Operacje plastyczne

aszhar a może naciągnięcie skóry? jak kobiety naciągają sobie skórę żeby zmarszczki usunąć itp. to po prostu naciągnąć tak żeby w tym miejscu poszła Ci ta brew druga do góry żeby się wyrównały?bo raczej wątpie że da się tak zrobić żeby ta wyżej opadła..nie pamiętam niestety jak dokładnie ten zabieg się nazywa 🤔
lifting?
Dziękuję Wam za podpowiedzi.
Wczesniej mnie to jakos nie raziło. Niestety z upływem czasu oko i brew ta " zdrowa " bardziej opada.
A ta wyższa właśnie jest tak podciągniętą jak po dobrym liftingu.
Wydaje mi się ze z upływem czasu asymetria robi się coraz wieksza.

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
22 lutego 2015 10:55
aszhar, tez mam asymetrie, ale powiek (ubytek kawalka po wypadku) i niestety z roku na rok bardziej widac, bo ta 'nie liftingowana' sie opuszcza wlasnie. Mysle, ze w Twoim przypadku moznaby sie pokusic o podciagniecie prawej strony, moze nicia wlasnie, wtedy powinno to byc wlasciwie niezauwazalne.

Dziewczyny ja z innym pytaniem- czy robil ktos cos ze zdeformowanym brzuchem po ciazy lub gwaltownym schudnieciu? Mam ogolny nadmiar skory wokol talii, a sam brzuch wyglada jak balonik z ktorego zeszlo powietrze- luzna, pomarszona skora, pepek 'wisi'. No paskudnie.
No to jakoś tą drugą trzeba podnieść, myślę, że dałoby się to zdziałać makijażem permanentnym i regulacją brwi zrobioną przez dobrą kosmetyczkę, tylko trzeba znaleźć dobrego specjalistę. W Wawie to chyba Ash robiła, o ile dobrze pamiętam. Lifting to chyba bardziej inwazyjny zabieg.
Moja mama właśnie miała lekką asymetrię jeśli chodzi o brwi, w jednym miejscu jej też nie rosły i teraz ma to fajnie zatuszowane.

A co to są te nici na wyrównanie brwi?
aszhar patrząc na zdjęcia to ja bym poszła na założenie nici na tą jedną brew. Wydaje mi się że to by rozwiązało problem skutecznie. Wszczepienie nici to 1 wizyta, do tego koszt znośny pewnie zmieścisz się do 1 tyś zł i najważniejsza kwestia mało to "mało" ingerujący zabieg. Jesteś jeszcze za młoda na wszelkie liftingi i inne kwestie operacyjne, a nici są dość proste w aplikacji.
Moja rada to pójdź do dobrego gabinetu który to wykonuje i to po prostu skonsultuj.

szepcik wbij sobie w google hasło nici liftingujące
ashar- ładna laska z Ciebie. Ja bym nie zwróciła uwagi, ze masz niesymetryczna brew. Buzia bardzo ładna i to sie w oczy nie rzuca.
Żebyś nie pogorszyła. Zawsze mozesz lekką grzywkę miec i trochę zamaskować.
Moge smialo polecic nici. Mialam opadający kacik ust i u mnie po założeniu nici jest idealnie.
moze nie stricte w temacie, ale po jakim czasie mozna laserowo usunac blizne? pod koniec pazdziernika mialam usuwane spore znamie i blizna jest widoczna dosc, chcialabym ja laserowo usunac. zapisalam sie na konsultacje, ale zastanawiam sie, czy nie jest to na razie za wczesnie 🙁
Nie operacja, ale jednak z dziedziny medycyny estetycznej.
Czy któraś z Was zamykała naczynka (pajączki) na nogach? Jak to jest w praktyce z tym co piszą na stronach - z opuchlizną, z tym, że najpierw stają się bardziej widoczne, a znikają dopiero po ok. miesiącu, z opalaniem i wysiłkiem fizycznym?
Zastanawiam się mocno nad tematem. Dużo do robienia nie mam, ale może lepiej teraz niż jak to zacznie być rzeczywista sieć czerwonych kresek. Czy jest sens teraz robić czy poczekać do jesieni? Teraz już wstyd nogi pokazywać w moim odczuciu, ale jeśli miałoby być najpierw bardziej widoczne to tym bardziej przez wakacje ani sukienek, ani plaży...
wczoraj robiłam twarz,
wyglądam jak Nosferatu w połączeniu z dr. Jeckyll
masakra
zdarta skóra, cieknące osocze... a jutro mam spotkania służbowe
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 listopada 2015 09:52
Dodo oooo, co robiłaś? 👀 Jeśli można wiedzieć :kwiatek:
Dodo oooo, co robiłaś? 👀 Jeśli można wiedzieć :kwiatek:


