Obozy jeździeckie

Kayri Na pewno KJ Huzar, przed obozami zwykle są ogłoszenia na fb 🙂
W zamian za pomoc (od razu mówię,dużo roboty) masz zakwaterowanie, wyżywienie i jazdy ^^
Więcej informacji dostaniesz, gdy do nich napiszesz  😀
Serenity Dziękuję  :kwiatek: Na pewno do nich napiszę!
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
19 września 2015 09:52
Szukam obozu na zimę w województwie śląskim, ale może być też małopolskie czy opolskie 🙂. Interesują mnie minimum 2h zegarowe jazdy dziennie w grupach do 5 osób (jestem na poziomie średniozaawansowanym i chciałabym się czegoś nauczyć). Oczywiście dobrzy instruktorzy, fajna atmosfera 🙂. Mile widziane pyszne jedzenie i zajęcia z końmi. Cena do 1000zł / tydzień. Ktoś, coś?

edit:
Jakieś info o obozach w ośrodku Włosań i Agro Rancho?
Byłam we Włosani i raczej średnio mi się tam podobało :/
Więcej mogę opowiedzieć na priv
Jakie ośrodki ujeżdżeniowe polecacie na obóz zimowy (koniecznie hala)? Tylko nie gdzieś na południu...
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
20 października 2015 12:25
Witam
szukam pomału obozu jeździeckiego dla 12-latki na wakacje, najlepiej nad morzem. Mała jeździ aktualnie samodzielnie na dużym koniu stępem i kłusem - walczy z ćwiczebnym i półsiadem. Najlepiej 10-14 dni w rozsądnej cenie  🤣. Interesuje mnie oczywiście pełen socjal, 24h/dobę opieka kadry pedagogicznej itp. no  i min.2 godz jazdy dziennie tylko takiej,żeby coś się nauczyła, a nie tylko powoziła cztery litery i przywiozła dyplomik "ukończenia kursu". Coś polecacie?  🙇
Na lato Czarne Błoto 🙂
Fajny socjal (nad stajnią), ładna okolica (dookoła lasy, ale w ramach dodatkowych atrakcji bliziutko do Torunia, z czego każda kolejna grupa korzysta), pyszne jedzenie i świetna atmosfera. Co do koni, to nie wiem jak tam z całością, ale jest kilka na poziomie P-N w ujeżdżeniu, jedna kobyła C. Skoki P i N. Ogólnie konie  bardzo dobrze odpowiadające na łydkę, przyjemne do jazdy. Często pracuje się z nimi z ziemi. Moim zdaniem zdecydowanie nie są to typy typowych rekreacyjnych tuptusiów. Konie różnego wzrostu.

Jazdy indywidualne pod okiem świetnej instruktorki szkolenia podstawowego PZJ, szkoli pod kątem ujeżdżenia (a poza tymcertyfikowany instruktor p.Jane Savoie i anglista). Pozostała część grupy również uczestniczy w tych treningach indywidualnych, ponieważ są na bieżąco komentowane, omawiane.

http://re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_w_czarnym_blocie

czy znacie fajne stajnie, które organizują obóz zimowy w województwie pomorskim? znajomi bedą mieszkać w Gdyni i chcą w tym czasie aby ich 12 letnia córka mogła skorzystać ze stajni, pobyt z noclegiem lub możliwa opcja półkolonii, tyle, że wtedy bliżej Gdyni
Ja polecam obozy/kolonie dla dzieci w Ośrodku Jezdzieckim Bilcza koło Kielc.
CIACH. Założyłeś to konto tylko po to, by polecać ten ośrodek?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Założenie konta tylko i wyłącznie w celach reklamowych. Daję tydzień na moderowanym, aby przeczytać regulamin i się do niego dostosować.
Wybiera się ktoś na wakacje 2016 na obóz do Lewady w Zakrzowie? 🙂

