Bryczesy

Nowy model pikeurow rowniez mam 34 😉 Najbezpieczniej będzie po prostu zmierzyć, ewentualnie popatrzeć na tabelę rozmiarowek, aczkolwiek tym aż tak bym się nie sugerowała ze względu na niedokładność i sam fakt, że niektóre bryczesy mogą być po prostu inaczej uszyte. Zawsze można też zamówić dwa rozmiary na raz z jakiegoś sklepu internetowego, przymierzyć i odesłać te złe  🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 listopada 2015 17:38
Może ktoś z Was używał tych bryczesów:
1. http://xurl.pl/nwcV
2. http://xurl.pl/nwcW
3. http://xurl.pl/nwcX
4. http://xurl.pl/nwcY

Jak z jakością? Są ciepłe? Które polecacie? Interesuję mnie zwłaszcza bryczesy z pierwszego i czwartego linku.
Zna ktoś bryczesy (chyba) Angielskiej marki MONTAR?? ICH cena wygląda podobnie jak Piker, Euro Star itd... ale ja nie znaju tych bryczesów, ktoś się wypowie?
Montar są dużo tańsze niż Pikeur czy EuroStar i jakością też im nie dorównują
Naprawde bryczesy za ponad 100 funtów są dużo tańsze od Pikeurów?? I co w nich jest takiego 'passe' ??
np. http://www.equiport.co.uk/products/riding-wear/horse-riding-breeches/grey-yati-breeches-with-silicone-knee-2017061-mon52/

