Konie czystej krwi arabskiej

Marengo ależ on piękny jest teraz  😍 Jak nie ten sam koń, co na początku. Fajnie się patrzy na takie przemiany.  🙂
A pogody zazdroszczę, u nas od dwóch tygodni jak nie pada, to wicher łeb urywa, no i oczywiście wszystko tonie w błocie. Ruda opanierowana błotem od uszu do kopyt i zadowolona, ja trochę mniej.  😎
Epikea, Bardzo miło się na was patrzy. 😀

lossuperktos, Daj spokój z bezterlicówkami, to są siodła rajdowo-terenowe. Do jazdy na maneżu, w rekreacji w szczególności, to tak średnio się nadają moim zdaniem. Siedzi się nad koniem, a nie na koniu. Przynajmniej te w których siedziałam, może są jakieś zupełnie inne, z którymi się nie spotkałam.
Podogonia kup i już.
Te będą pasować i masz od razu zaczep. http://www.decathlon.pl/podogonie-czarne-ps-id_1693746.html

Marengo, 😍
A Ty się nie boisz, że ktoś Ci go ukradnie? 😉
Marengo przepięknie 🙂 Ta kukurydza robi super tło dla Was 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
19 listopada 2015 19:15
Marengo toż to nie ten sam koń!
Pięknie i bardzo elegancko wyglądaliście, widać że Kary nie leniuchuje-brzuch podkasany, mięśnie widoczne  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 listopada 2015 21:53
No,no, Epikea...  😀
Mam pytanie na szybko,czy ktoś zna losy Murat Beja?
Z tego, co mi wiadomo, po przekazaniu go na własność jednej z osób z rodziny Wojciechowskich koń gdzieś wyjechał i ślad się po nim urwał. Wiele razy próbowałam go szukać, ale jak kamień w wodę.  🙁
Witajcie 🙂 ktoś mi polecił tu środek na wycierania grzywy i jestem bardzo wdzięczna, grzywe pleciemy i ładnie rośnie :* PA ciągle nie czynne :/ a Waleczna zafutrzona :p Armani ładnie zmężniał 🙂 mnie znowu dopadła zmowa sprzętów i dlatego nie miałam jak wejść na forum 🙁 pozdrowienia od Walecznej ♡
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 listopada 2015 19:02
My też mamy zdjęcia spod siodła  😀

Najbardziej lubimy tak:

[img]https://z-1-scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12250120_1222093881137912_5180190316771092556_n.jpg?oh=60b45e1959d8ca9db57f64e48905a7f2&oe=56B2662C[/img]

Ale w ogłowiu też się da 😉





iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
21 listopada 2015 20:13
Dziewczyny po prostu przepięknie i elegancko  😍
Wojenka teraz wiemy, że Mihrab pracuje a nie tylko pozuje  😀
Mihrab ma cudowną maść!
Dziękuję MURAT ,znajoma pytała o niego  :kwiatek:
Orjentica nawet gdyby jeszcze żył, co jest możliwe, to już by był wiekowym dziadkiem. Gazon odszedł dwa lata temu, w wieku 25 lat, więc Bej by dziś miał 26.
Potomstwa po nim możliwe, że nie ma żadnego. Za czasów, gdy jeszcze miałam z nim kontakt, były czynione próby, żeby krył, ale podstawiało mu się pod nos grzejącą się klacz, a ten nawet nie powąchał, tylko odchodził jeść. A że ostatni raz go widziałam, jak miał około 11 lat, to chyba już trochę za późno na uświadomienie sobie własnej płci 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 listopada 2015 07:13
Wojenka czad!
A ja mam krótki metraż z naszego I Hubertusa w stajni, powiem jedno- było świetnie, bardzo fajni ludzie, bezpiecznie jak na hubertusa, bardzo fajnie potęgowała gonitwę głośna muzyka- jestem bardzo zadowolona🙂



Ja oczywiście w gonitwie nie brałam udziału🙂
derby super sceneria, gdzie to?
(nie bałaś się przy tej temperaturze do wody wjeżdżać? ja bym się chyba bała, że mi się koń pochoruje... )
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 listopada 2015 07:49
Murat nie bałam, ja zimą też pokonuje rzeczki, strumyki- co prawda nie galopem, a przechodzę więc nogi tylko  zamoczone:-)

Sceneria to nasz zalew i ogółem okolice🙂
Witajcie 🙂 ktoś mi polecił tu środek na wycierania grzywy i jestem bardzo wdzięczna, grzywe pleciemy i ładnie rośnie :* (...)

a cóż to za środek, też bym chciała dla mojego siwego, bardzo ładnie proszę o info 🙂

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
22 listopada 2015 15:06
Ja dzis probowalam jezdzic ale ogolnie z obecnym podlozem sie nie da 🙁

