Perfekcyjny makijaż

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2015 19:27
U mnie w Rossmannie są duże ilości wszystkiego, tych różów też od groma, jak czegoś nie ma to pani przynosi mi z zaplecza jak poproszę  😉 Tylko z 1 korektorem z Wibo zdarzyło się, że całkiem się skończył.
Jest u Was w rossmanach ta paletka do konturowania z Wibo? http://www.wibo.pl/pl/p-439-3+Steps+to+Perfect+Face zastanawiam się czy jeszcze może nie wszędzie wprowadzili, bo to nowość, czy tak szybko się rozeszły ze względu na promocje. Widziałam swatche na jakimś blogu i się po prostu zakochałam 😉
fruity_jelly, według komentarzy [url=http://www.agatabielecka.pl/2015/11/4-ciekawe-drogeryjne-nowosci-wibo.html#more]tutaj[/url] jeszcze nie wszędzie jest, ale można pytać w sklepach 😉
dobrze by było jakby robił jedno i drugie  😀 Cere tez mam dość jasną, używam double wear'a 1w2.

To w takim razie ten Max Factor powinien być spoko. Jest rozświetlający i kryje całkiem ok (a ja mam dość widoczne cienie, nawet jeśli się wyśpię 😉). Niestety nie jest jakoś bardzo wydajny... aczkolwiek mi się zdarza go używać na jakieś niedoskonałości na twarzy, jeśli podkład nie radzi sobie z wyrównaniem kolorytu.
to taka firma ? czy juz nazwa produktu ? bo nie kojarzę  😡

Firma Maybelline, linia Affinitone
Widzę, ze ten affinitone to podkład. A jakis korektor pod oczy? Czy jest szansa kupic cos w rossmanie jakościowo zbliżonego do sephory ? Moze jakis loreal ?  🙂

No właśnie jest korektor pod oczy Affinitone, tak jak było już wspomniane to linia kosmetyków

Affinitone to jest linia kosmetyków  😉 Bell ma fajny korektor rozświetlający.

Korektor spoko, ale krycie minimalne i nie zastyga, więc się ściera podczas dnia.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2015 06:49
Może to zależy od cery? Bo ani ja ani moja mama nie zaobserwowałyśmy, żeby się zmywał  😉

Natomiast zdecydowanie najbardziej przypadł mi do gustu korektor Catrice, taki w pisaku - wykręcany z pędzelkiem. No ale w Rossmannie go nie ma  😉
a rozświetlacze też są teraz przecenione?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2015 14:49
Tak
efeemeryda   no fate but what we make.
17 listopada 2015 15:25
kupiłam w końcu z Astor bo jakoś najbardziej mi spasował kolor, konsystencja i aplikator, zobaczymy jak się sprawdzi 😀 Przy takiej promocji można sobie poeksperymentować  😀
Powtórzę pytanie o drogeryjny bronzer w chłodnym odcieniu
calore no nic będę szukać albo cierpliwie czekać aż do mojego rosska dotrą 😉
whitemoon071 bronzer Kobo w odcieniu Nubian Desert.
właściwie do kiedy jest ta promocją? Bo w jednych źrodłach piszą, że do czwartku a w innych do piątku 😉 wolałabym zeby do piątku... 😉
Dziękuję! 😉
Nie było tego pudru z Wibo, więc wzięłam Stay Matte Rimmela, ktoś używa?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 listopada 2015 23:28
jest spoko 😉
Sypki z Wibo ma świecące drobinki  🤔
Manhattana nie było wiec wracam do sypkiego my secrete  🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 listopada 2015 11:16
Dziewczynki, przyszłam Wam (tym, które jeszcze nie mają i nie znają) polecić cienie Color Tattoo!

Zła genialna kobieto!
Poszłam za Twoją radą i kupiłam w ciemno 6 kolorów. Świetnie wyglądają, wygodnie się je nakłada (palcem czy pędzlem). Nałożone na bazę Too Faced trzymają się cały dzień tak na mur beton. Po prostu czad  😍

Nie miałam najmniejszego pojęcia, że produkt drogeryjny może być tak dobry  😲
A nie mówiłam Edytko 😀

Ja mam już 3 opakowanie wibo, 2 w zapasie i nie zauważyłam drobinek. .
znalezione na instagramie

A przy okazji informuję, że na wszystkie pędzle (zestawy również) w @ekobieca.pl obowiązuje rabat -15%. Promocja trwa do 22.11, wystarczy wpisać kod: EKOBIECABL04 ✌

chyba dobry link 😉
promocja w rossmanie konczy się dzisiaj czy jutro?
hanexxx, dzisiaj

Jaki podkład polecacie poza healthy mix? Chcialabym zeby byl dosyc dobrze kryjacy, ale zeby nie robil maski na twarzy. Jak na razie bylam w dwoch rossmannach i zostaly same ciemne kolory 🙁
efeemeryda   no fate but what we make.
19 listopada 2015 12:28
Kiedyś używałam lasting performance max factora i jak na tą półkę cenową byłam bardzo zadowolona  😉
Ja bardzo polecam Loreal infallible 24h-matte. Pięknie kryje i matuje, a przy dobrze dobranym kolorze jest praktycznie nie widoczny, cena podobna jak healthy mix. Jedyna wada to, że nie koniecznie nadaje się do bardzo suchej cery, raczej dla tłustej i mieszanej.
Wzięłam rimmel wake me up. Jezu, ludzie to w jakis szal wpadli 🤔 ja rozumiem, ze fajnie jest kupic podklad taniej, ale zeby brac po 5 i wiecej sztuk jednego rodzaju...
Janusze i Grażyny biznesu będą sprzedawać na alledrogo...
efeemeryda   no fate but what we make.
19 listopada 2015 17:18
nie sądze bo na allegro takie kosmetyki są normalnie w takich cenach  😉
Powodzenia im życzę, naprawdę 🤣 W takich sytuacjach uświadamiam sobie w jakiej Cebulandii żyję 🤔
efeemeryda   no fate but what we make.
19 listopada 2015 17:36
i nie posądzałabym ludzi o takie rzeczy, bo sama kupowałam hurtem tusze do rzęs  😜
a gdybym nadal używał podkładów rossmanowych to też bym kupiła sztuk kilka co najmniej  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 listopada 2015 18:10
Janusze i Grażyny biznesu będą sprzedawać na alledrogo...


🤔 Ja kupiłam 4 takie same pudry, i tak zużyję w przeciągu pół roku więc po co mam płacić 2 razy tyle?  😉 (szkoda, że nie ma przecen na płyn do demakijażu, kupiłabym zgrzewkę  😂 butelka wystarcza mi na 2 tygodnie..)
Scottie   Cicha obserwatorka
19 listopada 2015 18:30
smarcik, to co Ty robisz z tą butelką? Wylewasz zawartość bezpośrednio na twarz? 😉

Żartuję oczywiście, ale strasznie dużo go zużywasz. Malujesz się kilka razy dziennie, codziennie? Może jakiś słaby jest i dużo go trzeba na wacik wylać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się