Perfekcyjny makijaż

robakt - a jaki podkład potrzebujesz?😉
robakt   Liczy się jutro.
12 listopada 2015 17:25
whitemoon071 na pewno nic rozświetlającego, teoretycznie fajnie by było gdyby był matujący, ale i tak zwykle w ciągu dnia muszę się przypudrować.
hmmm.. Ja zawsze polecam Revlona Colorstay, ale chyba wyjdzie około 30 zł na przecenie rossmannowskiej. A jak nie CS to Affiniton też jest godny polecenia 😉 Przynajmniej u mnie się sprawdza 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 listopada 2015 06:41
Halo halo, upolowałyście wczoraj coś ciekawego z pudrów itp?  😉

Ja niestety z braku czasu nie poszłam do mojego Rossmanna tylko do takiego w galerii handlowej - był taki tłum, że chwyciłam tylko Colorstay i puder miss sporty (polecam, jest bardzo tani a u mnie naprawdę się sprawdza 😉 ) i czym prędzej opuściłam Rossmanna  😁 Jutro wybiorę się do tego mojego po pierdoły typu korektor, róż itp  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
14 listopada 2015 06:58
O masz, ja myślałam, że to dziś się ta promocja zaczyna i myślałam, że te wszystkie laski kłębiące się przy szafach na ostatnią chwilę kupują coś do oczu 😉 No nic, może jutro/w poniedziałek będzie jeszcze dostępny mój ulubiony róż z Bourjois 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 listopada 2015 07:34
Faktycznie podano dzisiejszą datę jako początek promocji, ale działała już wczoraj  😉
Ją tylko 2 transparentne z wibo, za dużo ludzi było...
robakt   Liczy się jutro.
14 listopada 2015 09:47
Ja też myślałam, że od dzisiaj!
Byłam rano, kupiłam podkład z Lirene, puder sypki Manhattan, korektory z Lovely w pędzelku - jeden zielony i rozświetlający pod oczy. Moich ukochany pudrów z Wibo nie było, ale ten z Manhattanu ma aż 20g, więc się bardziej opłaca.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2015 10:25
robakt, ja ten Manhattan mam obrzydliwie długo. on się nie kończy!
robakt   Liczy się jutro.
14 listopada 2015 10:30
madmaddie cuuuudoooownieeeee  💃
robakt, co za podkład z lirene? Podejdę dziś do rossa po pracy, mam nadzieję, ze jeszcze coś będzie na półkach. Potrzebuję czegoś po czym nie będę świecić, krycie nie musi być jakieś potężne, ale ostatnio jechałam na bb z avonu i postanowiłam dorosnąć i wreszcie kupić podkład. Rozważałam color staya, bo kiedyś używałam, ale krótko i nie wiem czy nie był "za ciężki". Ech, idę poszukać jakiś recenzji.
robakt   Liczy się jutro.
14 listopada 2015 12:13
honey wzięłam po pozytywnej opinii przyjaciółki Lirene City Matt, jutro dopiero się nim pomaluję chyba, więc nie mogę nic jeszcze powiedzieć.
Ja go używam. Jest ok, mi pasuje. Chociaż chyba jednak potrzebowałabym mocniejszego krycia do wyrównania kolorytu. 🙂 W każdym razie bardzo na plus, bo nie jest ciężki i nie robi maski.
Jeśli program Back to Mac jeszcze działa i obejmuje też pudry to mam pudełko po pudrze prasowanym. Jesli któraś z Was zbiera na wymianę na nowy produkt to chętnie wyślę 🙂
robakt, ma niezłe recenzje i chyba wpisuje się w moje wymagania, wieczorem pomacam o ile będzie i trafię na jasne tony 😉

