Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Gdyby ktoś poszukiwał klasycznych koszulek 😉
equi.dream, piękna! 😜 nie potrzeba mi zupełnie, ale zapytać można.. 😁 gdzie takie cuda?
W Yard Equites 😉.
Są jeszcze inne warianty kolorystyczne 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie
Ponia   Szefowa forever.
12 listopada 2015 20:50
Jak wypada rozmiarówka Equiline?  Chodzi mi o kurtkę 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 listopada 2015 22:49
equi.dream, o matko jaka piękna 😍 możesz podlinkować, bo nie mogę jej znaleźć, a chceeeeeeee 😜
xymena, hermes, tu macie link [[a]]http://www.yard-equites.pl/strona-g%C5%82%C3%B3wna/4529-koszulka-konkursowa-fera-debiut-black-diamond.html[[a]]
Moon   #kulistyzajebisty
15 listopada 2015 18:14
Dostanę gdzieś w polskim sklepie jeszcze jakikolwiek kolor kurtki Pikeura model Labella?


Kurczę, to był taki super model i krój, to chyba tylko go kolekcji Maritim produkowali potem zmienili na jakieś szkaradztwa... :/
Gdzie dostanę bryczesy marki Winston? Chodzi mi konkretnie o te na zdjęciu. Wiem że wcześniej firma Equirex je sprzedawała ale teraz na ich stronie brak jakiejkolwiek informacji.
Hermes wrzucam zdjęcia białych 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Non stop za duże zdjęcia. Przypominam, że dozwolonym rozmiarem jest 800x800. Daję też 2 dni uciszenia, proszę przez ten czas się nauczyć, jak zmniejszać zdjęcia, bądź jak wrzucać je do galerii forum.
Ktoś wie jak wypada rozmiarowo płaszcz Spooksa?
Cześć, przymierzam się do zakupy kamizelki SPOOKS,ale nie zdecydowałam się jeszcze na żaden konkretny model... Czy może ktoś z Was jest posiadaczem jakiegoś modelu kamizelek tej firmy i mógłby się podzielić opiniami? Gdyby Wam się coś rzuciło fajnego w kolorze granatowym, to będę bardzo wdzięczna za podlinkowanie :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
22 listopada 2015 16:59
Mam Crestę Chalet i Francis - obie kocham miłością wielką, z czego Cresta jest bardziej taliowana, a Francis ma przeboski kaptur, który mogę spokojnie naciągnąć na kask idąc na halę np. Obu używam także 'po cywilu'  i wg mnie są naprawdę warte swojej ceny.
Moon dzięki za opinię! Właśnie myślałam nad tymi kamizelkami, bo wydaje mi się, że w modelu Snoopy może trochę przeszkadzać kołnierz... ktoś ma jakieś spostrzeżenia? A jak wypada rozmiarówka? nie jest troszkę zawyżona?
Moon   #kulistyzajebisty
22 listopada 2015 23:06
alwawszczak,  dla mnie wysoki kołnież w cresta to tez zaleta! 😉
A rozmiarówka wg mnie jest wręcz minimalnie zaniżona.
Czy ktoś wie, gdzie znajdę rozmiarówkę HKM? Chodzi mi o kurtki.
Poszukuje opinii o bluzach Spooks. Warte są swojej ceny? 😉
Warte.  😀 Mam taką:

A jak je pierzecie żeby nic się nie stało?
Ja mam dwie bluzy Spooks i je uwielbiam:-) jedna mam z cekinami i jedna taka cieplejsza, obie piorę normalnie w pralce tylko ta z cekinami wywracamy na druga strone.
Dziękuje za odpowiedzi 😉
w Yardzie jest duża promocja na kirtki HKM LG Paris
http://www.yard-equites.pl/lauria-garrelli-paris/3657-kurtka-hkm-lg-paris.html

może ktoś szuka 🙂
Czy ktoś może podzielić się opinią na temat kurtki Eurostar model Alyssa?
Dziewczyny możecie powiedzieć jak spooks wypada jakościowo w porównaniu do pikeura ?  :kwiatek: Chodzi mi głównie o kamizelki i bryczesy.
Dziewczyny, potrzebuję rady. Marzy mi się od zawsze szary frak. Ale nie wiem, czy nie będzie za bardzo "kolorowo", bo sprzęt cały brązowy. Pasuje szary frak czy zostawić czarny?  🤔
I czy miał ktoś frak Yorka Ofelia? Softshell, a tańszy od FairPlaya. Warto?
http://www.gnl.pl/frak-york-ofelia.html
Angeel, - szary z brązem wygląda ok, nie mogę znaleźć zdjęcia teraz, ale znajoma swego czasu tak śmigała i wyglądało to dobrze. Łącznie z tym, że kask miała brązowy, czaprak też 😉
Angeel, jak dla mnie to szary będzie dobrze wyglądać. Albo granat. Osobiście nie lubię czarnych fraków u dziewczyn  😉 A szare są bardzo eleganckie 🙂
Dzięki 🙂 To może jednak się skuszę na szary 🙂
Czy ktoś z was ma, bądź macał, czy też widział "na żywo" płaszczyk Euro-Star Felicyty? Jak leży? Wydaje się być ciepły? 
Mój Mountain Horse kończy właśnie żywot  😕 i akurat znalazłam całkioem dobrą promocję na ten Euro-Stara.
Przepiękny! Ale na innych zdjęciach katalogowych wygląda na bardziej sztywny...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się