I czy ktoś już tam był? Jak wrażenia? Można się sporo nauczyć pod kątem ujeżdżenia czy raczej lipa?
Chciałabym pojechać i zbieram opinię  😉
A ja szukam obozu na wakacje 2016
- jazdy indywidualne ew dwuosobowe grupy
- dobry socjal
- zajęcia z lonżowania lub woltyżerki
- pławienie koni
- dobra kadra
- .. i konie (dobrze by było gdyby były kuce gr C lub D)  😂

Wiem, mam wymagania  😵

Najlepiej by było, żeby obóz był w woj. mazowieckim lub pomorskim.  🙇

Co roku fantastyczne obozy są w Agroturystyce Ul w Szczycienku k/ Drawska Pomorskiego. Obozy dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Doskonalenie jazdy, nauka technik naturalnych m. in Join Up, wyjazdy do dzikiego stada koni liczącego niemal 400 szt. Mnóstwo atrakcji wokół. Jeziora, lasy, ogniska, szkolenia teoretyczne o zachowaniach koni w stadzie i możliwość obserwowania na żywo zachowań stadnych. Można przyjechać z własnym koniem. Każdy na początku obozu "otrzymuje" swojego wierzchowca do wyboru od szetlandów do wieeelkich miśków. Pyszna domowa kuchnia! 4 posiłki dziennie w tym domowe ciasta i desery. Organizatorem jest co roku jnbt.pl . Albumy z poprzednich obozów:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1024973774181509.1073741989.172996769379218&type=3 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1033089236703296.1073741991.172996769379218&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1029622340383319.1073741990.172996769379218&type=3
Polecam!
A czy ktoś poleca obozy WKKW na lato?
Jedyny wmiare obiecujący to sportowy w Grodno Dwór ale nie jestem przekonana :/
Szukam jakiegoś obozu na ferie z halą (z dobrym podłożem jak już) i profesjonalnymi treningami w kujawsko-pomorskim, pomorskim lub ewentualnie północ wielkopolskiego. Cena bez ograniczeń, ale chcę zabrać konia. Nic mi nie przychodzi na myśl oprócz Hermanowa. Ktoś coś? 🙂

everem, wiem, że p. Kasia fajnie prowadzi treningi ujeżdżeniowe, ale na obozach nie byłam i nie mogę się wypowiedzieć. :|
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
14 listopada 2015 21:18
Cześć wszystkim!
Przekopałam znaczną część tego wątku, ale nie mam zbyt wiele czasu, aby dalej szukać.
Czy ktoś mógłby mi opowiedzieć o Ośrodku Jeździeckim Pegaz w Dziemianach? Interesują mnie obozy letnie z możliwością zdania BOJ na koniec turnusu.
I najważniejsze pytanie - z jakim dużym wyprzedzeniem trzeba rezerwować sobie miejsce? 🙂
Podobno w Dziemianach straszne tłumy :/ Opinie są rożne znam ludzi, którzy uwielbiają ale znam też takich, którzy zadowoleni nie byli.
Też właśnie jestem ciekawa opinii o Dziemianach 😉 No i czy obozy są tylko dla dzieci, czy dorośli też mogą brać w nich udział...
Przejrzałam cały wątek i szukam konkretnych opinii o Żarnowie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
kaszana Mogę więcej powiedzieć o Żarnowie na priv 🙂

Szukam obozu/miejsca treningowego na wakacje 2016. Chciałabym pojechać wraz ze swoim kucem w miejsce, gdzie zdobędziemy nowe doświadczenie, z ukierunkowaniem na skoki. Może być to obóz, albo miejsce gdzie będę mogła po prostu wziąć z kucem treningi. Oczekuję wykwalifikowanej kadry, zakwaterowania i obiadów na miejscu. Mile widziana hala, cross. Koniecznie padok/łąka dla kuca. Na obozie dwie godziny jazdy konnej dziennie. Woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie i mazowieckie.
Cześć wszystkim 🙂

