Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Ale świetne te Wasze foty! Chwilę człowieka nie ma na volcie, wraca i łapie fotograficznego doła normalnie  😀

Słuchajcie, mam pytanie apropo akredytacji na zawodach. Jak to z nią jest? Bo i tak na zawody jeżdżę, czasem bez apratu, na Cavaliadzie jestem non stop... Może czas coś zmienic haha. Czy jest jakaś możliwość ogarnięcia akredytacji przez kogoś kto nie działa z żadną gazetą/serwisem interentowym? Czy uderzać do jakiś gazet, żeby jednorazowo akredytacja=zdjęcia za jedne zawody? Czy raczej nie ma opcji na taką współpracę? Zielona jestem w tych sprawach  🤔
Cheerful, to zależy od danych zawodów. Jedni przyznają akredytacje też osobom bez jakiejś przynależności, a np. na 5* w Sopocie trzeba było należeć gdzieś. Poszukaj informacji na stronie zawodów, zazwyczaj jest informacja i druczek/formularz do wypełnienia z prośbą o akredytację 🙂

edit. Ogarnęłam się z fotami z Sopotu, to podrzucę 😉 Pierwszy raz na halówkach z Tamronem<3







wymodelowana cóż to za Tamron tak daje radę? 🙂
Nie mogę się doczekać aż się dorobię porządnego jasnego tele.

A póki co jeszcze wstawiam Fionę:

To z obiektywu do analogowego Canona, 80-200, ciemny, ale mnie zaskoczył tym malowaniem tła pozytywnie bardzo. 🙂


wymodelowana
Kadry super, nigdy do nich nie mam zarzutu 😉 Momenty także, ale myślę, że powinnaś trochę rozjaśnić zdjęcia. Mam jasny monitor (troszkę jaśniejszy niż bdb skalibrowany monitor znajomej), a one są dość ciemne.

Kogo spotkam w Poznaniu? 🙂
flygirl, Tamron SP 70-200 f/2.8 DI VC USD. Teoretycznie nic specjalnego, ale po przejściu z ciemnej Sigmy, to 😍  😁 Teraz jeszcze tylko puszkę zmienić 🤣
armara, kurczę, coś mam nie tak z tym monitorem, ale jak kalibruję, to wychodzi mi, że powinno być ok 🤔 No nic, dzięki za info, będę rozjaśniać :kwiatek:
W Poznaniu na Cavaliadzie będę! W niedzielę 🙂 Mam nadzieję, że Ciebie gdzieś znajdę i w końcu poznam! 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 listopada 2015 12:16
fly, wiesz, że lubię tę sesję, bardzo mi przypadła do gustu 😉

"popaczcie" jaki fajny artykuł, motywuje do pracy
http://www.swiatobrazu.pl/25-fotografow-pokazuje-swoje-zdjecia-z-poczatkow-kariery-32856.html

ja wrzucę jeszcze resztki jesieni



Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 listopada 2015 22:42
Dziewczyny robiące zdjęcia w różnych stadninach, stadach itp. - na jakiej zasadzie je robiłyście? Po prostu napisałyście do tego ośrodka, w którym chciałyście zrobić zdjęcia, czy dostałyście od nich propozycje, czy jeszcze inaczej? Mogłaby mi któraś przybliżyć temat? :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 listopada 2015 21:48
flygirl środkowe miazga <3 uwielbiam taki 'minimal', tło jest cudowne
tylko ostrość gdzieś minimalnie uciekła więc oszukałabym rozjaśnieniem oczu, żeby je wyróżnić
smartini dziękuję :kwiatek: Mam jeszcze parę tego typu ujęć, to będę kombinować z oczami. 🙂
wojenka - pierwsze zdjęcie świetne! fajne emocje i ma w sobie chłopak urok 🙂
Edit: dorzucam moje dzisiejsze studyjne 🙂



Wojenka, pierwszy portret prześwietny, zresztą.. uwielbiam twoje relacje  💘

jedno "odgrzewane"

i jedno świeżutkie
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 grudnia 2015 09:29
drugie fajne🙂


mamy wątek wideo? chyba nie. a ja wczoraj zaliczyłam debiut jako operator luszczankokamery i wyszedł piękny pastisz!
klik
😀 🤣
co tu tak cicho  👀

Monisiaxp podoba mi się, imo fajna kolorystyka, światło i pomysł 🙂 mogło by być bez tej ręki 😉 to helios? pozdrawiam
pitoszek - canonowska 50tka 😉
Cocosowo, fenomenalne, oba 😍 😍

Jedno cavaliadowe:
Ja wpadam na chwilę z bardzo przypadkowym zdjęciem z Cavaliady, z pokazu '120 lat biało-czerwonych koni'
Wojenka
uwielbiam Twoje wyścigowe zdjęcia
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2015 21:58
wymodelowana szkoda, że wczesniej nie ogarnęłam tematu!  byłam na Cava a mam tą samą lufę  👀 Jakie masz body? Ja ze zdjęć z Cavaliady z nikonem D5100 i Tamronem  jestem baardzo zadowolona! Jutro cos wrzucę!  🏇
Weerka zmieniłaś body? 😀

Ja na Cavaliadzie wypróbowałam zestaw d5100  + N70-200 f 2,8  😁
Wyglądało to uroczo z tą mini puszeczką  😂
wymodelowana szkoda, że wczesniej nie ogarnęłam tematu!  byłam na Cava a mam tą samą lufę  👀 Jakie masz body? Ja ze zdjęć z Cavaliady z nikonem D5100 i Tamronem  jestem baardzo zadowolona! Jutro cos wrzucę!  🏇

Mam Nikona D3100. Też jestem względnie zadowolona z fot, w ogóle ta puszka mnie zaskakuje 😁

Ja na Cavaliadzie wypróbowałam zestaw d5100  + N70-200 f 2,8  😁
Wyglądało to uroczo z tą mini puszeczką  😂


Pomyśl, jak komicznie wyglądam ja, z Tamronem 70-200 2.8 podpiętym pod D3100 😁 😁


Przy okazji podrzucę też ujeżdżenie:
Nie, byłam tylko w niedzielę 🙁 Też żałuję!
armara, super ujęcia  💘
wymodelowana, dziękuję  :kwiatek:

kilka ujęć z weekendu:



i z poprzedniego:


smartini   fb & insta: dokłaczone
24 grudnia 2015 14:22
Wesołych Świąt wszystkim <3
samych dobrych kadrów i warunków pogodowych, pięknych modeli, mamony na sprzęt, natchnienia i sukcesów życzę ja i Red Velvet 😀
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1001978_10203865890366748_1691472495557224235_n.jpg?oh=4b4b46f66dd4b1e1651171123246bd99&oe=57067D5B[/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 grudnia 2015 18:55
Co to za obiektyw?
Nikkor AF-S 50mm 1.8  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się