Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Normalnie jak patrze na te wasze szmatki to mam zawrót głowy .. taki czy taki, a może jednak taki, a może dwa? Oszalałam  🏇

Aaaaaa co do Caball - serio serio polecacie? I lepsze podszycie miękkie czy sztywne?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 listopada 2015 21:33
kozdanda ja mam pad classic przez kilka miesięcy użytkowany bardzo intensywnie i wygląda jak nowy.
Uwielbiam go 😍.
A jak sprawdzają Wam się Adamanty i Glamoury?
Muszę moją "hołotę" przyodziać 🤣.
wątek zamknięty
Lusia722 a jakie masz podszycie pod niego ? :> Jak po praniu?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 listopada 2015 21:52
Podszycie to taka siateczka, z której super usuwa się po praniu włosie.
Na zdjęciu jest już po kilku praniach.
wątek zamknięty
Olson, - nie mam białych owijek, czprak w sumie też mam tylko cream niciakowy 😉 Poza tym nieskromnie powiem, że akurat w dodaniach nie potrzebujemy optycznych wspomagaczy  😀iabeł:

Nagrywamy i tak na hali, więc brązów w tle nie będzie, za to mam dylemat, bo czekolada na nim wygląda dobrze tylko i wyłącznie na takiej sierści jak teraz, a zamierzam go jej pozbawić niedługo 😉 No i łatwiej mi się do niego ubrać. Za to niciak violet kocham strasznie, bo to mój wymarzony komplet był - i w sumie też jasny jest... i masz babo placek, miał człowiek 2 czapraki, to ubierał czysty, a teraz kombinuje jak koń pod górkę  😂
wątek zamknięty
Lusia722 a jakie masz podszycie pod niego ? :> Jak po praniu?

Jeśli chodzi o pranie - to mi się zbiera syf na szwach między "panelami"... Pewnie jakbym miała pralkę z wsadem 8-9 kg, to by było lepiej, ale mam tylko 5,5. 😉 Czasem muszę uprać na 2x (jak nie upiorę po 1-2 użyciach albo koń się mocno spoci), czasem wystarczy doprać szczoteczką i spłukać pod kranem, ale za pierwszym razem to chyba jeszcze nigdy mi się nie udało, żebym wyjęła czysty z pralki. Mam twarde wypełnienie jakby co. I to ponoć ze wszystkimi padami tak jest z praniem niestety, nie tylko Caballem.
Natomiast jego trwałość rekompensuje z nawiązką problemy z praniem, używam go 1,5 roku i poza zagnieceniami przy popręgu - nówka sztuka.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 listopada 2015 02:13
sumire, pierz w płynie albo kapsułkach a nie w proszku. 🙂
wątek zamknięty
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co to za Anky?
Sorry, że link do ogłoszenia ale nijak nie umiem inaczej zdjęcia wydobyć.  😡
wątek zamknięty
Euphorycznie, To Anky Lizard, tutaj masz link do sklepu http://br-konie.pl/anky-pad-skokowy-atc-lizard-print/produkt/1796/
wątek zamknięty
malem Oja, nie wpadłabym na to, że on taki ładny!  😜 Na sklepowym zdjęciu nie wygląda tak fajnie!  😍 
Myślałam, że faktycznie jest czerwony a on jest chyba jednak różowy? No i ciekawe czy DR... Dzięki.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 listopada 2015 09:01
Euphorycznie ten z ogłoszenia na rv jest dresażowy. Skokowe mają  napis ATC i paski do przystuł
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Rudzik Dzięki! W życiu skokowego siodła nie miałam to nawet nie wiem.  😁
kitty jeśli jest bardziej różowy to chyba będzie mój  😜
Nie lubię czerwonych!  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2015 09:45
Julie, bardzo dziękuję za przeróbkę i "ubranie" konia w tą Ankę :kwiatek: Dzięki tobie już wiem, że na razie tą Ankę mogę sobie odpuścić 🙂

