moda, ciuchy etc...

widziałyście gdzieś podobny sweter z wycięciem na plecach?  👀

hanexxx, wydaje mi się, że widziałam podobne w the odder side i LaWool 😉
W jakieś sieciówce szukać dresów ze ściągaczami na kostkach? 😀 szczerze mówiąc średnio mam czas żeby łazić i szukać 🙂 kiedyś widziałam w bershce, są moze jeszcze?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 listopada 2015 19:04
W New Yorkerze  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 listopada 2015 19:35
Obłowiłam się w super koszulki po dyszkę w Sinsay'u  🙂
Libeerte, Cubus, H&M, Zara 😉
Dzięki :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2015 15:52
Strasznie ciekawi mnie przeznaczenie tego skórzanego stanika... 😁


Służy do tego samego co materiałowy 😉

Och Facella... Jak Ty słabo znasz Jare  😁



😍
czy Orsay daje jeszcze bony na urodziny?
robakt   Liczy się jutro.
14 listopada 2015 12:18
Wpadam po radę: spoko czy nie spoko? http://www.sin-say.com/pl/pl/sklep-online/kolekcja/spodnice/lx555-99x/skirt-with-belt
Widzę ją w look'u all black, czarny golf, rajstopy kryjące i botki na obcasie. Co sądzicie?
Chciałabym zacząć więcej chodzić w spódnicach, w końcu do tego dojrzałam, codziennie te spodnie i spodnie, chciałabym odmiany.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 listopada 2015 17:57
Całkiem spoko 😀
Ja też bym chciała chodzić w spódnicach, kieckach, ale nie umiem 🙁 latem jakoś łatwiej.
Facella uważaj na te T-shirty bo ja swoje założyłam tylko 3 razy i porozciągały się tak, że z S zrobiło się L.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2015 17:39
No nie gadaj, specjalnie wzięłam L-kę, żeby była luźniejsza 🙁 teraz leży super, dokładnie tak, jak chciałam, szkoda mi będzie, jak się porozciąga 🙁
Ja mam kilka z sin i się nie porozciagaly ale nie są jakieś super wytrzymałe.  Raczej na jeden letni sezon.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 listopada 2015 19:14
Według mnie wszystkie ubrania z sinsay są g*wnianej jakości. Co nie zmienia faktu, że kupiłam sobie ostatnio koszulkę od Magdy Danaj  😜 Były też śliczne bluzy w jednorożce  😁
Mi się bluzka z sinsaya skurczyła :/ 🙁 Chociaż mam wrażenie, że jest to ogólny problem ciuchów z sieciówek 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 listopada 2015 21:46
Nie miałam dotąd ciuchów z Sinsay'a, za dychę całkiem fajne, nawet jeśli na jeden sezon.
Porównując jakość do takiego np. Stradivariusa - gorzej, lepiej, podobnie? Bo te ciuchy mam na co najmniej 2-3 sezony, plus noszę je też czasami poza sezonem.
Szykuje mi się wigilia pracownicza. Odbędzie się ona w restauracji hotelowej ("górna półka"😉. Jaka kiecka będzie odpowiednia? Kompletnie nie mam pomysłu. Możecie coś doradzić?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 listopada 2015 18:08
Czarna, do kolan, krótki rękaw, elegancka  😉 Do tego cieniutkie cieliste rajstopy i czarne szpilki, coś na szyję. Albo granatowa/ciemny brąz w zależności od Twojej urody. Moim zdaniem taki zestaw sprawdza się na każdą okazję. Chyba, że zależy Ci na jakimś konkretnym kroju/kolorze itp?
No właśnie nie zależy. W domu mam czarną do kolan (ołówkową) z krótkimi rękawkami. Druga to w pepitkę, rękawki 3/4. Jutro porobię zdjęcia to podpowiecie czy mogą być te, czy kupować coś nowego.
robakt   Liczy się jutro.
19 listopada 2015 20:14
Mała czarna zawsze, może jakaś odważniejsza biżuteria do tego, w końcu to okres świąteczny  😉
To te kiecki na wigilię pracowniczą:

Czarna tył i przód










smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2015 16:52
W sumie wszystkie pasują. Ja wybrałabym czarną, bo w zależności od dodatków można osiągnąć dużo różnych fajnych efektów  😉
2 zdecydowanie
CuLuLa, Czarna 😍 Pozostałe dwie - jak dla mnie - wyglądają "ciotkowato". 2 ma świetny kolor, ale byłoby fajniej, jakby miała krótsze rękawy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2015 18:16
Druga jest chyba mega krótka  👀 Ja tak ją sobie wyobrażam na człowieku - króciutka, zasłania ręce ale odsłania długaśne nogi  😉 Ale ciężko coś powiedzieć po takich zdjęciach  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 listopada 2015 22:36
Culula- skąd ta druga?super jest
yga, Reserved, zeszły sezon...o ile dobrze pamiętam to coś koło 140zł.
Gdzie stacjonarnie znajdę zimową parkę z naturalnym futerkiem na kapturze? Przeszłam już tyle sklepów i nic 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się