Ogłowia

Orzeszkowa, Ja też jestem bardzo za! W sumie bling z czarnym podszyciem też by mu pasował jak teraz patrze🙂
Mi się też bardzo podoba 🙂
A nie wydaje się Wam naczółek za nisko? jakoś tak nisko pod uszami się zaczyna. Ale bling jak najbardziej pasuje 🙂
A nie jest za duze? Wyglada na zdjeciach jakby wedzidlo bylo luzno, a chyba jest na ostatnia dziure?

Naczolek dla mnie nie bardzo gra 😀
Dzięki dziewczyny, w takim razie wygląda na to, że naczółek zostaje 🙂
Cejloniara, Zorilla, wydaje mi się że to wina tego, że ogłowie było maga sztywne przed smarowaniem 🤔 Teraz układa się dużo lepiej, profilowany nagłówek leży teraz normalnie z tyłu, więc wszystkie paski poszły do góry a naczółek też podciągnęłam ile się da 🙂
Orientujecie sie c P. Marek z Ursusa robi jeszcze ogłowia na zamowienie? I czy robi moze z lakierowanej skóry? Albo ktoś inny?
Julita, robi co chcesz.
Jak wypada rozmiarówka Harry's Horse'a w porównaniu do kieffera? Moja kobyłka ma łeb między cobem a fullem, ale w fulla kiefferowego łapie się na styk. Problem w tym, że planuję jeździć na baucherze, więc nie mogę mieć kilometrowych pasków policzkowych. Ktoś coś? 🙂
weź Coba. Harry's horse full wypada jak x-full. 😉
Dzięki 😉.
weź Coba. Harry's horse full wypada jak x-full. 😉


o ! cenna informacja 🙂 a jakieś inne firmy też mają takie duże full'e? Mojej wielkogłowej chciałabym kupić coś ładnego, ale w xfullach mały wybór.
Schockemohle też wypadają wielkie.
Burza dzieki :-)
Akatash, - jeszcze kieffery (mój hanower z serii silverline zapina się na luzie na garbonosym wielkogłowym, poprzedni kieffer też dawał rade na dużych głowach pozapinany gdzieś w połowie), no i daw-magi.
rzuciły wam się w oko jakieś ładne meksyki ?  :kwiatek:
Poszukuję brązowego (ciemny brąz) ogłowia najchętniej z nachrapnikiem szwedzkim (nie za grubym). Bardzo zalezy mi na tym zeby nie bylo mozliwosci symetrycznego dopięcia nachrapnika, bo potem sa problemy jak chce się do zmienić. Cena do 230 zł.  Możecie coś mi polecić?😉



Ponawiam.
klaudusza, to jest trochę  droższe,  ale miałam i mogę  polecić : nikki
asds   Life goes on...
25 listopada 2015 17:28
Czy ktoś planuje robić zakupy w piątek w PS of Sweden?

http://www.psofsweden.se/en/?new_currency=1

Przepiękny Ascot. Szkoda ze zdjecia nie oddają wyglądu tego oglowia...
Bardzo bałam sie założyć koniowi, ktory nosi coba gruby, duzy nachrapnik, ale chyba nie wyglada złe.

anai- dzięki! bardzo mi się podoba🙂 Jak z jakością skóry?
klaudusza, wg mnie bardzo fajna skóra. Ja je od razu po zakupie wymoczyłam w oleju, więc minimalnie ściemniło i kolor się wyrównał. Tak wyglądało na głowie konia (z tym, że tu w pełnym słońcu trochę jaśniej wyszło, niż na żywo):


Na tym zdjęciu kolor skóry wyszedł lepiej:


rtk, piękne! I nie rzuca się w oczy gruby nachrapnik.
asds, a mają na black friday jakieś fajne promocje?

asds   Life goes on...
25 listopada 2015 19:05
anai

No niestety jest jakieś cichosza... Interesowała mnie jedna rzecz, ale chyba będą robić czystki tego co mają na magazynie bo bardzo dużo towaru nie ma - jest tylko informacja ze towar będzie znów dostępny od połowy grudnia.
Akatash, ja mam jakieś zwykle, jedno z tańszych firmy Busse i bałam sie, ze bedzie ciasne (kupiłam używane i jeden pasek do zapięcia paska policzkowego był troszkę porwany), a na koniu z ogromnym łbem mam prawie na ostatnie dziurki 😉
Ktoś ma fotkę jak wygląda białe podszycie i bling na gniadym bez odmian? 👀
Dramuta12  proszę
joakul, przepiękne ogłowie - co to? 😍
rtk, co to konkretnie za model?  💘 Potrzebuję właśnie takiego munsztuka. 🙂
Nirv Premiera Imperia  🙂
Hej 🙂 Czy któraś z Was ma może to ogłowie z Hooksa?? http://www.hookseurope.com/produktsida/combined-noseband-bridle-carney-claridge/56823/56824/
Wiadomo jak z jakością skóry i jak się sprawdza? :kwiatek:
czy da się u rymarza powiększyć nachrapnik angielski bez jakiejś wielkiej szkody dla niego? przyszło mi ogłowie i wszystko super oprócz tego, że nachrapnik ma chyba w rozm pony 🙁 (przykładałam do ogłowia, które mam naprawdę mały cob i niestety jest dużo mniejsze - to już druga taka sytuacja, że całe ogłowie na najbardziej skróconych dziurkach a nachrapnik się nie dopina na żadnym koniu...)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się