Poczta Polska

Nie musisz miec awiza zeby odebrac przesylke. Jesli bedzie juz fizycznie na twojej poczcie wbita w system to powinni ja wydac🙂
fajnie 🙂 dzięki! 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 października 2015 09:45
Czy jeśli dam mojemu współlokatorowi numer mojej przesyłki i upoważnienie(z wypisaniem numeru dowodu itd.) to może on odebrać za mnie list polecony? 🤔 Czy raczej trzeba się stawić osobiście?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
09 października 2015 09:18
Czy jeśli dam mojemu współlokatorowi numer mojej przesyłki i upoważnienie(z wypisaniem numeru dowodu itd.) to może on odebrać za mnie list polecony? 🤔 Czy raczej trzeba się stawić osobiście?


jeżeli to będzie zwykła przesyłka (nie w postępowaniu karnym, cywilnym, podatkowym czy też administracyjnym) to zrób takie pełnomocnictwo https://docs.google.com/document/d/19GK4VF77_9nImh9KQ-g9UVdCdtsMmDyx6N3R1OVp1Ks/edit i nie będzie problemu przy odbiorze (chyba, że baby na poczcie będą jakieś omkłe)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 października 2015 18:45
Dzięki :kwiatek:
Jak to jest ze śledzeniem przesyłek? Teoretycznie widzę w systemie poczty polskiej, że przesyłka została doręczona, ale na 100000% doręczona nie jest ani nie było awiza. Hmm.. miał ktoś tak z pocztą i śledzeniem przesyłek?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
27 października 2015 09:17
Jak to jest ze śledzeniem przesyłek? Teoretycznie widzę w systemie poczty polskiej, że przesyłka została doręczona, ale na 100000% doręczona nie jest ani nie było awiza. Hmm.. miał ktoś tak z pocztą i śledzeniem przesyłek?


Najprawdopodobniej mogło się zdarzyć tak, że paczka/list została wydana np. sąsiadowi. Najlepiej podejść na swoją pocztę i poprosić, żeby sprawdzili kto pokwitował odbiór. Błąd w systemie jest mało prawdopodobny, ponieważ wszystkie doręczone przesyłki są sczytywane po kodzie kreskowym.
Właśnie została doręczona 😵 W systemie widnieje, że została dostarczona wczoraj. Przejdę się dzisiaj na pocztę i zapytam co za akcja 🙂
Jak sprawdzić ile będzie kosztowało wyłanie przesyłki za pobraniem?🙂
Znam tą stronkę bo często z niej korzystam ale nie moge znalezc opcji za pobraniem  😉
szukaj w opcji Paczka 48 lub Paczka 24 🙂
Znam tą stronkę bo często z niej korzystam ale nie moge znalezc opcji za pobraniem  😉

Płacisz tak samo jak za zwykłą paczkę tylko nadając w okienku wpisujesz w druczek, że pobraniowa i deklarujesz wartość
Orientujecie sie, czy kurierzy pp pracują w soboty? 😉 jutro bedzie wysłana do mnie paczka, fajnie byłoby ja mieć do niedzieli 😉
jeżeli jest zaznaczone że doręczenie w sobotę (dodatkowo płatne) to tak, jeżeli standardowo to tylko pon-pt
casines, dzięki 😉
Libeerte, może możliwa byłaby zmiana na kuriera?
Wczoraj kolejny raz dostałam do skrzynki pierwsze i powtórne awizo razem. Pan listonosz ma taki system niedoręczania. Dodam, że wie gdzie jestem dostępna całodobowo i czasem bezczelnie wręcza mi te awiza ze słowami, ze mnie nie zastał! Serio! Do ręki mi daje, że mnie nie ma! A na moje pytania nie odpowiada tylko wychodzi. Tym razem pismo dotyczyło terminowej wpłaty i musiałam zapłacić odsetki za zwłokę. Grosze, ale jednak. No i pomaszerowałam na pocztę. Czekałam równą godzinę w kolejce. I złożyłam skargę na ręce pani szefowej oddziału. Usłyszałam: Dziękuję za cenne uwagi, które pomogą udoskonalić nasze usługi. Oczywiście, ma pani prawo do własnej opinii, życzę miłego dnia.
Czyli.... NIC. Nie lubię Poczty Polskiej. O.
Mnie tak zrobił pocztex, cały piątek był ktoś w domu czekając na mega pilną przesyłkę, po czym o 17.30 dostałam sms, że przesyłka awizowana! A rozwożą pocztexem do 20.. Na poczcie nie wiedzieli, czemu kurier nie dojechał pod nasz dom (1km od placówki)  🤔
Dworcika, licze, ze jak dzisiaj dziewczyna wysle do mnie paczkę jakas ekspresowa typu 24 czy cos, to z wloclawka dotrze do mnie do jutra 😉 a jak nie to nie bede plakac, bo az tak pilne to nie jest
Libeerte, pocztexem ? to chyba do 14 musi wysłać paczke 24 żeby na jutro doszła
casines, No mam nadzieje, ze sie uda 😉 jeśli pracują w soboty, to pewnie bedzie w sobotę i tez bedzie dobrze, a jak bedzie w poniedziałek to i tak sie nic nie stanie, godzina dłużej w tragicznym siodle tylko 😀
Tania , następnym razem proponuję złożyć skargę mejlowo ,  muszą odpisać i naprawdę działają w celu wyjaśnienia , poprawy ewent zadouśćuczynienia , nawet jak są to drobne sprawy . bynajmniej ja tak miałam w kilku przypadkach 🙂
Pocztex sie spisał 😉 paczka wysłana wczoraj ok 12, dzisiaj o 11 u mnie 🙂
Czy ktoś wie jak jest z pakowaniem przesyłek?
Sprawa wygląda tak że będę wysyłała preparat Mega Base (okrągłe wiaderko 3kg). I teraz nie wiem czy zawinąć to po prostu w papier, folie bąbelkową i stretch czy muszę to ładować do pudełka? Nie pomyślałam żeby zapytać na poczcie :/
Jak się nie boisz że rozwali się podczas transportu to nie musisz ładować w karton 🙂
Jak wygląda sprawa z wysyłką artykułów spożywczych za granicę? Chciałam wysłać koleżance z USA trochę polskich słodyczy na urodziny, ale nie wiem czy taki numer przejdzie. Ktoś, coś?  👀
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
04 grudnia 2015 09:46
DeJotka proszę:
Zrozumiałam z tego tyle, że nic nie wolno, a nawet jak wolno to wymaga masę zachodu :P Ale dzięki 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
05 grudnia 2015 11:18
Dość nietypowe pytanie - ale szukam kogoś kto pracuje w PP najlepiej w finansach lub kogoś kto wie na jakiej zasadzie działają przelewy internetiowe robione przez stronę PP  :kwiatek: Będę bardzo ale to na prawdę bardzo wdzięczna - proszę o kontakt na pw  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się