Ale bedzie lepiej. Czekam na decyzje w sprawie hali, bo maja u nas stawiac tylko wciaz podaja dwa terminy - albo na zime albo na wiosne, wiec czekam 😉
Chcialabym zakupic biotyne- tylko nie w kosmicznej cenie - najlepiej w plynie, bo ze zjedzeniem proszku ciezej.
Troche sie martwie bo mlody ma krotsza siersc niz rok temu a u nas juz snieg popadal i zapowiadaja temperatury w ciagu dnia maksymalnie 2 stopnie na plusie :/

Konie zachwycone sniegiem - tak galopuja po padoku ze tylko bloto fruwa spod kopyt 🙂

to my też jeździecko
Roksarih http://www.cavallo.szczecin.pl/Veredus_Sanix-1041.html
Proszę bardzo 🙂 przeszukałam wątek i znalazła i możemy podziękować Faith za polecenie :*
O, ciesze sie, ze sie sprawdzil, na zdrowko wam🙂
Roksarih http://www.cavallo.szczecin.pl/Veredus_Sanix-1041.html
Proszę bardzo 🙂 przeszukałam wątek i znalazła i możemy podziękować Faith za polecenie :*

zatem dziękuję bardzo faith :kwiatek:, będę mieć pieniążki to zamówię. Muszę mojego upiększyć przed sezonem i załadujemy lepsze papu i jakieś odżywki, hehe 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2015 21:36
ganasz, ale prędkości rozwijacie  😎
Czy ktoś trzyma araby pełnoporcjowo na Marstall Complete? Pytam pod kątem 2,5 letniego ogierka. Z katalogu:
"marstall Complete – pełnowartościowa pasza musli z wyważoną
mieszanką obrobionych hydrotermicznie ziaren
owsa, jęczmienia i kukurydzy, oraz wszystkimi niezbędnymi
składnikami mineralnymi i witaminami. Idealna, kompletna
pasza dla koni wszystkich ras.Stosowana razem
z Fohlen-Mix jest idealnym uzupełnieniem w koncepcji
hodowlanej.
Complete jako jedyna pasza uzupełniająca, w której skład
wchodzą także płatki owsa może być stosowana dla koni
sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych Dla wielu hodowców
i związków jeździeckich jest Complete nowoczesną, ekonomiczną
paszą wysokiej jakości marstall.
Complete umożliwia jako jedyna pasza pełnowartościowe i
ekonomiczne żywienie.Stosując indywidualnie dopasowane
dawki pokarmowe Complete pokryje pełne zapotrzebowanie
na wszystkie składniki odżywcze, energię, witaminy i minerały
bez względu nato, czy będzie to dawka dla konia rekreacyjnego,
małego konia, roczniaka, czy konia sportowego
Stosując mieszankę z Complete i Fohlen-Mix (patrz str. 42).
pokrywamy w pełni zapotrzebowanie organizmu roczniaków"

Składniki: płatki jęczmienia (20 %),płatki kukurydzy (15 %),płatki
owsa(15 %),wytłoki z jabłek(15 %), kleik z grysem pszennym
(12 %), kleik z otrębami owsianymi (6 %),kleik pszenny (5 %),
wysłodki melasowane(5 %), melasa (4 %),węglan wapniowy(0,5
%),fosforan wapniowy(0,5 %), chlorek sodu (0,5 %) #

Epikea, Wygląda to na bardzo przygotowane!  :kwiatek:

Wojenka, Wspaniałe zdjęcia. 😀

derby, Cudnie i cóż za fantazyjny wzorek na zadku. 😉
Ja też nie jestem fanką gonitw hubertusowych.
Prędkości kocham, ale solo. 😉

ganasz, 😍 Kwintesencja arabistości! 😍
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
23 listopada 2015 08:48
Uwaga uwaga !
Pisze w dość nietypowej sprawie - czy kojarzy ktoś moze hodowcę ; Bogusław Pisarski ? Podobno Pan Świętej Pamięci lecz ma kojarzy ktoś moze jego córkę ? Dzieci ?
Potrzebuje kontaktu z nim ( jeśli jednak żyje ) bądź z kimś z jego rodziny. Był właścicielem Araba Cendel.
Wojenko, jak nauczał mnie Mariusz Liśkiewicz - arab musi się wybiegać... jak pocisk? 😉
Podłoże dobre,  Macebie włącza się faza - biegałam sobie na Służewcu  😉
Hrabia jak zawsze boski  😍
Epkea fantastycznie pracujecie i koń w doskonałej formie  😅
derby ale macie piękne miejsca. 
Julie  :kwiatek:
solo  mamy na codzień, raz w roku w stawce 30 koni żaden problem 😉 ale w bezpośrednich starciach z lisem nie uczestniczymy dla zasady - o kontuzję w przepychankach wśród nieznanych sobie koni i jeźdźców łatwo - no mało ambitne jesteśmy. Szukamy sobie paparrazich 😀iabeł:
Trzymajcie kciuki🙂  Jak się uda to znów do was dołączę 🏇 🙂😉)
czesio zdradź coś więcej  😀iabeł: A co tam u kartofla?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się