W tym roku byłam na obozie w Kociałkowej Górce, ale niestety w przyszłym roku raczej nie będą już tam obozy organizowane ze względu na zmianę właściciela i rozglądam się za jakimś obozem na wakacje 2016. 🙂

Jakie obozy na terenie wielkopolski możecie mi polecić? 🏇
Z możliwością przyjazdu z własnym koniem, najlepiej z halą i 2 jazdami dziennie. Mile widziana byłaby też możliwość zdawania egzaminu na BOJ.  🙂
Daisy19, folwark konny Hermanów 🙂


Jakie obozy na terenie wielkopolski możecie mi polecić? 🏇
Z możliwością przyjazdu z własnym koniem, najlepiej z halą i 2 jazdami dziennie. Mile widziana byłaby też możliwość zdawania egzaminu na BOJ.  🙂


Harmony Farm, pod Poznaniem 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 listopada 2015 14:32
kaszana Mogę więcej powiedzieć o Żarnowie na priv 🙂

Szukam obozu/miejsca treningowego na wakacje 2016. Chciałabym pojechać wraz ze swoim kucem w miejsce, gdzie zdobędziemy nowe doświadczenie, z ukierunkowaniem na skoki. Może być to obóz, albo miejsce gdzie będę mogła po prostu wziąć z kucem treningi. Oczekuję wykwalifikowanej kadry, zakwaterowania i obiadów na miejscu. Mile widziana hala, cross. Koniecznie padok/łąka dla kuca. Na obozie dwie godziny jazdy konnej dziennie. Woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie i mazowieckie.


Polecam stajnię Jasminum (mazowieckie), stajnia raczej kameralna a nie duży ośrodek sportowy, ale jest wykwalifikowana kadra (m. in. właścicielka z międzynarodowymi kwalifikacjami), minicross, przeszkody, tereny, łąki dla konia, organizują wakacje o profilu sportowym, 2 godziny jazdy dziennie, dosiadówki, zajęcia z ziemi, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu. W razie pytań to mogę coś opowiedzieć na pw 😉
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
02 grudnia 2015 21:13
Ja jako osoba dorosła mogę polecić Dziemiany ze względu na fantastycznego szkoleniowca jakim jest Pan Marcin. Dobry fachowiec dla skoczków! Rzemieślnik biegły w swym fachu. A na zimę na obóz na Rancho Gryżyna- na obozie nie byłam ale trzymam tam konisko i naprawdę można się wiele nauczyc!
Jedzie ktoś na ferie do Grodna-Dwór? Ja co prawda nie jadę na jako taki obóz, tylko zabieram młodą na treningi ujeżdżeniowe, ale będę 😉.
mitbah   arabskie szczęście
07 grudnia 2015 21:01
Jedzie ktoś do Lewady na ferie? Ja mam nadzieję że się nie zawiodę  🙂
mitbah, to zależy czego oczekujesz 😉
mitbah   arabskie szczęście
08 grudnia 2015 19:40
konik1974 - wysokiego poziomu nauczania 🙂 Obawiam się tylko głodówki bo jestem weganką, ale przezyje  😉
Poleci ktoś fajny obóz skokowy (wakacje) w miarę blisko Wrocławia. Gdzie mogła bym pojechać z własnym koniem oraz z koleżanką która nie ma konia 🙂
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
09 grudnia 2015 20:55
Ja niezmiennie polecam Annopol koło Rawicza. Jeżdżę tam od (masakra, jaka jestem stara) 14 lat 🙂 Można przyjechać z własnym koniem, mają też swoje fajne konie. Kiedyś w tym wątku, bądź wątku o Annopolu (był chyba osobno taki) szerzej go opisywałam. Jeśli ktoś nastawia się na skakanie 130 cm to może się rozczarować, ale komu zależy na solidnych podstawach ujeżdżeniowych i poprawieniu techniki skoku na nieco mniejszych przeszkodach to bardzo bardzo bardzo polecam 🙂 Mam nadzieję, że i w tym roku po raz kolejny uda mi się tam być 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się