Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

whitemoon071, " prawdopodobnie "bo na 90% zrobili kijowe foty.
A jak będziesz sie konsultowac z innym lekarzem, to powinien i tak skierowac Cie na ponowny rtg.
Bo z opisu zdjęcia wynika, ze nic nie wynika.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 listopada 2015 20:02
Ale na konsultacji powinna mieć wcześniejsze zdjęcie. SOR ma wręcz obowiązek wydać takie zdjęcie, nie ważne czy w formie analogowej, czy cyfrowej. To jest część dokumentacji medycznej pacjenta, którą on powinien mieć po wyjściu z oddziału!
też nigdy nie miałam problemu ze zdjęciem. nawet jak robili mi kiedy Młody mi wybił żuchwę ze stawu i nie miałam przy sobie żadnych dokumentów, bo z szoku jakoś mi się zostawiło torebkę w stajni  😁 to i tak mi zrobili i wydali. Co prawda 4 godziny się z nimi kłóciłam, że jestem nadal w liceum, więc MUSZE być ubezpieczona, i że będąc w liceum NIE DA SIĘ nie być ubezpieczonym, i tak przez zaciśniętą szczękę w koło Macieju aż w końcu mój ojciec musiał zadzwonić i na nich nawrzeszczeć  😂
tylko, że ponowne rtg w gipsie nie jest miarodajne. i tak koło sie zamyka...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 listopada 2015 12:49
Jest jakis klej, którym będe mogła bezpiecznie skleić stłuczono ucho od kubka?
Scottie   Cicha obserwatorka
25 listopada 2015 14:14
Kropelka? 😉 Wszystkie kubki kleiłam Kropelką i żaden nie zepsuł się 2 raz w tym samym miejscu.
whitemoon071, wiesz jest jeszcze taka kwestia, ze brak złamania niekoniecznie oznacza brak gipsu... Przy skreceniach tez zakładają gips. Będziesz pewnie musiała powtórzyć fotki.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 listopada 2015 21:33
Gdzie mogę dostać taką czekoladę:
[img]http://www.poradnikhandlowca.com.pl/sites/default/files/styles/galeria_big/public/sites/default/files/zalaczniki/czekolada_nestle_dulce_de_leche_caramel.jpg?itok=S6cywR6v[/img]
Wiem, że były teraz w Biedronce, niestety za późno się dowiedziałam i chyba już w całym mieście nie ma karmelowych  😵 a uwielbiam ją!
Sprawdzałam na allegro i nie ma...
Facella, pocieszę Cię, że w Biedronce były tylko truskawkowe i z jakimś czekoladowo-migdałowym nadzieniem 😉 A w dużych marketach typu Auchan albo w Almie? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 listopada 2015 14:33
Auchana u mnie nie ma, w Almie byłam i owszem, są, ale małe i takie płaskie, czyli pewnie bez płynnego karmelu 🙁 myślałam, że może gdzieś online...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 listopada 2015 14:51
Jak będę w Auchan to sprawdzę, to prawie jak online  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 listopada 2015 15:56
smarcik  :kwiatek: dziękuję!
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 listopada 2015 16:36
Też pewnie w weekend będę w Auchan, to obczaję 😉
kenna - owszem. Zgadzam się, ale najbardziej mnie rozwalił fakt, że zdjęcie jest zrobione a opis "PODEJRZENIE". Jakie podejrzenie? Radiolog nie może podejrzewać... Ale już wszystko wiadomo. Wylądowałam u dyrektora szpitala, który zgodził się na wydanie zdjęcia. Skonsultowane z innym radiologiem, który w 5 sekund stwierdził 100%owe złamanie. Tak off - nie polecam SORU we Wro w nowym szpitalu. W ogóle nieprzygotowani są.
działa wam wizaż?
calore, działa. Forum i kwc także.
teraz już też mi działa, chyba jak napisałam tutaj, to zaskoczyło 😁 wcześniej przez jakieś 3 godziny nie działało i nie widziałam, czy to przeglądarka czy co 😉
calore, jakaś awaria była. Zawsze warto sprawdzić Fanpage strony, bo tam często umieszczają informacje o takich rzeczach
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 listopada 2015 11:34
whitemoon071, jak radiologicznie coś we Wrocławiu, to tylko na Borowską. Osobiście nie byłam, ale wszyscy u mnie w szkole wyrażają nieskończony zachwyt  🤣
cavaletti, ja nie fejsbukowa, więc nie pomyślałam, ale dzięki za wskazówkę na przyszłość
Odnośnie dyskusji w wątku o ujeżdżeniu jestem ciekawa jak to się potoczy:
W związku z umieszczonym filmem jak i komentarzami o okaleczonych i katowanych przeze mnie koniach, użyciem obraźliwych zwrotów jak i celowym podawaniem moich danych osobowych informuje że w dniu 24/11 po uprzednich konsultacjach prawnych zostało złożone zawiadomienie z artykułu 212 kodeksu karnego stanowiącego o karach za działania mające na celu poniżyć dana osobę w opinii publicznej lub narazić ja na straty.
Tak pisze na FB, pan skrytykowany w dyskusji. Forum w takim wypadku podaje namiary dyskutantów?  😲
Jak to jest?
Facella-znam lepszych lekarzy niż na Borowskiego,  a Borowska to chyba najgorszy sor we wro..
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 listopada 2015 14:08
Nie wiem jak SOR, radiologią są wszyscy zachwyceni.
No a ja na sorze byłam 🙂 a radiologów znam kilku osobiście bo z nimi pracowałam także z tym nie ma problemu 🙂
ovca   Per aspera donikąd
27 listopada 2015 18:41
Facella-znam lepszych lekarzy niż na Borowskiego,  a Borowska to chyba najgorszy sor we wro..


