Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

czy ktoś sprowadza Otręby Ryżowe z Pro - Linen w większych ilościach? Tak żeby wychodziły lepiej cenowo
Witam, czy ktoś się orientuje kto z trenerów ma stałych podopiecznych w Michałowicach i może byłby w stanie dojechać do stajni w Węgrzcach? Chodzi mi o ujeżdżenie. Byłabym bardzo wdzięczna za polecenie kogoś  😉
ushia   It's a kind o'magic
08 listopada 2015 21:14
no na pewno Kasia Klein, ale czy zdecyduje się prowadzić treningi w Węgrzcach to juz jej trzeba pytac
Z tego co wiem to Kasia nie dojeżdża obecnie.
Dzwoniłam do niej jakiś czas temu i nie dojeżdża niestety. Napisałam o Michalowicach bo duża stajnia więc i trenerów pewnie dużo tam bywa ale chodzi mi ogólnie o dojeżdżających nawet do mniejszych stajni w tych okolicach generalnie 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
08 listopada 2015 22:31
U nas w uj jest teraz jedynie Kasia i Agata (nie pamiętam nazwiska). Nikt więcej typowo uj nie trenuje  😉
Filipska
Dava   kiss kiss bang bang
08 listopada 2015 22:33
O dziex, nie byłam pewna  😁
jaką stajnie polecacie aktualnie na północy Krakowa jeśli chodzi o rekreację? jestem nowa w Krakowie i chcę wrócić do jazdy. słyszałam ze w tych okolicach jest botoja, szary i niegardów (hale na zimę raczej wymagane 😀) gdzie najlepiej spróbować?
estena   Wariat nad wariaty.
11 listopada 2015 10:11
Czy jest ktoś tu z krakusów, kto sprowadza pasty/inne środki na odrobaczanie i można się podłączyć?  :kwiatek:
Hej dziewczyny kogo polecacie w okolicach Krakowa do tarnikowania i oględzin zębów? Pilnie potrzebuję kogoś kto dobrze to zrobi i nie przesadzi mocno z ceną. I powiedzcie mi ile mniej więcej taka przyjemność teraz kosztuje, bo dawno nie miałam z tym styczności.
ushia   It's a kind o'magic
12 listopada 2015 16:26
Darek Polakiewicz 🙂
kulturka, rozwieracz, sedacja, "wiertarka"
szybko, sprawnie, bezpiecznie, z kontrola stanu konia po sedacji
i dobrze - czuć bylo efekt "w rece" 🙂

230 plus dojazd 1zl za km
Dziękuję no to mnie z ceną troszkę powaliłaś na łopatki, przy 6 koniach to troszkę popłynę ale zęby muszę zrobić, nie ma że boli.
ushia   It's a kind o'magic
12 listopada 2015 16:35
to jest mało
Olender w zeszlym roku bral 300 a to w dodatku nie wet, wiec podawanie sedacji tak se srednio bezpiecznie
Pedziwiatr to od 300 zaczyna 😉
Ushia, dziękuję :kwiatek:, mówię dawno nie miałam z tym styczności i nie wiem jakie są teraz ceny. Polakiewicza znam świetny wet, nie raz zobaczył coś co inni przegapiali, także pewnie po weekendzie będę dzwonić.
Ja polecam bardzo Pana Olendra. Wyprowadził mi konia z cofniętą żuchwą. Ale fakt, 300 zł płaciłam.
P. Monika Szubart. Pełna profesja. I nie jest tak drogo. ale nie pamiętam, ile płaciłam 😉
Hej dziewczyny kogo polecacie w okolicach Krakowa do tarnikowania i oględzin zębów? Pilnie potrzebuję kogoś kto dobrze to zrobi i nie przesadzi mocno z ceną. I powiedzcie mi ile mniej więcej taka przyjemność teraz kosztuje, bo dawno nie miałam z tym styczności.



Z całego serca polecam Agnieszkę Jakubowską 😉
Hania Buch - Kupczyk, z wrocławia,ale regularnie jest w okolicy Oświęcimia, specjalista stomatolog
[quote author=Pomadka link=topic=196.msg2448778#msg2448778 date=1447344976]
Hej dziewczyny kogo polecacie w okolicach Krakowa do tarnikowania i oględzin zębów? Pilnie potrzebuję kogoś kto dobrze to zrobi i nie przesadzi mocno z ceną. I powiedzcie mi ile mniej więcej taka przyjemność teraz kosztuje, bo dawno nie miałam z tym styczności.



Z całego serca polecam Agnieszkę Jakubowską 😉
[/quote]
Ja tez i mysle ze Dżastin też 😉 płaciłyśmy 200 zl plus jakas nieduza kwotę za dojazd.
Ja również. U nas wyszło 250 zł z dojazdem.
A no, ja też polecam Jakubowską 🙂 + za grosze wyleczyła mi potem konia ze stanu zapalnego
Ja też polecam Agnieszkę Jakubowską - robi zęby moim koniom
Też się dopisuję do polecających Agnieszkę Jakubowską
co do weta polecam Krzysztofa Konstantego. nie jest drogi a dobry. zęby też robi. zadzwoń i się dogadaj
jaką stajnie polecacie aktualnie na północy Krakowa jeśli chodzi o rekreację? jestem nowa w Krakowie i chcę wrócić do jazdy. słyszałam ze w tych okolicach jest botoja, szary i niegardów (hale na zimę raczej wymagane 😀) gdzie najlepiej spróbować?


Przeczytałam cały wątek i jest tyle różnych opinii, że postanowiłam sprawdzić sama. Dla mnie Botoja odpada (byłam i nie przypadło mi do gustu), do Szarego jadę w tym tygodniu. Do Niegardowa jest jednak za daleko. Gdzie mogę jeszcze spróbować. Czy z tej strony Krakowa jest coś jeszcze z halą?
Polsad który polecany raczej nie jest.
Podskalany? Też raczej słabo polecane.
Zabierzów moze? Ale to pytanie czy Ci jest tam po drodze.
Gdyby ktoś szukał boksu dla kaszlaka na pn Krakowa to proszę o pw 🙂


buu nie widzialam ze ostatni post był mój, sorry 🙁
ushia   It's a kind o'magic
17 listopada 2015 12:44
agacia - jeszcze minoga - namiot tam zdaje sie maja

ushia ale rekreacji chyba nie mają
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się