Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

hmm... na Euro Stary wiecej pomyslow nie mam.  :/
Jeszcze jest konski swiat, pasi-konik.... ale juz sprawdzilam, ze w kratke nic nie maja.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 kwietnia 2009 15:19
chyba muszę zadzwonić po prostu do nich...bo w katalogu są piękne błękity 😜
Ktos, nawet wiem o jakich piszesz. Przepiekne sa. Juz chcialam je sciagac przez ktorys ze sklepow, ale natknelam sie na dostepne od reki przepiekne blekitno-szare Pikeury. W dodatku w promocji... 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 kwietnia 2009 19:21
Pokaż,pokaż.... 😅

chcę jakieś ładne teraz na wiosne-lato...
wrotki dostał właśnie śliczne granatowe pikeury z pełnym lejem,ale ja chcę jakieś jasne...ew. nadal jestem chora na jeansowe i zdecydować się nie mogę  👀 😁
Zdjecie mam chyba tylko na moim "zadku". Poczekaj, zaraz poszukam.

edit...
Taka fotke znalazlam.



Znalazlam tez w sklepie:
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
25 kwietnia 2009 18:05
Klami, w jakim sklepie dostane te pikeury? Są szałowe 😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2009 18:10
Klami, świetnie wyglądają na twoim "zadku".
A za mną chodzi i chodzi po głowie zakup nowych...

edit: literówka
Niewidzialna, ja kupowalam w Equishopie w promocji. Nie wiem czy jeszcze sa.
Na pewno ma je okser.

Ada, a dziekuje.
Za mna teraz chodzi zakup jeansowych. 😉
Da się jakoś wyprać/odżwieżyć kask?  model jabu volta plus.
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 kwietnia 2009 17:45
Mgła, ja do kasku używam tego --> http://www.gnl.pl/spray-czyszczenia-choplin-helm-fresh-p-2032.html
Sprawdza się ! Jest bardz wydajny, nie powoduje podrażnień.
Ktoś, Eurostary są jeszcze w Firehorse.

A z jeansowych to ostatnio te wpadły mi w oko:
http://www.okser.pl/sklep/05123-mountain-horse-bryczesy-jeanie-p-3165.html
[quote author=Ktoś link=topic=120.msg237612#msg237612 date=1240579530]
gdzie kupię bryczesy euro-star w kratkę?kiedyś były w appalosa,ale teraz ich nie ma  🙁
[/quote]

Może Miszewo sprowadzi, handlują Eurostarem.


EDIT: poszukuję jakiegoś ładnego, niedrogiego plastronu. Macie coś na oku?
jakie fraki polecacie?
Macałam dziś HKM i moje szmaty do podłogi lepiej wyglądają. Za to Pikeur  💘 😍 ale cena mnie powala. Wywalić tyle kasy, żeby sobie regionalne l jeździć to jakaś pomyłka.  🤔wirek:
Ta marynarka wygląda ciekawie i cena miła, poza tym lubię tą firmę
http://www.okser.pl/sklep/98802-equi-theme-marynarka-turniejowa-damska-p-2949.html
_kate ja mam horkę, kupiłam 3 lata temu od kumpeli używkę. Jest nieśmiertelny, po praniu lub czyszczeniu jak nówka, trzyma fason. Nie mam cienia pretekstu, żeby szukać nowego 😉
horka ma taką samą cenę jak ten Pikeur, więc to wychodzi mi na to samo.
Na allegro nic nie ma ciekawego. Używek ni widu, ni słychu. Tylko mi to humor dziś zepsuło.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
03 maja 2009 09:53
Ja polecam Piekury, są piękne. Mój wygląda tak, niestety ciut za duży, bo kupowałam go dzień przed zawodami. W Palomino jakby kogoś interesowało:-))


Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
03 maja 2009 10:04
Też polecam Pikeura - to naprawdę dobra inwestycja! Świetnie skrojone, materiał się w ogóle nie mnie, więc nigdy nie wyglądają jak psu z gardła wyciągnięte, piorą się świetnie, no i najważniejsze - nie łapią brudu, a jak już się przybrudzą to wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i są jak nowe.