Modele Montar bez silikonowego leja zaczynają się od 37 Euro, średnia cena 80, najdroższe 140. To mniej więcej połowa cen, jakie trzeba dać za Pikeura.
Jeśli chodzi o jakość to różnią się od prestiżowych marek składem materiału - np. dodatkiem taniej wiskozy, szyciem, żywotnością leja itp. itd.
To raczej taki FairPlay niż EuroStar...
O kurcze.. no to wtopa bo zamówiłam sobie... przecenione z 98f na 30. Zobaczymy w takim razie jak przyjdą
Kozdana ja mam montary z silikonem na zawody i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie akurat sa niewiele gorsze od euro starów ale od Animo czy equiline juz na pewno. Za taka cenę to pewnie będziesz zadowolona:-)
No więc tak - zamówiłam, w końcu doszły i pierwsze wrażenie super, nie to co HKM czy inne tego typu.. materiał jakby troszke.. softsheal?? No i przedewszystkim elastyczne nogawki - koniec z drapiącymi rzepami! Super się ukladają i dopasowują do ciała, jedynym minusem jest to że są dość niskie - a może dlatego że przyzwyczajona jestem do bryczesów zapinanych w talii. ZObaczymy jak się będą "jeździć"  🏇
kozdanda, Wrzucisz może jakies real-foto? 😀
Ktoś się może orientuje czy bryczesy Cavallo model Chirac są w wersji damskiej ? Bo w sklepach widzę tylko męskie i dziecięce 🙂
Proszę 😀
Dostałam też woreczek zapasowych cyrkonii 🙂
edit: mam nadzieje że nie urażę nikogo moim 'zgrabnym' tyłkiem 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcia.
co myślicie o HKMowych bryczesach z serii Cavallino Marino? Gdzieś trafiłam na informację że wypadają w rzeczywistości mniejsze niż rozmiar by sugerował - to reguła u nich czy raczej jednorazowy przypadek i są standardowe jak w hkm ( mam z Lauria Garrelli 36 i pasują )
ma ktoś może te modele:
-Bryczesy Cavallino Marino "Verona Elements"
-Bryczesy Cavallino Marino "Atlantis Flowerprint"
jakby ktoś miał realne zdjęcia tudzież wymiary w rozmiarach 36 lub 38 - byłabym dozgonnie wdzięczna 😉
Ja mam bryczki z tej serii, ale softshelle. Musiałam odsyłać i wymieniać na większy rozmiar, wypadały sporo za ciasne. Drugie softshelle też mam HKM - w tym samym rozmiarze, który noszę zawsze. Więc by się zgadzało, że CM wypadają mniejsze. Ale nie mam porównania między modelami całorocznymi.
Widział ktoś może bryczesy pikeur candela jeansowe dostępne w jakimś internetowym sklepie? Arcus ma na swojej stronie, ale niestety napisali mi, że są niedostępne.
ZygZakowa, ja mam Verona Elements i niestety wypadają sporo mniejsze.
Dzięki za odpowiedzi 😉
Teraz szukam kogoś kto ma bryczesy też cavallino Marino ale s kolekcji seaside
Chodzi mi szczególnie o model seaside wave i seaside (lazurowe) - jak wypada ten lazur i inne kolory w rzeczywistości? Miałby ktoś zdjęcia  :kwiatek: ?
Bo mam nadzieję że te też wypadną mniejsze bo za duży rozmiar jest w sklepie dostępny 😉
Ile może kosztować wymiana suwaka w bryczesach?
Czy ktoś przerabiał bryczesy z rzepami na flexy? Przyzwyczaiłam się do flexów, a mam w sumie całkiem fajne euro-stary, z tym, że trochę za długie i właśnie z rzepami.
revoltowiczka., to jakaś groszowa sprawa, podejrzewam kilkanaście złotych.
Dworcika, dziękuję bardzo :kwiatek:
suwak zależy od krawcowej ok 14-20zł jeśli w kieszeni to trochę drożej 😉
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
23 grudnia 2015 17:02
Co sądzicie o bryczesach Harrys Horse? Jak wypadają rozmiarowo?
Miał ktoś doczynienia z modelami  snow leopard plus i Blue leopard plus? Jak jakościowo?
A ja mam pytanie odnośnie zimowych bryczesow... Zastanawiałam się nad pikeurami, ale może są jakies lepsze? Czy one w ogole coś pomagają? Na moich nogach prawie w ogóle tłuszczu, więc byłoby super mieć coś, co mocno ogrzeje (oprócz derki na stępa 🤣 )
śmiało mogę Ci polecić softshell Pikeura i EuroStara. Różnica jest ogromna. Jest cieplej, ale nie mniej wygodnie. Od środka mają miękkie podszycie, a od zewnątrz materiał, który nie przepuszcza wiatru.
Evczii - no roznica mniej wiecej taka jak miedzy spodniami a spodniami podszytymi polarem i z powloka przeciwwiatrowa 😉 mialas je kiedys w reku w ogole? wystarczy pomacc i wiadomo o co kaman 🙂
Evcii Pikeur Eurostar Felix Buhler
faith w ręku nie miałam, wiem czym się różnią i na czym to polega, ale słyszałam, że niektóre prawie w ogole nie grzeją, dlatego pytam 🙂
BaŚ Dramka dziękuję bardzo :kwiatek: To chyba jednak zostanę przy pikeurach, cenię sobie ich bryczesy, więc zimówki chyba też wezmę ich. Gorzej, jak się nie przydadzą z powodu braku zimy 🤣

Btw przepraszam za podwójny post, myslalam, że tamten się nie dodał, zmieniłam zdanie i napisałam nowy 😡 😡
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 grudnia 2015 07:25
faith w ręku nie miałam, wiem czym się różnią i na czym to polega, ale słyszałam, że niektóre prawie w ogole nie grzeją, dlatego pytam 🙂

Jeśli ktoś je zakłada do stania na placu to może powiedzieć, że nie grzeją. Do jazdy są bardzo fajne. Nie przypuszczają tak mroźnego powietrza i jest cieplej. Przy bardzo dużych mrozach zakladałam jeszcze pod spód getry i było ok. Generalnie spędzam cały dzień w stajni zanim pojeżdżę wszystkie swoje rumaki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się