Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Nie wiem, może się nie znam i ze wsi jestem, ale w życiu bym nie przeszła obojętnie obok osoby, która w odkrytych butach miałaby gołe palce i zarazem rajstopę na nodze.
Już chyba wolałabym do takich butów cieliste, cieniutkie rajstopy bez wzmocnienia na palcach. Aczkolwiek osobiście wolałabym nie wkładać w ogóle rajstop do takich butów.
tunrida, - też byłam przeciwna, dopóki nie widziałam. Wyobraź sobie po prostu - cieniutkie rajstopki i jednak odkryty palec. Do butów z malutką dziurką na jeden palec. Może kiedyś ustrzele fotke i Cię przekonam 😉 Też uważam, ze do odkrytych butów najlepiej bez niczego.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2015 13:20
a co w przypadku kiedy rajstopy sa czarne- mega czarne tak mega mega megaaa czarne?  😎
No to chyba że tak mega czarne i mega grube, że będziesz liczyła na to, że nikt nie zobaczy, że te buty mają dziury. Żart.
Ja bym takich nie założyła. 🙂 Bo to tak, jakbyś zimowe, grube, kryjące rajstopy założyła do letnich sandałów. No ..gryzie się i tyle. Szukaj innych butów.  🙂

keira- moje skojarzenie wtedy byłoby takie, że podarły się kobiecie rajstopy na palcach.  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2015 13:52
przecież są czarne mocno kryjące że dosłownie wegiel  😎 dobra no bo tak mi tych bucików szkodaaaa... 🙂 szpileczki jak się patrzy 12,5  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 listopada 2015 14:05
zabeczka17 a takie?


aha, tylko Ty chcesz rajstopy.. hm to gorzej, lub rajstopy w spray. Ale już jest zimno.
Dziewczyny gdzie szukać ciepłych kozaków? I nie drogich? W sklepach masakra bo wszystko cienkie i bez ocieplenia. Ja potrzebuje zwykłych kozaków ale ciepłych. Ewentualnie butów do połowy łydki. Gdzie szukać i w co celować?
Muffinka, - lasocki? Mam botki z futerkiem w środku już chyba 3 (4?) sezon i kocham. Miałam od nich też inne butki, jakość w stosunku do ceny bardzo uczciwa. Popatrz też na e-obówie, mają dużo marek, u mnie w mieście są ich sklepy firmowe (Traf), nie wiem, jak to gdzieś indziej wygląda.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2015 19:12
juliadna   noooo takie czarne jak ,,wungiel" i żeby pasowały do takich buciorków z paseczkami a nie wyglądały jak facet w białych skarpetkach do sandałów.
No, nic dziękuję za opinie :kwiatek:
Miałam lasockiego 4 lata, teraz wywaliłam już bo się rozwaliły. Ale obecnie lasocki nie ma kozaków z futerkiem!! Albo w tych kilku ccc które obeszłam nie było.
Buty muszę zmierzyć. Odpada kupno w sklepie internetowym.
Muffinka, - może się dopiero pojawią? Poszperaj na stronie lasockiego, albo spytaj w ccc. Zaskoczyłaś mnie tutaj, bo oni zawsze jak pamiętam mieli fajne, cieplutkie kozaczki.
No właśnie. Może jeszcze będą. Póki co są albo tylko ze skórki albo z jakiś minimalnym filcem (?) ale na ciepłe to nie wygląda.
Pierwszy raz spotykam się z takim czymś jak rajstopy z odkrytymi palcami i nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 listopada 2015 15:05
Muffinka, co to znaczy niedrogie? do ilu? 😉
Zakochałam się http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-3024/349422  😍 😍 😍 Niestety 41 jest mi na styk, chętnie porównałabym z 42 ale nie wystepuje  🙁. I tak się zastanawiam czy kupić te buty czy nie.  🙄  😉
julka177, - one nie są ze skóry, więc raczej się nie rozejdą to raz, dwa - osobiście nie kupiłabym butów z tej lini, bo to syntetyki i nie powalają jakością, pomyśl o tym, jak Ci się noga będzie pocić i ile wytrwają. Poza tym moim zdaniem buty na obcasie muszą być od razu wygodne, inaczej zakłada się je raz na rok i chowa do szafy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 listopada 2015 08:58
julka bez sensu kupować za małe buty, zrazisz się po pierwszym spacerze i pewnie więcej ich nie założysz  🙁


Dziewczyny potrzebuję eleganckich botków na płaskiej podeszwie - takich, które nadają się do sukienki, to w ogóle możliwe?  😉
W sumie macie rację. 😉 Jeśli nie jestem pewna w sklepie czy są mi dobre to potem będę je przeklinać, a to nie o to chodzi 🙂.
Gdzie mogę znaleźć podobne w takim razie? Ktoś coś?  👀 😉
Takie buty są praktycznie wszędzie. W kazdej sieciowce typu hm, reserved itp. Sprawdz tez na stronach internetowych typu deezee czy elilu.
julka177, Ja bym czekała na przecenę 😁

keirashara, Prawda, jakością nie powalają, szyciem też nie - ale zdarzają się "perełki". Mam taką jedną parę wiązanych botków Jenny Fairy, kolekcja zeszłoroczna albo sprzed 2 lat - i nadal się trzymają. Do dziś się dziwię. No i są nawet wygodne (mimo, że mogłyby być lepiej wyprofilowane, ale - obcas jest szeroki, podeszwa miękka, jest ok).
PS: daj znać jak tam Rangersy się będą sprawować :-)

Muffinka, To mnie zmartwiłaś tym Lasockim... ale dopiero początek listopada, może jeszcze wsadzą na sklepy coś grubszego. Też szukam - kozaki, najlepiej czarne, ciepłe i jak najbardziej eleganckie...
Sankaritarina a kiedy pojawiają się przeceny? Niezorientowana jestem, zwykle kupuję tak o, nie czekając  😉
Infantil dzięki, nie pomyślałam o takich sklepach. Zazwyczaj nie kupuję tam butów i tak jakoś zapomniałam  😂
Julka177 "oficjalne" przeceny zaczynaja sie zaraz po świętach ok 27.12.
[/b]Julita[/b]  :kwiatek:
co sądzicie o takich zimowych koturnach?
http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/buty/buty-wysokie/buty-buurta,kamel.html

jak widać inspiracja butami Isabel Marant jest ewidentna 😉 ale cena o wiele przyjemniejsza 😉

hanexxx, - straszne. W takim kształcie i tej wysokości będą okropnie skracać optycznie nogi. Choć mi ogólnie nie podobają się buty typu "łapcie", wszystkie te emu itp. więc mogę być mocno nieobiektywna 😉
To nawet emu zgrabniej wyglądają 😀
Macie jakiś skuteczny sposób na upranie Fluksów?

Mam te: i te białe plamki zrobiły się szare. Mokre chusteczki nie dają sobie z tym rady, a boję się szorować szczoteczką.
Sankaritarina, - rangersy przyszły, są śliczne i pasują  💃  Rozmiar 4 jest niemal identyczny jak moje poprzednie. Teraz trzeba tylko rozchodzić, mam nadzieje, że obędzie się bez bandaży  😁
można u szewca rozepchać buty w pięcie? Przednia część butów już kiedyś rozpychałam, no to wiem, że się da ale z tego co pamiętam miał do tego takie specjalne "wkładki" i one były tylko na przód :/
Pursat   Абсолют чистой крови
09 listopada 2015 18:02
co sądzicie o takich zimowych koturnach?
http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/buty/buty-wysokie/buty-buurta,kamel.html

Czarne bardzo ładne. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się