Euphorycznie, ja wrzucę zdjęcie tego nowego materiału w padzie westowym Caballowym - mam chabrowy 🙂 Niech tylko pogoda na tyle dopisze, żeby dało radę zdjęcia porobić.

wątek zamknięty
Livia ajj pokaż, choć na szybko! Nie wytrzymam do lepszej pogodyy!  😵 😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2015 09:53
Euphorycznie, to taki sam materiał i kolor, jak TUTAJ (zdjęcie zapożyczone z fb Caballa) - ja na sucho mogę zrobić fotkę dopiero jutro 🙂
wątek zamknięty
Livia, Mi też się wydaje, że średnio pasuje. Ja bym uderzała w odcienie zdecydowanie jaśniejsze i w tonacji zimnej. 😉
wątek zamknięty
Livia w tym frosted gold super, żałuję że tak długo się zastanawiałam, bo już nigdzie nie mogę znaleźć vs...  😵
Zima bardzo ładnie ten olive wygląda na kasztanach  💘
Kortina ale super komplet! Wszystko idealnie dopasowane.  😜

A do mnie dotarły bq walnut i bicolor petrol.  Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.  😀  Z tej kolekcji chciałabym jeszcze dorwać dralona, big squara/ bicolora black i kantar z futrem,  ale to już tylko na wyprzedażach. .  😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 listopada 2015 22:39
wątek zamknięty
sumire, pierz w płynie albo kapsułkach a nie w proszku. 🙂

Piorę w kapsułkach, zmienia to tyle, że nie mam na szwach proszku. 😉 Ale i tak się zbiera taki szary muł z wnętrza padu.
wątek zamknięty
sumire, spróbuj namydlić szwy tuz przed wlozeniem do pralki 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 listopada 2015 07:33
domiwa ciężko też szukałam, bo chciałam na zapas
wątek zamknięty
sumire ja pady zawsze piorę z dodatkową wodą i w płynie, a po wyjęciu szybko przecieram szwy gąbką albo szczoteczką i śladu po syfie nie ma  😉
wątek zamknięty
sumire, ja odkurzam Cballowe pady przed włożeniem do pralki i ustawiam dodatkowe płukanie. Odkąd tak robię problem zbierania się brudu w tych zagłębieniach przy szwach zniknął. A mam pralkę 6 kg, więc podoba wielkość to Twojej.
wątek zamknięty
sweetie, też piorę na największej ilości wody i potem jeszcze wrzucam dodatkowe płukanie... I właśnie muszę potem zbierać resztę brudu szczotką, czasem i tak się nie daje zebrać całego i muszę wrzucać na drugie pranie. I mnie to złości, że nie mogę po prostu wyjąć z pralki czystego padu. 👿 Spróbuję następnym razem tych sposobów z mydłem i odkurzaniem przed, dzięki za podpowiedzi. :kwiatek:
wątek zamknięty
Nirv boooooże, ale pięknie  💘 💘 💘
wątek zamknięty
Kaprys w komplecie Eskadrona NG cyan wiosna - lato 2015 😀


I Hyrda w Jarpolu Exclusive z kolekcji wiosennej 2012 morski błękit
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 listopada 2015 08:06
Nirv, Pamsowi bardzo do pyska w tym burgundzie 🙂

NessaC, oba kolory fajnie dobrane do koni 🙂
wątek zamknięty
Nirv, kolor super, czaprak super, ale nie mogę patrzeć na te nauszniki - kropki jak na majtach 😉
NessaC, super! Czy ten morski błękit na żywo też wypala oczy? Widzi mi się taki na moje siwe 🙂
A dzisiaj przy okazji mierzenia nowego siodła wrzuciłam na Dreama darkred i chyba mi gorzej, bo mi się podoba 🤔 chociaż akurat na nim wolałabym vs, bo łezka taka maciupka się wydaje  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.