produkty ANKY

Ja też się dziś skusiłem i olive brown jest mój  👀 na kasztanie chyba będzie szał. A prałyście już te brokatowe pady? Ciekawa jestem czy wytrzymają pranie. Szkoda, że frosted tak szybko poszedł🙁
Prałam juz frosted gold,  uprał się bezproblemowo. Czaprak i owije wyglądają jak nowe. Tylko to na razie pierwsze pranie, zobaczymy dalej...  🙄
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2015 19:05
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi zrobić przeróbkę Olive Brown na karego? :kwiatek: Tak piszecie i piszecie, i mnie kusi coraz mocniej 😵

http://re-volta.pl/galeria/foto/145408
Dirrty Rudy w Olive i zbliżenie na pad 🙂
Livia   ...z innego świata
14 listopada 2015 20:08
zima, no, no, ładnie jest 😜
zima taka stypa z niespodzianką 😀
Dobry brokat nie jest zły  😂
Kurde, przyszły do mnie właśnie owijki do Olive Brown. I prawdę mówiąc wyglądają jak kupa, więc chyba nie polecam... Kompletnie nie grają z padem...
Livia   ...z innego świata
20 listopada 2015 16:01
zima, w sumie tak się trochę spodziewałam - w końcu nie zrobią brokatowych owijek, a sam kolor bez blingu jest... no 😁
Ale ten kolor nawet i bez blingu jest kompletnie inny...  😵
Na pocieszenie przyszedł też czarny Snake Print z owijaskami i to będzie szał  😂
do mnie też dziś doszedł ten czarny, ale że kibluje w robocie, to zobaczę go na własne oczy dopiero jutro
I jeśli nie będzie lało, to wpakuję na konia i se cyknę fotę.
Gdzie sa jeszcze te Snake dostepne ? i czy są jakies foty czarnego snaka na karym koniu? Chciałabym frosted gold i snake print black ale do karego?
gdyby ktoś zdecydował się zamawiać ANKY FROSTED GOLD (uj) zza granicy, proszę o info  :kwiatek: a jakby ktoś wypatrzył gdzieś w Polsce to wogóle wdzięczna bym była
Livia   ...z innego świata
21 listopada 2015 08:04
tunrida, zima, czekam na fotki czarnego! 🙂

anil, wydaje mi się, że na karym może być fajny efekt tego Snake Printa. On nie jest jednolicie czarny bez "odbicia", bo to wyglądałoby okropnie - on jest taki lśniąco-gumowy i to się będzie fajnie odznaczało.
Dzisiejsze fotki czarny snake i olive brown. Tyle, że ni cholery słońca nie było. Ponuro, mokro i foty takie sobie.
Czarny wygląda z daleka bez słońca albo jak guma, albo jak matowa skóra. Na słońcu zaś świeci jak świecąca skóra. A z bliska widać wężowy wzór. Fajny.
A olive brown w ogóle ciężko mi ująć kolor. Aczkolwiek z obu jestem BARDZO zadowolona.







Dzięki dziewczyny, teraz to już na pewno muszę kupić tego snake'a. Nic litości nie macie  😉 😁
Livia   ...z innego świata
21 listopada 2015 16:44
tunrida, bardzo fajnie ten czarny u was wygląda! Zresztą oba kolory Passatowi świetnie pasują 💘
Na ootemanie są już nowości !!!! 😅
Przez chwilę zastanawiałam się czemu zamiast nowej kolekcji dodali tę z zeszłego roku...

2014:


2015:


Nie ma to jak odgrzewane kotlety  😉

Swoją drogą te zdjęcia z Ootemana są fatalne, kolory bardzo na nich tracą.
Ale to ma swoje plusy, bo jakoś wtedy nie kupiłam  🏇
Kiedy wychodzi zazwyczaj kolekcja?
Muszę się ogarnąć zanim mi Ebony wszystkie znikną!  😍
czy komukolwiek gdziekolwiek w PL rzuciła się w oczy jeszcze anky frosted gold w wersji DL? lub ma jakieś dojście za granicą?   :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
za granicą jeszcze bywają ale koszt wysylki przy zakupie jednego padu to kosmos

a może ewentualnie znalazł by się ktos kto podłączyłby się do mojego zamówienia i podzielił koszty wysyłki?
Livia   ...z innego świata
18 stycznia 2016 10:43
Faktycznie, wszystkie kolory jakbym już gdzieś kiedyś widziała 😂 Caribbean niemal jak Baltic, Spring jak Lime, Lobster jak Coral, Mediterranean ładny, trochę jak Cornflower 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
18 stycznia 2016 10:56
Koleżanka dała mi cynk, że widziała dwa frosted goldy DL w jednym z jeździeckich sklepów na południu Berlina.  😜 Lecę dziś na obchód zatem, bo chcę dla siebie. Jeśli ktoś jest chętny na ten mityczny drugi pad to proszę na PW.

Nowa kolekcja totalnie mnie nie rusza  🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 stycznia 2016 07:14
nie rusza was nowa kolekcja? https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.640930222711471&type=1
Ebony mnie uwiódł:
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2016 07:23
vissenna, i co, były te Frosted Goldy? 🙂

Rudzik, ja za brązami nie przepadam, to nie kolory dla nas - a reszta jest bardzo podobna do tego, co już było. Za to jak ktoś się nie załapał na Baltica, to teraz ma szansę na Caribbeana 😎
Jeszcze jedno Anky Cyclamen
Pomożecie z identyfikacją? Przyszła do mnie paczka z ciekawostkami z Holandii i jakimiś straszliwie starymi kolorami (między innymi lemon na przykład). Trafił się też jednak zupełnie nieznany mi fiolecik:



Na 100% nie jest to purple. Przypomina czekoladę Milkę, ale jest od niej bardziej stonowany. Ktoś, coś?

Poza tym sprzedam informację, niech będzie że poufnie 😉 Na owijkach Anky nie będzie już tych gumowych naszywek jak na czaprakach, tylko wyszywane logo, takie jak tutaj:

Mnie się to logo podoba, ale gumek mi szkoda, przyzwyczaiłam się do nich i na czaprakach zostają (chociaż gdyby je z czasem też zmienili i przestało logo wpadać na pikowanie, to bym się nie obraziła wcale) 😉
quanta Mi to wygląda na Rafblauw. Szkoda, że zmieniają na logo, jakoś się przyzwyczaiłam do starych.
Livia   ...z innego świata
26 stycznia 2016 09:05
quanta, mnie to mimo wszystko wygląda na Purple, tylko takiego mocno wypłowiałego. Miałam kiedyś takiego, który pod siodłem miał normalny kolor, a reszta była wypłowiała i przypominała kolorem ten twój. Druga opcja to Rafblauw, ale jednak one są bardziej niebieskie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się