossmannie, a chciałabym się zaczaić na -49%, bo kasy totalnie nie mam, a coś na już potrzebne. Cena to hmm... coś co po obniżce będzie kosztować ok. 20 złotych?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 listopada 2015 14:11
Dzięki  :kwiatek: Chyba się skuszę w takim razie, bo chcę się jeszcze wybrać po cień  😉 Tylko jak tego używać?  👀

robakt   Liczy się jutro.
12 listopada 2015 14:18
Ja i tak  najpierw nakładam cień na brwi, a później delikatnie układam te brwi, które nie do końca są tam, gdzie ja je sobie wyobrażam. Raczej w ciągu dnia nie dotykam twarzy, więc nie miałam problemu z brwiami, ale odkąd mam  grzywkę ona czasem je "zmierzwi" i ten żel je utrzymuje na miejscu 🙂
Mam naprawdę dziwny problem. Gdy wychodzę " do ludzi" to zawsze maluję oczy. Gdy jednak ich nie pomaluje ( rzadko kiedy tak sie zdarza) strasznie mi łzawia na dworze bez wzgledu czy pada, wieje etc. Gdy mam makijaz oczu tego problemu nie ma.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się