usuwałam wszystkie znamiona - ale chirurgicznie - wycięcie + założenie szwów (nie wierzę w lasery)
+ jak byłam już znieczulona lekarz stwierdził, że może mi wygładzić twarz - i pojechał jakąś szlifierką i zdarł skórę  😵 😵
nie mam po prostu na policzkach pod oczami skóry - mam otwarte rany
ciekawe jaki będzie efekt tego zdarcia za jakiś czas. Daj znać. 🙂
Ja się umówiłam na za miesiąc na kwas hialuronowy w zmarszczki twarzy. I też jestem ciekawa jak wyjdzie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 listopada 2015 11:01
O rany 😲 Ale uprzedzał Cię, że tak będzie? Czy twierdził, że będzie ok?
Czemu nie wierzysz w lasery? Nie dają tak dobrego efektu?
ciekawe jaki będzie efekt tego zdarcia za jakiś czas. Daj znać. 🙂
Ja się umówiłam na za miesiąc na kwas hialuronowy w zmarszczki twarzy. I też jestem ciekawa jak wyjdzie.


Ale wypełnienie ? Czy nici hilarunowe? Js miałam nici i jestem mega zadowolona. Ale ból jak ch.uj. Niewyobrazalny.
W laser je wierze bo zostają blizny. Ja mam dużo szwów na twarzy i tego nie widać. Kompletnie. Na policzku mam 12 szwów (miałam) i nie ma śladu.
wypełnienie kwasem hialuronowym
Na razie chcę wypełnić mimiczne na czole i te co idą od nosa do kącików ust. Chcę je tylko spłycić i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Jeśli ok, to zrobię i kurze łapki przy oczach i może jakieś co się pojawiają na policzkach.
Taki mam plan, a co będzie to zobaczymy.
Myślę, że jak na razie wypełnię trochę te mimiczne na czole i przy nosie, to chyba sobie nie zaszkodzę.
ja byłam i jestem bardzo zadowolona - ale zależy kto robi by nie wyglądało "przekombinowanie"
W moim mieście dużego wyboru to ja nie mam. I tak cud, że ktoś robi. Ale słuchy chodzą, że właśnie dobrze robi. I ponoć babki, które normalnie jeździły do Warszawy odpuściły sobie te wycieczki i robią u nas. Opinie są naprawdę pozytywne. Co do botoksu, to podobno lepiej nie, ale co do kwasu hialuronowego, to jak najbardziej tak.
Trochę się cykam, ale zaczynają mnie te moje zmarchy coraz bardziej wkurzać, więc się zdecydowałam.
efeemeryda   no fate but what we make.
17 listopada 2015 16:17
może to nie operacja, ale szukam jakiegoś godnego zaufania miejsca we Wrocławiu gdzie mogłabym usunąć dwa znamiona, w tym jedno z twarzy (taki pieprzyk), więc zależy mi żeby było dobrze. Na NFZ to chyba nie mam co liczyć, więc może być prywatnie byle dobrze było  😉 Chyba, że ktoś zna jakieś miejsce na NFZ to już w ogóle cud 😀
Wolałabym raczej laserem  😉
efeemeryda to nie jest reguła 😉 ja prywatnie wycinałam pieprzyk na łopatce i mam taka bliznę, że z dwojga zlego chyba tamten pieprzyk był lepszy a potem wycinalam dwa pieprzyki na twarzy na NFZ i nie mam po nich ani śladu 😉 musisz tylko iść do dermatologa na NFZ żeby wystawił Ci skierowanie no i potem znaleźć kogoś dobrego
efeemeryda   no fate but what we make.
17 listopada 2015 18:38
a do samego dermatologa nie potrzebuje skierowania?  😉 mogę sobie iść tak gdziekolwiek ?
Właśnie z tym znaleźć kogoś dobrego jest problem 😀
teraz do dermatologa skierowanie musi wystawić rodzinny  😵 dodatkowe zawracanie głowy 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
17 listopada 2015 20:56
ekstra... zwłaszcza że rodzinnego mam 200km stąd...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2015 09:12
efeemeryda, ja usuwałam bez skierowań u onkologa dr Matkowskiego w przychodni na ul. Bończyka (Różanka) z badaniem histopatologicznym.

edit:
Bez żadnych skierowań, na kasę chorych 😉
A może ma ktoś godnego polecenia dermatologa w Warszawie/okolicach, który sprawnie usunie małą zmianę na skórze?
efeemeryda   no fate but what we make.
18 listopada 2015 12:40
JARA
dziękuje  :kwiatek:
czyli mogę tam tak po prostu zadzwonić i umówić się na wizytę ?  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2015 12:41
efeemeryda, dzwoń i pytaj, nie wiem czy tam nadal przyjmuje 😉
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
18 listopada 2015 13:46
Ja miałam wycinane znamiona na nfz przez "zwykłego" chirurga. Wycinek jest standardowo wysyłany do badania histopatologicznego.
jakbym miała znamię gdzieś indziej niż twarz - też był poszła na nfz do onkologii, a wycięcie 15 znamion na twarzy - to wg. mnie zbyt duże ryzyko - wolę chirurgię plastyczną
na policzku mam 12 szwów - sprzed kilku lat z wycięcia i nie widać nic! żadnej blizny, ani ani - też robił ten sam facet
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się