[quote author=_kate link=topic=120.msg243573#msg243573 date=1241286683]
horka ma taką samą cenę jak ten Pikeur, więc to wychodzi mi na to samo.
Na allegro nic nie ma ciekawego. Używek ni widu, ni słychu. Tylko mi to humor dziś zepsuło.
[/quote]

O kurka, nie sądziłam, że się tak cenią, szok!
Witam wszystkich!
Jeżeli chodzi o czapraki to polecam wyłącznie Anky,Mattes oraz Eskadron bo te firmy nigdy mnie nie zawiodły.
Bryczesy zdecydowanie Fair Play.
Kantar - to jesli ma być wygodny dla konia i ladny to skórzany kieffer .
Ogłowie-Kieffer i Euroriding polecam super skora.
Siodło polecam firmy Prestige bo naprawde wygodne .
dla mnie 600zł za frak to kapkę przesada, choć nowa kolekcja już wchodzi i tam są dopiero ceny!

aż mam wrażenie, że jak kupię ten za 600zł to okazję upoluję  😉 ale waham się jeszcze, bo kupić sobie go żeby regionalki jeździć, to przerost formy nad treścią.
Naprawdę nie ma nic tańszego? może iść do krawcowej?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 maja 2009 07:16
-kate, rzuc okiem na Allegro. Ja nie jeżdżę wogóle na zawody ale czesto spotykam "nówki funkiel nie śmigane" fraki Pikeura po nieziemsko niskich cenach. Pytanie tylko czy rozmiar odpowiada, bo zazwyczaj to 36. Swego czasu trafiałam dość często na takie towary. Jak znów w gały się wbije jakis fraczek  to Ci podlinkuję.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 maja 2009 08:58
Jeśli zamierzasz regularnie startować, choćby na regionalkach to moim zdaniem warto zainwestować w Pikeura bo za tą ceną idzie naprawdę świetna jakość i praktyczność.
nie wiem, czy zamierzam regularnie startować, dlatego się waham.  🙂
Macałam dziś Horkę i choć twardsza od Pikeura, to wygląda na porządną.

Dragonnia to polecam się pamięci, bo ja właśnie 36 noszę  🙂 a jeśli chodzi o Horkę, to nawet w juniorskim lepiej wyglądam  👀
a co myślicie o tym rajtroku?

http://www.allegro.pl/item619704950_damski_rajtrok_frak_marynarka_jezdziecka_horze.html

ma ktoś? opłaca się? jak jakościowo?


_kate W Decathlonie możesz tanio kupić frak.

Ja już pare lat startuje w fraku DEZTIM i jakość według mnie dobra..dałam ok. 300zł  😵

PS. Jeżeli chodzi o fraki PIKEUR mam wrażenie że rozmiarówka jest zaniżona..
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 maja 2009 19:10
_kate, co prawda mówiłaś że nie chcesz wydać b.dużo jednak na allegro są fraki młodzieżowe Pikeur'a po 450zł.
-->http://www.allegro.pl/item629461868_cavallo_szczecin_koszalin_frak_mlodziezowy_pikeur.html

Mówiłaś że nosisz rozmiar 36 więc 164 pewnie też by na ciebie było dobre a może tak jak pisałaś nawet lepsze.
Miałam ten frak 164cm. Na dziewczynkę 152 cm był mały..
Dramka
może jest i zaniżona. Nie wiem, bo mało rzeczy mierzyłam i nie mam porównania. Ale Pikeura sprawdzałam i 36 jest dla mnie w sam raz. Natomiast w Horce, to 164 było lepsze.

Ada
dziękuję bardzo.  :kwiatek: przejadę się do sklepu i sprawdzę rozmiar, aby się upewnić, czy bym się zmieściła.
To jak masz taką możliwość to najlepiej. Ja tak robie  😉 Mierze w sklepie a póżniej kupuje na allegro taniej
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 maja 2009 20:17
Widziałyście gdzieś jakiś ładny plastron? 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się