zgadzam się.
A najlepszy SOR to ten na Weigla 🙂
Odnośnie dyskusji w wątku o ujeżdżeniu jestem ciekawa jak to się potoczy:
W związku z umieszczonym filmem jak i komentarzami o okaleczonych i katowanych przeze mnie koniach, użyciem obraźliwych zwrotów jak i celowym podawaniem moich danych osobowych informuje że w dniu 24/11 po uprzednich konsultacjach prawnych zostało złożone zawiadomienie z artykułu 212 kodeksu karnego stanowiącego o karach za działania mające na celu poniżyć dana osobę w opinii publicznej lub narazić ja na straty.
Tak pisze na FB, pan skrytykowany w dyskusji. Forum w takim wypadku podaje namiary dyskutantów?  😲
Jak to jest?

po piewrsze musisz podać link do całej tej dyskusji i fb. bo tutaj osoba pozywająca musiałaby udowodnić dokładnie, że poniosła wymierną stratę z tytułu pomówienia. znam takie przypadki, kiedy sąd odmówił zapłaty odszkodowania, ponieważ pozywający nie wykazał, że poniósł stratę z powodu "hejtu" w necie
więc może zacznijmy od tego, żeby dobrze zorientowac się w sytuacji i w stylu pisania i opisywania prawdy. dlatego fajnie by bylo, jakbyś podała linki, kto i kogo i za co pozywa?
po drugie, jeśli interesuje cię czy można udostępnić dane osobowe:
https://www.portalodo.com/entry/nakazywanie-udostepniania-danych-osobowych-hejterow-czy-giodo-ma-takie-kompetencje
https://www.portalodo.com/entry/udostepnianie-danych-osobowych-uzytkownikow-internetu
https://www.portalprawait.com/entry/jak-pozwac-anonimowego-hejtera
tak do poczytania, może to ci coś rozjaśni
Gillian   four letter word
27 listopada 2015 21:09
Ale na konsultacji powinna mieć wcześniejsze zdjęcie. SOR ma wręcz obowiązek wydać takie zdjęcie, nie ważne czy w formie analogowej, czy cyfrowej. To jest część dokumentacji medycznej pacjenta, którą on powinien mieć po wyjściu z oddziału!


Nie. Pacjent dostaje opis, płyta jest wypalana na żądanie - przynajmniej tak jest u nas. Kiedyś każdy dostawał płytę i to generowało mega koszty dla szpitala. Teraz jak ktoś chce płytę to płaci 6zł plus vat i po okazaniu paragonu wypala mu się badanie. Finito.
Tak też jest tu, ale bez przesady, żeby do 30 dni na to czekać...
Przyznaję się, że jestem komputerowym idiotą. Właśnie dlatego mam prośbę  🙇.  Czy ktoś z szanownych forumowiczów umiałby wyciąć fragment filmu fabularnego. Chodzi o to, że w filmie "Ranczo Wilkowyje" (pełnometrażowa wersja "Rancza"😉 jest kilkuminutowa scena, która nagrywana była na terenie naszej stajni. Wtedy były tam ruiny starych budynków a teraz stoi już nowy budynek. Chciałem wykorzystać ten fragment do tego, żeby na stronce pokazać jakie zmiany zaszły w ciągu ostatnich lat, a także jako ciekawostkę :-) 

Jeśli ktoś byłby tak miły i zrobił to dla mnie, byłbym wdzięczny  :kwiatek: 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2015 10:34
[quote author=whitemoon071 link=topic=20.msg2457035#msg2457035 date=1448632385]
Facella-znam lepszych lekarzy niż na Borowskiego,  a Borowska to chyba najgorszy sor we wro..


zgadzam się.
A najlepszy SOR to ten na Weigla 🙂
[/quote]

Dokładnie, jak mam jechać na SOR to tylko na Weigla.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się