edit: A co poleciłybyście (w ramach rossmannowej promocji) jesli chodzi o korektory pod oczy? Coś co nie wysuszy mi skóry na wiór, całą strefę t mam świecącą jak diabli, a pod oczami pustynia  🤣
edit 2: rozważam Rimmela Match Perfection 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 listopada 2015 13:32
honey Bell ma fajne korektory 🙂 A co do podkładów to bez sensu żebyś kupowała Colorstay jeśli masz na tyle fajną cerę że teraz nic nie używasz, ten podkład to szpachla 😉 Affiniton jest lekki, ale ja się po nim świecę.
Ja na ostatniej promo kupiłam korektor loreal true match, bardzo fajny 😀 oczywiście już rano nie było żadnego healthy mixa 51 🙁 spróbuje we wtorek po dostawie
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 listopada 2015 19:01
Ja upolowałam to co chciałam, Healthy Mix w moim kolorze, True Match (jestem go bardzo ciekawa) i nie mogłam się oprzeć rozświetlaczowi z Lovely 😁
Miałam chęć przetestować jeszcze słynny róż z Bourjois, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło.
smarcik, ladnej cery moze nie mam, ale duzej tragedii nie ma. Kupilam to roboczo affinitone, lirene nie bylo, ale tez wezme jak gdzies trafie 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2015 15:05
zainwestowałam w beauty blendera i jest super ! wart swojej ceny, chociaż to moja pierwsza gąbeczka, więc nie mam porównania za bardzo  😉
Co do rossmanowej promocji to co polecacie pod oczy ? Przydałby mi się jakiś korektor bo w sumie wszystko inne na razie mam i chociaż zakupoholizm się włącza to nie wiem co miałabym kupić  😜 Do tej pory miałam korektor sephorowy.
A czego od tego korektora oczekujesz? Zakrycia cieni, rozświetlenia?...
Z rossmanowskich miałam Healthy Mixa i Max Factora. Wolę Max Factora - trochę lepiej kryje, bardziej mi się podoba jego konsystencja... No i burżuj miał tę wadę, że jak używam podkładu w odcieniu 51, to korektor powinien być o ton jaśniejszy - a też musiałam mieć 51, bo jaśniejszych nie ma... A mam wrażenie, że korektor wypada właśnie ciut ciemniejszy.
Poza tym miałam jakiś zielony chyba z Lovely. Miałam kiedyś okazję użyć jakiegoś zielonego chyba z Daxa, super mi zakrył cienie pod oczami i chciałam mieć jakiś zielony w kosmetyczce, a ten z Lovely był chyba jedyny drogeryjny w płynie, jaki mi się udało znaleźć. Nie polubiliśmy się. 😉 Ale już nie pamiętam, dlaczego. Coś mi się kojarzy, że ciężko było go zakryć podkładem...
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2015 15:33
dobrze by było jakby robił jedno i drugie  😀 Cere tez mam dość jasną, używam double wear'a 1w2.
efeemeryda, mi w miarę odpowiadał Affinitone. Krycie średnie, ale można budować. Zastygający, ale nie wysuszający. Używałam go pod oczy i jako bazę pod cienie.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2015 16:01
to taka firma ? czy juz nazwa produktu ? bo nie kojarzę  😡
u mnie affitone tez sie swieci i znika z twarzy niestety🙁

przez 27 lat życia szminki uzyłam RAZ 😁 zaszalalam ostatnio w Rossmanie i kupilam jeden REV na probe. tak mi spodobalo, ze dokupilam jeszcze jeden kolor REV i jednego Tinta Bell 💃 Po Tincie nie mam uczucia przesuszonych ust, to duza zaleta 🙂
Dziewczyny, a jaki bronzer w chłodnym odcieniu? Taki drogeryjny 😉
A ja po affinitone się nie świecę w porównaniu do wcześniejszych kremów bb, jestem zadowolona. Dokupiłam też trochę ciemniejszy lirene i je mieszam ze sobą. Mam bardzo jasną cerę w stosunku do koloru skóry na szyi, nie mówiąc o dekolcie i rękach i lepiej wygladam jak lekko się przyciemnię (z umiarem oczywiście).
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2015 18:42
Widzę, ze ten affinitone to podkład. A jakis korektor pod oczy? Czy jest szansa kupic cos w rossmanie jakościowo zbliżonego do sephory ? Moze jakis loreal ?  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2015 19:17
Affinitone to jest linia kosmetyków  😉 Bell ma fajny korektor rozświetlający.
Scottie   Cicha obserwatorka
16 listopada 2015 19:25
Pojechałam dziś z samego rana do Rossmanna- jeśli chodzi o promocje do twarzy, to już nic nie ma na półkach :/ chciałam kupić róż z Bourjois, ale nie było nawet sztuki... Dokładają u Was towar w czasie trwania promocji? Ja nawet nie miałam dziś kogo w sklepie o to zapytać :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się