kącik skoków

heheheh a ja mam !!! i jak nigdy ! nawet z 10 !  🏇  🏇  🏇 widać rzucało się kalectwo w oczy  🙇
naovika, nie rzucało  się,  tylko wiedziałam, że  Ty to Ty 😉 zawsze więcej  fotek  mają  znajomi,  nawet tylko z rv  😉
podwójny post
Dziękuje anai   :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:

naovika, ja robiłam  zdjęcia  😉 zawsze  robię  przed swoimi  startami  😉 fajnie  galopujacy  ten Twój  koń.  I wielki  😉 😉


Młodziak, hale zobaczył na oczy to w piątek 3 metry od bandy jeździłam.
MA SA KRA  😵

ale tylko przepycham, właściciel ma ambicje, mało mnie na dzień doby na Nkę nie zapisał  🏇
Właśnie obejrzałam wszystkie 769 zdjęć z zabookuj.eu iiii jestem na jednym!! 😅  I to przypadkiem, bo zostałam zmuszona, żeby obejrzeć parkur ustawiony chyba pod P?

I powiem szczerze, że nie jestem nawet pewna czy to aby na pewno moją głowę ucięli na tym zdjęciu  🙄

Za słaby fejm. Trzeba zacząć coś wyżej skakać  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 listopada 2015 19:45
Perlica, Constantia, i jak było? Mnie niestety nie udało się dotrzeć 🙁
Czy ktos przypadkiem nie wybiera sie z poludnia Warszawy do Poczernina w ten weekend i chcialby podebrac jednego konia?    :kwiatek:
Nagato, spróbuj  napisać  na pw do tej osoby: https://m.facebook.com/Kinga-Adrych-Fotografia-323887637773041/ Robiła na pewno zdjęcia  w sobotę  na niższych  klasach.
naovika, że  młody widać.  Potęgę  ma. A że od bandy uciekał?  Nic dziwnego.  Zresztą coś  było  dziwnego  z tą  bandą  w sobotę,  jeszcze nigdy nie widziałam  tylu  koni  uciekających  stamtąd.  Ba, mój  własny  chciał  mnie tam zgubić  w N 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 listopada 2015 07:00
Facella a my spotkałyśmy się z Perlicą :-)  Co prawda długo to nie trwało, bo musiałam lecieć do koni. Jak dla mnie to zawody fajne. Podobały mi się parkury, mimo że jechałam jak ostatnia sierota. Piątek był chyba najlepszy. W sobotę na jednej kobyłce zgubiłam kierownicę i sprzęgło. Ogólnie dobrze moje dziewczyny skakały, ale trzeba potrenować. Dawno nigdzie nie wyjeżdżały i od sierpnia mało skakaliśmy, bo głównie wkkw zajmowało czas.
Niebardzo wiedziałam, w którym wątku zapytać więc spróbuje tutaj.... Ma ktoś może abonament na stronie "rimondo"? Potrzebuje 3 przejazdy z zawodów które są tam zamieszczone. Oczywiście odwdzięczę się :kwiatek:
Jedzie ktos do Aromeru w następny weekend? 😉 Gdzie śpicie??
Ponia   Szefowa forever.
10 listopada 2015 20:10
anai, ale siwy super się robi 😉

Wieki mnie tu nie było i nic nie wskazywało,że się pojawie.. aż do zeszłego tygodnia gdzie wkońcu mogłam trochę polatać na pewnym rudym szaleńcu <3
taaaaaak mi tego brakowało 🙂  🏇 🏇




Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
10 listopada 2015 21:12
ja też miałam okazje pośmigać ale na innym rudym szaleńcu, młoda się wydygała i kazała mi pojechać pierwszej, pierwszego przejazdu nie nagrała i w dodatku musiałam jechać drugi raz, w jej mini siodełku (15"😉 i jej kasku.

Ponia faktycznie szalone rude! Zadek do nieba 😀 Ja tak dawno nic konkretnego nie skakałam... Najpierw chwilowa zmiana stajni, na taką z  bardzo złym podłożem, a teraz, jak wracamy do domu, to kobyła spuchniętą nocę ma, wrrr 😤
Orientuje się ktoś z Was może jak wygląda rozplanowanie konkursów na ZR/ZO w Sopocie (sobota i niedziela)? Nie chodzi mi o rozpiskę godzinową, ale jak te konkursy będą po kolei, kiedy regionalki, a kiedy ogólnopolskie :kwiatek:
wymodelowana, wg propozycji w sobotę  zaczyna się od regionalnych L,  P, kuce, N potem ZO. W niedzielę N, kuce,  ZO, po 17 dalej regionalne L i P.
Właśnie z tego, co słyszałam, to konkursu L w ogóle nie ma. Na zawodykonne.com też jest inny rozkład konkursów. Chciałabym coś ustalić, bo planuję wpaść z aparatem, ale dla mnie to kawałek drogi niestety i muszę sobie zaplanować wcześniej 😉
Mi się w tej chwili wogóle na zawodykonne.com Sopot nie wyświetla. Tzn. nie ma tych zawodów.
anai, tutaj są https://zawodykonne.com/zawody/hipodromsopot/46

EDIT
a nie, faktycznie odświeżyłam i zniknęło oO
Wróciło  😉
wymodelowana, trzymałabym  się  kolejności  z zawodykonne.  Konkursy  są  ponumerowane  i tak będą  lecieć. (BTW mam pecha,  bo zawsze  jak robisz  zdjęcia  w Sopocie  to akurat nie startuję 🙁 )
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 listopada 2015 22:18
A będzie ktoś może jeszcze z aparatem w niedzielę w Poczerninie? 🙂
Wróciło  😉
wymodelowana, trzymałabym  się  kolejności  z zawodykonne.  Konkursy  są  ponumerowane  i tak będą  lecieć. (BTW mam pecha,  bo zawsze  jak robisz  zdjęcia  w Sopocie  to akurat nie startuję 🙁 )

Ok, dziękuję :kwiatek:
Właśnie też zauważyłam, że ciągle się mijamy! 🙁


Ktoś z revoltowiczów startuje w Sopocie teraz? 😉
wymodelowana, ja i wichrowelove startujemy 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 listopada 2015 07:53
Ja też jestem z moimi chabeciakami amazonką i trenerem.
gabb., robię foty dziś, to może się załapiecie 😀 Ale nie wiem, jak wyglądacie i w ogóle 🤔
lusia, Waszą ekipę widziałam już na listach 😉 może się gdzieś złapiemy!
Byłam razem z wymodelowaną na Hipo więc też mam fotki jakby co 🙂
Byłam razem z wymodelowaną na Hipo więc też mam fotki jakby co 🙂


chcemy foty !!!  🏇
Ja też jestem z moimi chabeciakami amazonką i trenerem.


Pierwszy raz Cię widziałam ze świadomością, że Ty to Ty :P
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 listopada 2015 22:58
Angeel poważnie? Ja w ogóle ludzi słabo kojarzę. Konie to prędzej.
Ciężkie zawody. Trochę się rozczarowałam tym co się działo i nie działo.
Podłoże jakiś żart. Nie wiem co wymyślili, bo już tydzień wcześniej było słabe, ale to co było na tych zawodach to jakaś kpina.
naovika, a jaki konkurs :>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się