Westernowa Rewia Mody

hmm ciekawe, ze nie mozna podlinkowac promocji z wlasnego sklepu, ale mozna reklamowac inne....?  👀

🚫

gocunio to po prostu sa ostatnie pary czy rozmiary, ktorych juz nie ma w hurtowniach. Dlatego mozna cos zrobic milego dla klientow :-))
[quote author=maluda link=topic=96809.msg2454590#msg2454590 date=1448298469]
[quote author=sepia link=topic=96809.msg2454201#msg2454201 date=1448268515]
Potrzebuje wzoru na kantaroogłowie, ogłowie rajdowe. Standardowe kantaroogłowia są praktyczne, ale chciałam mieć swoje własne wyjątkowe westowe i wiecie co: NIE MAM POMYSŁU. Coś, co będzie ładnie wyglądać, ale żeby było też praktyczne. Widziałyście może gdzieś w sieci praktyczne rozwiązania? Jakieś zdjęcia? Fajne pomysły?

Edit: A czy są internetowe sklepy które oferują akcesoria kaletnicze/metalowe west? Widziałam na wwr pojedyncze sztuki, na kinghorsie też, ale trochę tego mało...

Może znajomy rymarz by pomógł... Chcesz kontakt?
[/quote]
Kolega próbuje swoich sił w szyciu, nie mogę mu zabrać tej przyjemności
[/quote]

Pokaż później efekty tej pracy!  😀
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2015 13:12
Obiecuję, że to ostatnie zdjęcia, jakie wstawiam na razie, ale udało mi się w końcu nadrobić zaległości fotkowe 🙂

Pad Caballowy oberżynowy:



I treningówka Jarpolu, która wczoraj do mnie dotarła 💘



Sówki?  😍
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2015 14:10
maluda, tak, sówki, nie mogło być inaczej 😜
Przesłodkie.  😍
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 listopada 2015 14:24
Liviaw czerwieni ładnie ale  fiolet i chabrowy  😜  😍
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2015 17:37
Euforia, dziękuję 🙂 Fiolet to nasz kolor życia, bez dwóch zdań 🙂
z serii "show" 🙂



O matko Tuffy ten biało fioletowy pad!!! <3 Ktoś kojarzy co to za firma???
ten to chyba akurat mayatex, ale nie jestem pewna... za duzo ich hahahaha
.
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2015 09:54
Tuffy, łoł, i siodło piękne, i kocyk 💘

Muchozol, dziękuję bardzo 🙂 Ta treningówka nam się bardzo przyda na tereny 🙂
ten to chyba akurat mayatex, ale nie jestem pewna... za duzo ich hahahaha


Tak też mi się wydawało jak szukałam po necie za czymś fioletowym 🙂
Livia, a nie wolalas takiej zeby i tobie nogi zakrywała? bo ja jak już to takie - moje też trzeba chronić, bo mokna i marzną  😉
Potrzebuje wzoru na kantaroogłowie, ogłowie rajdowe. Standardowe kantaroogłowia są praktyczne, ale chciałam mieć swoje własne wyjątkowe westowe i wiecie co: NIE MAM POMYSŁU. Coś, co będzie ładnie wyglądać, ale żeby było też praktyczne. Widziałyście może gdzieś w sieci praktyczne rozwiązania? Jakieś zdjęcia? Fajne pomysły?

Edit: A czy są internetowe sklepy które oferują akcesoria kaletnicze/metalowe west? Widziałam na wwr pojedyncze sztuki, na kinghorsie też, ale trochę tego mało...


Sepio-najprosciej befdzie patrzec za australijskimi oglowiami, np takimi jak na zdjeciu (znalezione na Amazonie), a jesli chcesz wiecej metalu, to dokupic w westowym sklepie lub nawet na amerykanskim ebay. W razie czego moge pomoc z wysylka. Kupilam dla Babe dwa, jeden ze sklepu internetowego, drugi na eBay, przy czym ten ostatni ma przez poprzedniego wlasciciela doczepiona blaszke na czole z gwiazda Teksasu  😀




sepia, ja zrobilam sobie normalny kantar, tyle że delikatny (2czy2,5 cm szerokości) i na wymiar (minimalizacja ciężaru i sprzączek), zeby westowo to we wzór basket jak siodło, do tego ogłowie "pasek" i naczółek doczepiany - można calkiem doczepiać-odczepiać do calosci, albo do ogłowia czy kantara (wersje jak są różne) a ogólnie to w ogóle nie jest potrzebny - tylko jako ozdoba. oglowie nie musi być wcale spinane z kantarem.
bardzo fajnie mi się to sprawdzało, błyskawcznie sciagnanie i zakładanie, fajnie wygląda.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
27 listopada 2015 10:40
[quote author=sepia link=topic=96809.msg2454201#msg2454201 date=1448268515]
Potrzebuje wzoru na kantaroogłowie, ogłowie rajdowe. Standardowe kantaroogłowia są praktyczne, ale chciałam mieć swoje własne wyjątkowe westowe i wiecie co: NIE MAM POMYSŁU. Coś, co będzie ładnie wyglądać, ale żeby było też praktyczne. Widziałyście może gdzieś w sieci praktyczne rozwiązania? Jakieś zdjęcia? Fajne pomysły?

