co na prezent?

może taką ramkę z gliną, na której można odbić nóżkę lub rączkę malucha, są zestawy dzielone dla każdego członka rodzinny lub nakładające się na siebie oraz dla różnego wieku - bardzo fajna pamiątka 🙂
Frans Dziękuję, że odpisałaś. Też w pierwszej chwili o tym pomyślałam bo sama chciałam Staśkowi nogę i stopę odbić, ale jakoś tak zeszło, że i zdjęć mamy mało i pamiątek nie ma zbyt wielu. Ostatecznie kupiłam dziennik dla dziecka - książkę do zapisywania ważnych dat, wydarzeń w życiu dziecka do pierwszego roku. Ale siedzę nadal na necie i szukam. Może ta glina... hmmm.
Chcialem podpytac o opinie na temat prezentu dla mojego siostrzenca. Chlopak ma 14 lat i nie wiem za bardzo co mu kupic. Lubi jezdzic na obozy i takiego typu eventy. Myslalem nad zakupem jakiegos gadzetu np. procy czy moze wiatrowki stad http://www.bron.pl/luki-proce-dmuchawki tylko zastanawiam sie czy nie zrobi sobie tym krzywdy. Jak uwazacie?
a może jakiś kompas (z historią lub jakiś nowoczesny zależy od finansów) lub jakiś wypasiony survivalowy scyzoryk szwajcarski  😉
mariola08

Ja bym jednak postawił na jakiś porządny scyzoryk Victorinoxa, może nawet jakieś narzędzie typu multitool, np. firmy Gerber.
Jak chłopak lubi takie klimaty to doceni a prezent będzie miał na długie lata.

A łuki i proce po pierwsze są mało praktyczne (łuki szczególnie) bo w większości miejsc (pomijam jakieś chaty za wsią) nie ma gdzie ćwiczyć (to akurat piszę z doświadczenia) pozostają w zasadzie jedynie parki miejskie ale w tym wieku to raczej tylko pod opieką dorosłego.
Podobnie jest z treningiem rzucania nożem czy toporkiem.

No i zawsze jest ryzyko, że nawet jeśli chłopak jest rozgarnięty umysłowo i zdaje sobie sprawę z zagrożenia, to da się ubłagać jakiemuś kumplowi na "daj spróbuje" i nieszczęście gotowe.
A i taką procą można sobie dużą krzywdę zrobić. Wiem bo kumplowi z uda chirurg wyciągał kulkę od łożyska (razem z kawałkiem spodni) wystrzelona właśnie z takiej procy.
Szukam żyrafowatego prezentu. Kubek, pluszak odpada. Jakieś pomysły?  😉
Dla kogo?
Szukam żyrafowatego prezentu. Kubek, pluszak odpada. Jakieś pomysły?  😉


Pościel w żyrafy, piżama w żyrafy, żyrafa stojąca - rzeźba, obraz - grafika z zyrafami,
Sweter z żyrafą, bielizna w zyrafowy wzór, skarpetki żyrafy,
Koc zyrafowy
Wszystko w necie do kupienia
Kocyk żyrafa jest w jysku 😉
pendrive - żyrafa? 😉
Błagam, pomóżcie..  🙇
Co kupic pod choinkę 16-letniej dziewczynie, która ma wszystko i nie ma żadnych zainteresowań?
Obudowę na tel. :P
Błagam, pomóżcie..  🙇
Co kupic pod choinkę 16-letniej dziewczynie, która ma wszystko i nie ma żadnych zainteresowań?


