Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Orzeszkowa, dostojnie w tym Darkred 🙂

Ostatnio ubrałam Juliana w starego Eskadrona. Nie pamiętam nawet co to za kolekcja, ale podoba mi się 🙂
Drugie zdjęcie oddaje najlepiej kolor, choć model się kręcił 😉



wątek zamknięty
Nirv, - przesłodko 🙂
NessaC, - bardzo ładnie im obu w tych szmatkach, ten pad na siwej to już w ogóle przeszał! 😀
Orzeszkowa, - widze, że masz tydzień niespodzianek na kropkach 😁 Nie dość, że bling naczółek ładnie, to i darkred pasuje mu świetnie. Swoją drogą ile Dream ma w kłębie? Rzeczywiście ta łezka malutka.
wątek zamknięty
NessaC,obydwa wyglądają w swoich zestawach bardzo dobrze 🙂
Orzeszkowa, i to jest dowód, że nawet do takiej "ciężkiej" do ubrania maści da się dobrać coś fajnego!!!
Milla, zieleń to kolor dla kasztanów, super 🙂
wątek zamknięty
Milla super wygląda  w tym zielonym. Myslę, że w każdym brliancie będzie mu dobrze 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 listopada 2015 16:43
Orzeszkowa, bardzo mi się podoba ten Darkred u was 🙂

Milla, ten odcień zieleni zawsze mi się bardzo podobał, nie jest taki agresywny 🙂

Mam nadzieję, że nie śmiecę, ale parę osób było ciekawych nowego materiału Caballa. Zatem - pad Caballa w kolorze chabru 🙂

wątek zamknięty
Milla, o jeżu, moja ukochana kolekcja 😍 to jest navy-green, 2010 rok jeśli mnie pamięć nie myli. Przepięknie się komponuje z kasztanowatą maścią 🙂
keirashara, harja, no dokładnie, myślałam że nic do niego nie dobiorę a tu co zakładam, to pasuje 🤣
Dream podobno miał 164 mierzony w podkowach, mnie się w każdym razie wydaje ogromny bo tej pory najwyższy w stajni był Pączek, z szalonymi 150 cm w kłębie 😎
Livia, ale czad! Masz może jakieś zbliżenie na pad? :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 listopada 2015 17:42
Orzeszkowa, dzięki, mnie też się ten kolor i pad ogromnie podobają 🙂 Zbliżenie mam takie bezsłoneczne, ale kolor widać dobrze 🙂

wątek zamknięty
Orzeszkowa, na żywo nie jest aż tak bardzo 'oczodający', ale i tak na siwym wygląda cudnie 😉
Livia, keirashara, harja, dzięki dziewczyny 😀
Milla, ładnie mu w tym zielonym 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 listopada 2015 21:57
wątek zamknięty
Caball ładny, ale efekt psuje to, że siedzisz zwierzakowi ciut na nerkach. Sorry za dosadność 😉
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 listopada 2015 23:20
Niestety ten zwierzaczek ma 147 cm i bardzo krótki grzbiet, ja 170...Bliżej nie usiądę, bo będę siedzieć mu na łopatkach. No i jestem na dodatek spaczona jazdą wyścigową...
Ale to  🚫.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 listopada 2015 00:41
Wojenka, a wy skaczecie? Musisz mieć siodło z tak mocno wysuniętą tybinką? Może coś mniejszego by się udało?
wątek zamknięty
Rexiu, dzięki 🙂

NessaC, śliczny Cyan!

Orzeszkowa, dzięki 🙂 ja przepadłam, komplet jest trochę infantylny przez te kropki, ale ja w sumie przepadłam 😍 bosko w dark redzie! Czy to ten Dream z okolicy Wołomin/Radzymin? 👀 znajomo wygląda - widywałam go na okolicznych zawodach 🙂

keirashara, dzięki 😀

Wojenka, pad przepiękny!
wątek zamknięty
Nirv, tak, jak go kupowalam stal właśnie w Radzyminie, w Dragonie 🙂
Wojenka abstrahując od siodla to jest bardzo wow! Co tam macie pod korona napisane? 🙂
wątek zamknięty
Wojenka pad super.

Ale z tego konika to już dawno wyrosłaś... 🙁
wątek zamknięty
harja, anil22, Livia, NessaC, dzięki  :kwiatek:
Orzeszkowa, dobrze wiedzieć, co to za kolekcja 😀 dzięki

Wojenka, super pad, w granacie pewnie też by ślicznie wyglądał 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2015 08:58
My na co dzień w siodle rajdowym jeździmy,bez żadnych tybinek, to zakładamy do jazdy na placu. Mierzyłam na niego wiele siodeł i to pasuje naprawdę dobrze...Żeby było mniejsze, to i jeździec musiałby być mniejszy.
Nie przesadzałabym ze stwierdzeniem, że jestem za duża na tego konia. To jest koń arabski, kiedyś one nie przekraczały 150 cm, nosiły podczas wojen większych ode mnie.
Jeździłam na nim rajdy i spotykałam konie podobnego wzrostu,a dodam, że powyżej zawodów rangi ** koń musi nieść 75 kg.

Orzeszkowa, jego imię  🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 listopada 2015 09:53
Wojenka Klasa. Pomijam, że Twój Mihrab jest po prostu sam z siebie piękny, ale ten pad jest jego godny 😁
wątek zamknięty
Orzeszkowa, - o, to mniejszy od mojego, a wydaje się bardzo wysoki na zdjęciu 😉
Livia, - przepiękny kolor!
Wojenka, - jak dla mnie kolorystcznie super, a Twój koń ma przepiękny odcień gniadości 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 listopada 2015 12:28
keirashara, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Widział ktoś z Was w jakimś sklepie dostępne te transportery z najnowszej kolekcji Eskadron Next Generation? Orientujecie się jaką rozmiarówkę transporterów robi Eskadron pony/full, czy może mają też coby?

wątek zamknięty
Wrzucam bardzo poglądowo kucyka w moim ulubionym dralonie, nie mam pojęcia jaka to kolekcja  😁  Czaprak to torpol jakiś podstawowy 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
zkonmiprzezzycie   Jeździec klasy Grand Prrrr...:)
22 listopada 2015 20:10
Moja kasztana w czapraku Harrys Horze Ottawa i ochraniaczach Horze Salerno
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 listopada 2015 20:41
domiwa ciężko też szukałam, bo chciałam na zapas


Kurcze... Zakochalam sie w nim 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 listopada 2015 10:23
gryglodor, fajne te transportówki, tylko straszną cenę zarzucili - drożej nawet niż te z Nici.
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
23 listopada 2015 11:00
Wojenka, wielkie  😍 wygląda to przepięknie. który to model? sama ostatnio skłaniam się ku klasyce, tak ubrane konie podobają mi się najbardziej!  😜
wątek zamknięty
Zastanawiam się czy do brillanta royalblue brać klasyczne nauszniki czy ombre? Te drugie nie wypadną kiczowato na zawodach?  😁
wątek zamknięty
Sam czaprak jest gładki, więc 2 by kiczowato wg mnie nie wypadła 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny co to za modele eskadronów z jakiej kolekcji / roku ?
Te dwa zielone, łososiowy i żółty ?

http://www.pferd.de/threads/645658-eskadron-hier-geht-es-um-die-alten-kollektionen-teil-42/page98
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.