Edit: A czy są internetowe sklepy które oferują akcesoria kaletnicze/metalowe west? Widziałam na wwr pojedyncze sztuki, na kinghorsie też, ale trochę tego mało...


Sepio-najprosciej befdzie patrzec za australijskimi oglowiami, np takimi jak na zdjeciu (znalezione na Amazonie), a jesli chcesz wiecej metalu, to dokupic w westowym sklepie lub nawet na amerykanskim ebay. W razie czego moge pomoc z wysylka. Kupilam dla Babe dwa, jeden ze sklepu internetowego, drugi na eBay, przy czym ten ostatni ma przez poprzedniego wlasciciela doczepiona blaszke na czole z gwiazda Teksasu  😀

[/quote]

Bardzo fajnie to ogłowie wygląda!
Własnie z błyskotkami u nas problem... albo ceny zabijają, albo po prostu nie ma  😕
[quote author=horse_art link=topic=96809.msg2456922#msg2456922 date=1448619382]
sepia, ja zrobilam sobie normalny kantar, tyle że delikatny (2czy2,5 cm szerokości) i na wymiar (minimalizacja ciężaru i sprzączek), zeby westowo to we wzór basket jak siodło, do tego ogłowie "pasek" i naczółek doczepiany - można calkiem doczepiać-odczepiać do calosci, albo do ogłowia czy kantara (wersje jak są różne) a ogólnie to w ogóle nie jest potrzebny - tylko jako ozdoba. oglowie nie musi być wcale spinane z kantarem.
bardzo fajnie mi się to sprawdzało, błyskawcznie sciagnanie i zakładanie, fajnie wygląda.
[/quote]
Mogłabyś mi zdjęcia podesłać? Może być na pw.
A do Ciebie to się odezwę jak już wykonam, żebyś mi je pięknie powybijała 😉
Tuffy Ta koszula z pierwszego zdjęcia jest przepiękna!  😜 😍 😵
Euphorycznie, ja takich zdjęć moglabym wstawiać miliony haha, ale żeby nie zaśmiecać wątku to jak ktoś chce poogladać koszule i showpady to w albumach z zawodów trochę tego znajdzie: https://www.facebook.com/OBP-Olgas-Best-Pictures-1491483164439969/
Tuffy te fiolety!!! Leżę i kwiczę xD Tak bardzo nie powinnam teraz nic kupować bo muszę przede wszystkim skupić się na rzeczach podstawowych z nowym koniem… Na przykład szampon do czyszczenia na sucho xD Coś polecacie?
Tuffy OMG właśnie zobaczyłam czarną koszulę z całym mnóstwem chyba złotych świecidełek  😜 😜 😜 😍

A konie też się do rewii zaliczają bo ujęcie ze Steppin Spark i ta grzywa!  😍
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2015 14:30
Tuffy, cudowne te komplety! 💘 W linka na razie nawet nie wchodzę 😂

horse_art, nie, ja mam softshellowe bryczesy, więc mi jest w miarę ciepło, a jednak bałabym się zaplątania w razie potencjalnego upadku. Tak czy siak zawsze sobie mogę tą derę zarzucić na nogi 🙂

Planta, fajne to ogłowie 🙂 To drugie, kolorowe, już troszkę przekombinowane 🙂



To jest moje pierwsze australijskie, ktore uzywalam przezd pol roku na poczatku. Bardzo wygodne i bardzo sobie chwale, a Babe nie miala z nim problemu. Wedzidlo jest doczepiane na skorzanych paskach, regulowane na ktora dziurke zapniesz, latwo je odpiac i zamienic oglowie w kantar. Kupione na bodajze ebay za 70$ uzywane. Skorka jest fajna.


Naczolek


Nachrapnik


Sposob przyczepienia wedzidla


Co do ozdobek, mozna za kilka-kilkanascie $ kupic na eBay co sie chce. To sa te przymocowywane na wkrety ozdobne elementy siodla. Popatrz na ebayu a jesli cos zechcesz, napisz na priva🙂 Wpisz "saddle concho" w wyszukiwarke.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 listopada 2015 15:56
A mnie śnieg za oknem zmobilizował i wydziergałam coś dla wygody swoich 4 liter  😁




Jeszcze tylko hacele wkręce w buty i do zimy jesteśmy przygotowane  💃
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2015 16:08
Euforia, haha, w pierwszym momencie pomyślałam, że to jakiś niedźwiedź 😂 Świetne to futro!
Euforia sama to zrobiłaś??? Jak??? Ja właśnie wyjątkowo potrzebuję takiego futra dla moich czterech liter!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 listopada 2015 17:17
Oczywiście, że sama  😀 (sama jestem w szoku). Zrobilam to z jednej owczej skory niezbyt duzej, bez docinania. Wykorzystałam całą skórę . Jak dopadnę kompa to rozrysuję gdzie wszylam szerokie gumy. Zależało mi żeby przykryć cale siodło nie tylko siedzisko, trochę się  bałam, że na samym siedzisku będzie mało stabilne. Zrobię  może zdjecie od spodu . Gumy nie są  zbyt fachowo przyszyte ale w skórze ciężko się  szyje ,  całe szczęście tata znalazł mi taka duża szewską igłę i solidne nici.
Livia na tych fotach to rzeczywiście wygląda jak jakiś sierściuch  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 listopada 2015 20:00
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się