młotek
bon do sklepu z ubraniami
O obudowie myślałam ale nosi tylko przezroczystą.
Bon do sklepu odpada. To tak jakby dała kasę.. Bez sensu. Poza tym na jej sklepy mnie nie stać.
Może jakąś książkę, jeśli czyta? Perfumy, biżuterie?
Książka, perfumy raczej odpadają.
Myślałam o biżuterii ale przeszłam sie po dwóch Apartach i Yes i do 100zl nic szczególnego mi sie nie podobało. Udało mi sie tylko wybrać przy okazji śliczny łańcuszek z zawieszką dla mamy. 🙂
To może jakieś ramki do pokoju? Świeczki zapachowe? Słuchawki do telefonu? Jestem w podobnym wieku, ale nic więcej dla osoby bez zainteresowań do głowy mi nie przychodzi 😀
Dodofon, Libeerte, calore - dziękuję  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2015 17:01
Książka, perfumy raczej odpadają.
Myślałam o biżuterii ale przeszłam sie po dwóch Apartach i Yes i do 100zl nic szczególnego mi sie nie podobało. Udało mi sie tylko wybrać przy okazji śliczny łańcuszek z zawieszką dla mamy. 🙂


Pierścionki YES Rings są fajne i niedrogie, możesz kupić 1 i powiedzieć jej, że je się kolekcjonuje, to będziesz miała załatwione prezenty na następne okazje  😁

Może biżuteria ze zwierzakami? Animal Kingdom?
Właśnie zwróciłam w YES uwagę na te pierścionki ale z rozmiarem trochę niebezpiecznie...  🙄
Myślałam też o jakiejś fajnej palecie z cieniami do oczu. Wiecie gdzie można kupić stacjonarnie? Byłam w Douglasie i pani mi pokazała tylko dwie. Jedną za niecałe 200zł a drugą za 400zł..  😵

edit. Golden Rose! Zupełnie o nim zapomniałam. Jutro pójdę i zobaczę czy mają. Trzy palety z dwunastoma kolorami.  😀
Sonkowa, , obczaj palety Sleeka. Cena ok. 30 zl a lepsze niz niektore z wyzszej polki. No i na korzysc przemawia wielka paleta kolorow.
Sonkowa, jeśli biżuteria, to ostatnio kupiłam ładna bransoletkę w stoisku Beryl, z 40zł. Nie wydaje mi sie być tandetna 🙂
Juz kupiłam tą paletę z Golden Rose. 😉
Potrzebuję pomocy odnośnie prezentu dla rodziców.
Moi rodzice, oboje około 60 lat, wizualnie młodzi dziadkowie ale bardzo zmęczeni życiem. Chcę ich wysłać na jakiś relaksacyjny weekend ALE odpadają wszelkie hotele ze spa bo mama ma łuszczycę. Nie są wysportowani ale lubią spacery, zwiedzanie itp. Ogólnie zależałoby mi na tym, żeby sobie odpoczęli, zobaczyli coś ciekawego a nie tylko siedzieli w hotelowym pokoju i zjedli dobrą kolację wieczorem (wiem, że nie tego im trzeba). Jeśli chodzi o cenę to też żeby nie była jakaś kosmiczna (ok 500zł?).
A Czechy wchodzą w grę? Może Jańskie Łaźnie?
Też nie chciałabym ich wysyłać na "drugi koniec świata" (mieszkamy w Warszawie) skoro to ma być wypad weekendowy. I oni niestety nie są z tych chodzących po górach, na nartach też nie jeżdżą. Myśląc już o majówce myślałam o Pradze (bo i dojazdy niezłe i miasto super) ale to dość odległy termin. Teraz chciałabym im strzelić taki ożywczy szot bo widzę, że potrzebują.
Chess Ja bym wybrała agroturystykę, coś spokojnego dla relaksu.  Poszukaj coś koło Warszawy, jakieś piękne tereny, wieś, jeziora, swojskie jedzenie itd.


Mnie agroturystyka kojarzy się tylko z jazdą konną... 🤣
Ale tak, coś takiego byłoby okej. Znacie jakieś miejsca godne polecenia?
Takie, żeby było warto pojechać zimą.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2015 05:42
Teraz jest trochę kiepski okres przez pogodę, jeżeli śnieg nie spadnie to raczej wszędzie poza górami będzie buro i ponuro  🙁 Może Białowieża? Mają fajne ośrodki i hotele, ładne ścieżki przyrodnicze, "zoo" itp i jest zaledwie 200km od Warszawy  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się