ZO Bogusławice 1-3 maja

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
04 maja 2009 14:29
teraz Charliego Sobieski I jeździ młody Kubiak. a na Pablo siedzi Ewa Mazurowska z Vertus Łódź. a ten "angol" Psiuka był wybitny 😂
Bischa   TAFC Polska :)
04 maja 2009 14:42
A faktycznie , pamiętam na Torwarze nawet na nim startował .
tylko, że siwy na którym jeździ młody Kubiak ma końcówkę y - Charly, a ten gniady Psiuka to  Charlie
w każdym razie w pt sama byłam zdzwiona, że konia wybieliło  😁

z ciekawostek hodowlanych jakie odnotowałam to start matki i córki - klacz Trojka Tomaszewskiego i jej matka Tripla pod Mateuszem Ruprechtem bodajże
obie brzydkie jak noc, ale skokowo, szczególnie córcia fajna

oraz kaszt., nowielicka również Nasturcja matka zwycięzcy ZT og. Navarro


parę ujęć

Huzar młp (Jalienny - Huanita/Toledo) i Paweł Wraszawski






Łukasz Koza i chyba Goofi R




Hubert Polowczyk i Frazes



Mateusz Mrugała



Sławny




Ale ładny ten Goofi  😉
A z koni Antka zdecydowanie bardziej podoba mi się Hela, Trojka fakt, super ma technikę i jest obecnie niewątpliwie jedną z lepszych kobył w Pl, ale Helcia jest dużo lżejsza w skoku, Trojka przez swoją posture sprawia wrażenie ciężkiej.
Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2009 13:48
Goofi to klacz  😉 Tak przynajmniej komentator twierdził - list nie miałam i nie zaglądałam .
Ma ktoś moze fotki klaczy Almera pod R.Wilczewskim?
Misiaa co szła ?, bo nie chce mi się szukać na listach  😡
Co jest z tym siwkiem z galerii świata koni (ciemny siwy)? Ma zakrwawiony pysk. Czy były jakieś konsekwencje wobec jeźdźca? I jak poszło Querido i czemu to taka tajemnica ;P?

O tego siwka chodzi - wygląda to bardzo niefajnie.
On nie byl zakrwawiony. Obtarcia na obu kacikach pyska popryskane zostaly jakims lekiem o takim kolorze.
Bischa L

Goofi R to ogier 😉
Po Campari M od Gracja R/Fair Play Coudreau

Aha, wygląda drastycznie, trzeba przyznać  😉
armara piatek mała runda,sobota duza runda,niedziela mała runda 😉
Nie mam, mam Landaminę i jeszcze jakiegoś konia tego jeźdzca, ale nr startowy się nie zgadza z nr Almery

Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2009 20:29
Armara to się p. Szewczyk kropnął  😁 A możesz mi napisać jak się nazywa ten Siwy z "zakrwawionym" pyskiem ? I jak możesz podeślij listy bo nie mogę znaleźć w necie , a na papierze nie mam . Misia ja pewnie mam , ale dopóki list nie mam - lipa , nie znajdę jej .
Armara to się p. Szewczyk kropnął  😁 A możesz mi napisać jak się nazywa ten Siwy z "zakrwawionym" pyskiem ? I jak możesz podeślij listy bo nie mogę znaleźć w necie , a na papierze nie mam . Misia ja pewnie mam , ale dopóki list nie mam - lipa , nie znajdę jej .


Listy znajdziesz tu: http://swiatkoni.pl/news-display/749.html
Odkopuję (nie wiedziałam czy zakładać nowy wątek  :oczy2🙂

Kto się wybiera w tym roku ?
http://swiatkoni.pl/news-display/1869.html
Ja konia wczoraj zapakowałam a sama jutro pojade.
Dramka
A nie znasz czasem godizn rozpoczęcia poszczególnych konkursów ??
Jaki konkurs Cie interesuje??

Pogoda zapowiada sie super na weekend  😤
Pogoda zapowiada sie super na weekend  😤

No i wykrakałaś, lało pięknie  🤔

Quicksighted


Issos


Halogen


Giorgio W
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się